alu kola a jiné ...

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Papetr
Příspěvky: 59
Registrován: sob kvě 28, 2005 10:24
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Papetr »

Tomáš píše:
Papetr píše:
DREAM píše:ja mam na plechacich ... 185/ 65 / 14 a libi se me jak jsou siroky

ale casem chci elektrony (alu) ... daj se tam dat i 16tky? nebo jen 15tky a pak jak siroky kola se tam daj nacpat?

Na své Nubirce má 205/45 R16 ale to ET nevím kde to najít a řekl bych,že vypadají móóóóóócccc pěkně. http://papetr.webzdarma.cz/nubira_fotky.htm
Teda koukám jak blázen , ty nemáš boční blinkry ? Nebo je to trošku VT ?

Nevím co myslíš tím VT , ale nebyly tam,když jsem to koupil.
Daewoo Nubira I 2,0 CDX Wagon 1997 + LPG (BRC)
Reklama
 

PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Ja pro zmenu koukam, ze mas ventilaci vedenou az do dveri :shock: . To chci taky, proc to nemam? :cry: To mi prijde lepsi, nez ty moje ofuky bocnich skel jen na palubce.
Papetr
Příspěvky: 59
Registrován: sob kvě 28, 2005 10:24
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Papetr »

PavelZ píše:
Ja pro zmenu koukam, ze mas ventilaci vedenou az do dveri :shock: . To chci taky, proc to nemam? :cry: To mi prijde lepsi, nez ty moje ofuky bocnich skel jen na palubce.

Tak mi někdo řekněte,co mám vlastně za model,každej máme něco jiného.
Daewoo Nubira I 2,0 CDX Wagon 1997 + LPG (BRC)
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Papetr píše:
PavelZ píše:
Ja pro zmenu koukam, ze mas ventilaci vedenou az do dveri :shock: . To chci taky, proc to nemam? :cry: To mi prijde lepsi, nez ty moje ofuky bocnich skel jen na palubce.

Tak mi někdo řekněte,co mám vlastně za model,každej máme něco jiného.
ano mas 2,0lt CDX
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

T-PK píše:
Brainman píše:
T-PK píše: Nseouhlasím, 45% z 205 je na tyhle kola tak akorat ;) Vetsi profil by akorat mohl dřít o podběhy při zatížení ;)
S cim nesouhlasis? Ja jsem jen rikal ze profil gum 45 je treba na prazske silnice malo a ze kdyz si tak pojezdis po Letny a i jinde tak muzes hned navstivit zubare, protoze ti vyskacou plomby ze zubu
Já se ti zase snažím vysvětlit,že je rozdíl 195/45/16 a 205/45/16.. Oba profily nejsou stejne.! Viz vysvětlení výše... Jo a pokud by tam dal větší profil u těch 205,tak by mu to při zatížení mohlo pěkně dřít o podběhy.. :(
Ja jsem nepolemizoval o pomeru sirky a profilu, jen jsem chtel ric ze kzdyz ten profil snizis tak snizis i pruzici efekt v bocich gum a nasledne zatiziskaroserii, perovani a tlumeni auta a tim zhorsis jeho jizdni vlastnosti pri beznem provozu
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Papetr píše:
PavelZ píše:
Ja pro zmenu koukam, ze mas ventilaci vedenou az do dveri :shock: . To chci taky, proc to nemam? :cry: To mi prijde lepsi, nez ty moje ofuky bocnich skel jen na palubce.

Tak mi někdo řekněte,co mám vlastně za model,každej máme něco jiného.
Mas to napsany v podpisu :) mas CDX coz znaci drobne zmeny v interieru a ve vybave " samozrejme k lepsimu!!). Nekdo se tu ptal na max vybavu, tak tam jsem to popisoval
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Papetr
Příspěvky: 59
Registrován: sob kvě 28, 2005 10:24
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Papetr »

Ja jsem nepolemizoval o pomeru sirky a profilu, jen jsem chtel ric ze kzdyz ten profil snizis tak snizis i pruzici efekt v bocich gum a nasledne zatiziskaroserii, perovani a tlumeni auta a tim zhorsis jeho jizdni vlastnosti pri beznem provozu[/quote]


Jinak co se týká jízdních vlastností,tak jediné,co mi zatím nevyhovovalo,jsou kočičí halvy a ty naštěstí u nás (v Chomutově a okolí)
už skoro nikde nejsou.

