Lacetti SW

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
arbacher

Lacetti SW

Příspěvek od arbacher »

Caute,chtel bych si poridit lacetti SW v cdx platinum bud v 1,8 nebo 1,6.Mohl by nekdo shrnout klady a zápory tohoto aua,problémy,spolehlivost,spotřeba,který motor je lepší?díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mr.Problem
Příspěvky: 264
Registrován: ned čer 19, 2005 22:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Problem »

Kup si raději Nubiru s LPG, pokud ti nevadí spotřeba !
Daewoo Nubira I 1,6/16V CDX, černá sedan plná výbava.
Můj webík se vším :-) http://servisvm.cz a http://firmyzregionu.cz
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Klady a zápory si budeš muset zjistit sám. Doporučuju zkušební jízdu a páč chceš kombajna, neboj se vzít náklad a zhodnotit jak ti bude vyhovovat. Já mam sice docela kufr u sedana ale nenacpu do něj skoro nic. Sklápěcí zadní sedačky mam tak maximálně na liže, nic moc většího tam stejně neprojde.
Podle mně stojej za prd ceny ND a jízdní vlastnosti taky nebudou nic moc když už muj sedan nic moc. Za tu cenu to ale bude dobrá kára a snad i něco vydrží. Spolehlivost asi nikdo nepoví u rok vyráběnýho auta. Moje je sice prokletý ale kdybych kupoval nový, tak bych asi šel zase do lacíka, páč věřim (možná naivně) že se polepšili. Jo a nevim, jak je to s dostupností ND u nás. Ipem ho vloni zbořil a oprava jim trvala snad 4 měsíce a ještě to udělali dooost mizerně. A to to byl "nejlepší prodejce Chevy v republice".
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

Mr.Problem píše:Kup si raději Nubiru s LPG, pokud ti nevadí spotřeba !
jasne kup si radsi 3 roky stary auto ... jezis glady ty si lamaz..jedneo boze druhy o koze...no comment

lacetti sw je podle me nej daewoo/chevrolet .. takze z meho laickeho pohledu je to super auto
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

No , Krtek je nas*anej, že mu rupla bederní opěrka , tak ho neberte vážně, já jsem ze sedm let starou Nubirou spokojenej , jasně , že má mouchy , ale za ty prachy ............. o Lacetti SW uvažuji za pár let , pokud nevylezou s něčím lepším.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

kdyby takhle byla Evanda kombi
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Re: Lacetti SW

Příspěvek od PavelZ »

arbacher píše:Caute,chtel bych si poridit lacetti SW v cdx platinum bud v 1,8 nebo 1,6.Mohl by nekdo shrnout klady a zápory tohoto aua,problémy,spolehlivost,spotřeba,který motor je lepší?díky
Papirove vychazi lip ta 1.8. Ma mensi spotrebu a lepsi vykon. Na druhou stranu mam Nubiru kombi 1.6 a prijde mi, ze motor co do vykonu v pohode staci (a ta nova 1.6 ma vykon jeste o neco vetsi). Taky po tomhle aute koukam a zatim u me realne vyhrava 1.6. Prece jen je levnejsi a tak si clovek muze dokoupit nejakou dalsi vybavu, na kterou uz by treba pri 1.8 nevyslo.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

