brzdy?

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
AIF
Příspěvky: 3
Registrován: čtv srp 25, 2005 23:28
Bydliště: BA

brzdy?

Příspěvek od AIF »

z nicoho nic sa mi zacal pri brzdeni od laveho predneho kolesa ozyvat cudny zvuk, ako keby sa nieco zadieralo. Robi to hlavne vtedy, ak zabrzdim nadoraz, pri jemnejsom brzdeni je zvuk slabsi, pri normalnej jazde sa ozyva len obcas.

brzdit to brzdi spolahlivo zatial, motor funguje ok.

moze byt, ze je v kotucoch nejaky kamienok alebo to bude nieco vaznejsie? Ak hej, dokazem to opravit sam?

vdaka

PS> moj prvy prispevok, tak dufam, ze mi poradite... do servisu sa skor ako o tyzden nedostanem ;-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 39
Registrován: sob bře 26, 2005 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Michal »

Kamínek by to mohl být - už jsem to viděl - většinou se dostane za kotouč, jak je tam ten plechovej kryt - zasekne se mezi krytem a kotoučem - umí to dělat pěkně hnusný zvuky, ale nic vážnýho to neudělá -ale je dobrý ho vyndat, protože většinou sám nevypadne - možná až po delší době...
Ale viděl jsem i lepší věci - například když chlápek zapomněl vyměnit desky a ty se obrousily až na kov...
Teoreticky bys taky moh mít třeba tu levou brzdu kousnutou, ale nevim, jestli by to dělalo nějaký zvuky - spíš by to smrdělo a při brždění táhlo na jednu stranu...
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no nepises nic o destickach.jestli si je menil.takze bych zacal tam.a taky se mi stalo ze v desticce se objevil kus neceho a to tam chvilku drhlo.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „RACER“