Stropní čalounění

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Saša
Příspěvky: 101
Registrován: pon říj 18, 2004 14:49
Bydliště: Hradec Králové

Stropní čalounění

Příspěvek od Saša »

Ahoj všichni, zkuste mi poradit, kde by se nechala sehnat zadní ukončovací lišta stropního čalounění. Zřejmě stářím a teplem se mi zkroutila a odpadla :evil: :evil: . Nasadit zpět nejde, protože je dost ztvrdlá. Nešlo by to něčím nahradit?
Dík za všechny postřehy.
Daewoo Espero 2,0 CD automatic, 77kW.Modrá metalíza,klima,komplet v elektrice,palubní počítač Made in USSR.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

Hmm, tak ta lista odpadla asi pre mesiacom aj mne. Teraz tam nemam nic. A asi tam ani nic ine nedam. Aj tak to nevidno.
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
stefan
Příspěvky: 640
Registrován: čtv črc 28, 2005 09:21
Bydliště: Žilina

Příspěvek od stefan »

Vzadu ju mám z polovice odpadnutú aj ja a v predu mi to začína odpadávať. Čudujem sa že ti to vzadu nevidno, mne to vidno. Chystám sa na to, ale až keď budem mať pevné nervy. Skusím je tam dostať spať a nejako, ešte neviem ako ju tam uchytiť.
ex - Espero, 11/96, 1,5 DOHC, 66 kW,strieborná metalíza, 107000km, plná výbava.
Renault Scenic, 12/2000, 1,9 dti, 72 kW, bordová metalíza, 150 000 km, ešte lepšia výbava.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Fotka by s nenasla ako to vyzera? Mma pocit, ze mne vzadu na stopnomm paneli tiez nieco chyba, je tam proste medzera par cm.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Jo kluci stava se to.my je sendavame uplne protoze se zkrouti a uz tam nejde zpet.ale treba se vam to povede.objednat to neslo zkouseli sme to.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

Tak ta lista mi odpadla uz asi pred rokom, vidiet to bolo, ale nenasiel som lepsie riesenie ako ukoncit tapacir stropu ciernou textilnou paskou aby to zvonka nesvietilo. Neni to nic moc ale uz to nevypada ako keby to malo 25 rokov
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Příspěvek od goror »

ta lista asi odpadla na vsetkych esperach ,ja ju tam tiez nemam
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
Saša
Příspěvky: 101
Registrován: pon říj 18, 2004 14:49
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Saša »

Tak teda díky za reakce a potěšilo mě, že v tom nejsem sám a že je to asi běžná věc se kterou je třeba se smířit. Pokud to bude jedinej problém, tak není co řešit.
Daewoo Espero 2,0 CD automatic, 77kW.Modrá metalíza,klima,komplet v elektrice,palubní počítač Made in USSR.
Uživatelský avatar
palladin
Příspěvky: 239
Registrován: pon pro 20, 2004 12:41
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od palladin »

No ako tak pozeram aj ja mam "25" rocne auto. Najskor som si myslel ze mi pada calunenie .... Mozna pomoc by bola - na zviazanie kalendarov a inych materialov sa pouzivaju plastove listy v tvare U . Len neviem ake hrube ich robia a ci by to pasovalo . Alebo niekde v stavebninach dake podobne veci ci nepredavaju - daku ukoncovaciu hranu alebo take daco...
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“