S tou výbavou jsi vedle. 1.8 má maximální a víc ani nemaj za doplatek. To samý u 1.6ky se daj pořídit myslim 3 stupně a ten nejvyšší by měl bejt stejněj jko u 1.8 (CDX) a bejt se všim. Já ještě v ceníku Daewrolwtu neviděl jedinou věc, která by se dala dokoupit navíc. Když nepočítam 2. sadu kol, dálniční známku, koberce a podobný univerzální samozřejmosti. Jo a metlu musíš dokoupit (jak kde, někde ti jí daji v ceně)
Co mi řikal i prodejce o starý nubiře tak mezi 2.0 a 1.6kou byl jedinej rozdíl v povinnym ručení ale v jízdě moc né (prej skoro vůbec podle zajetí)
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Krtek píše:S tou výbavou jsi vedle. 1.8 má maximální a víc ani nemaj za doplatek. To samý u 1.6ky se daj pořídit myslim 3 stupně a ten nejvyšší by měl bejt stejněj jko u 1.8 (CDX) a bejt se všim. Já ještě v ceníku Daewrolwtu neviděl jedinou věc, která by se dala dokoupit navíc. Když nepočítam 2. sadu kol, dálniční známku, koberce a podobný univerzální samozřejmosti. Jo a metlu musíš dokoupit (jak kde, někde ti jí daji v ceně)
Co mi řikal i prodejce o starý nubiře tak mezi 2.0 a 1.6kou byl jedinej rozdíl v povinnym ručení ale v jízdě moc né (prej skoro vůbec podle zajetí)
Muzes si dokoupit metlu, 8 repraku, jiny radio, tempomat...
Da se utratit jeste hodne penez.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Metlu musíš páč jediná nemetla je bílá a 8 repráků je u CDX yýbavy v ceně a tempomat nenabízej. Jedině nějakej samodomo neorigoš dodělávku. Jiný rádio to samý ale v ceníku prostě NIC neni. Samo ssebou že horní meze se ceně nekladou :shock:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Krtek píše:Metlu musíš páč jediná nemetla je bílá a 8 repráků je u CDX yýbavy v ceně a tempomat nenabízej. Jedině nějakej samodomo neorigoš dodělávku. Jiný rádio to samý ale v ceníku prostě NIC neni. Samo ssebou že horní meze se ceně nekladou :shock:
Ma 8 repraku? Tak to v tom maj peknej gulas :), na chevrolet.cz pisou, ze ma 6 a 8 mas za priplatek :). Pak se asi vyplati priplatit za alarm, defend lock, mozna elektricky sklapavaci zrcatka, o stresni okno nemam zajem. A k tempomatu, nasel sem ho za cca 30t, takze pokud je to neorigo, tak je to slusna palka.
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Ten tempomat by mel byt rozhodne origo ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Krtek píše:S tou výbavou jsi vedle. 1.8 má maximální a víc ani nemaj za doplatek. To samý u 1.6ky se daj pořídit myslim 3 stupně a ten nejvyšší by měl bejt stejněj jko u 1.8 (CDX) a bejt se všim. Já ještě v ceníku Daewrolwtu neviděl jedinou věc, která by se dala dokoupit navíc. Když nepočítam 2. sadu kol, dálniční známku, koberce a podobný univerzální samozřejmosti. Jo a metlu musíš dokoupit (jak kde, někde ti jí daji v ceně)
Co mi řikal i prodejce o starý nubiře tak mezi 2.0 a 1.6kou byl jedinej rozdíl v povinnym ručení ale v jízdě moc né (prej skoro vůbec podle zajetí)
No no , zase neprehanej s tim rozdilem :P
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jo dvoulitr jede jak z praku a jednašestka je na poklidnou rodinou jízdu ;)
Oscar
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 28, 2005 08:40
Bydliště: Líšnice

Příspěvek od Oscar »

Pokud vím, tak "nemetla" se dělá ještě červená :-) Jinak mám na SWčku najeto něco přes 7000 km a zatím naprostá spokojenost. Spotřeba se zatím pohybuje kolem 8 litrů a doufám, že časem klesne. Jezdím tak na půl po Praze a půl po dálnici a okrskách. Většinou nepřekračuji povolenou rychlost o víc než 10 km/h, ale po dálnici klidně i 170 km/h. Jízdní vlastnosti mě plně vyhovují. Auto není na můj vkus ani moc tvrdé ani měkké, zkrátka akorát. Je to kombi, takže spíš klidná rodinná jízda, žádné závodění :-) Kufr by mohl být větší (je poměrně mělký), ale zatím jsem odvezl vše, co jsem chtěl. Hlavně je v autě opravdu dost místa pro lidi (sednu si i sám za sebe a to mám 194 cm). Trochu mě zklamal příjem rádia, dost to v něm šumí a praská, ale to přisuzuji na vrub vestavěné anténě na skle. Ostatní drobnosti, jako občasné chraštění na různých místech neřeším, neb nevím jestli to způsobují věci ve schránkách nebo něco jiného. Auto je zatím vpodstatě stále v záběhu, ale na poklidnou jízdu se stačí pohybovat nad 2000 otáček. Pokud člověk chce jet sportovněji a chce, aby trochu zrychlovalo, tak je potřeba se držet někde nad 3500 n/min, pak má motor docela slušný zátah a táhne pěkně až k omezovači. Takže SWčko mohu klidně doporučit. Pořád je to dle mého nejlevnější pořádný kombík, co se dá (nový) koupit.
Chevrolet Lacetti SW 1,6 Elite SX
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“