Výška pneu(45) je opravdu k dané šíři(205)solidní.
pokud bych měl šíři (195) tak bych asi brečel.

Až budeš mít (budete mít - nevím,zda-li mohu tykat)možnost se v takto obutém autě svést,tak napiš své poznatky.
Zajímal by mě i názor někoho,kdo se v tom svezl.

Dokud jsem se v tom nesvezl,tak jsem si to myslel taky.
Daewoo Nubira I 2,0 CDX Wagon 1997 + LPG (BRC)
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Brainman píše: Mas to napsany v podpisu :) mas CDX coz znaci drobne zmeny v interieru a ve vybave " samozrejme k lepsimu!!). Nekdo se tu ptal na max vybavu, tak tam jsem to popisoval
Tak uz mam v tech vybavach peknej maglajz. Puvodne sem si myslel, ze u Nubiry II se 2.0 CDX se to pozna snadno, ze ma potkavaci projektorovy a ze Nubira I mela svetla stejny pro vsechny vybavy. Pak sem ale videl obrazek Nubiry I s dvojitejma svetlama, takze sem si rikal, ze i I ma projektorovy potkavaci, ale ze jich asi u nas jezdi hodne malo, takze sem si jich nevsim. A ted je tu Nubira I 2.0 CDX a ma to normalni H4.
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Co ja vim tak Nubira I ma v predu jenom H4 svetla + mlhovky ve spojleru a ta svetla se nelisi vybavou SX nebo CDX . Ten obrazek jsem taky nekde videl ale bud je to prototyp nebo tam ma svetla z neceho jinyho. Rozdil ve vybave SX a CDX je treba poznat podle popelniku kterej u CDX je vyklapeci a u SX vysouvaci. Taky podle ofuku oken.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Ono je to nejaký pomíchaný , já mám SX a popelník mám dole vyklápěcí , takže kreje i zapalovač. Ofuky oken mám taky až do dveří.
Druhej typ palubky je , že má ten popelník vytahovací a zapalovač vedle něj . Taky nemá vyjížděcí držáky na nápoje , ale musíš to vytáhnout .
Asi to není podle SX nebo CDX , ani 1.6 nebo 2.0 , je to nějak nahodile :?

Ještě jsem mrknul na fotky co má DREAM , ten má popelník vyklápěcí , ale nápoják vytahovací , takže další kombinace ?
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Proste Koreja :)
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

Tomáš píše:Ono je to nejaký pomíchaný , já mám SX a popelník mám dole vyklápěcí , takže kreje i zapalovač. Ofuky oken mám taky až do dveří.
Druhej typ palubky je , že má ten popelník vytahovací a zapalovač vedle něj . Taky nemá vyjížděcí držáky na nápoje , ale musíš to vytáhnout .
Asi to není podle SX nebo CDX , ani 1.6 nebo 2.0 , je to nějak nahodile :?

Ještě jsem mrknul na fotky co má DREAM , ten má popelník vyklápěcí , ale nápoják vytahovací , takže další kombinace ?
OT:
ee..ja mam i popelnik i napojak vyjizdeci (vytahovaci) ... a nebo sem nepochopil co je vyjizdeci a co vyklapovaci

kdyz,uz jsme u toho kde mate fotky svych aut.. uploadnete je..nebo poslete
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Já ten nápoják zmáčknu ( jako na tlačítko - dovnitř) a pak musím rychle s prackou pryč a on sám vyjede , kdežto ten model co máš ty musíš vytáhnout jak šuplík za to madlo . Já tam to madlo nemám , je to rovný.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Ja mam 1.6, popelnik nejspis vysouvaci (je vedle neho videt zapalovac, ale nejsem si jistej, nepouzivam ho) a drzak na napoje se po zmacknuti vysouva sam. Ofuky na bocni okna mam jen v pristrojovce.
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

Tomáš píše:Já ten nápoják zmáčknu ( jako na tlačítko - dovnitř) a pak musím rychle s prackou pryč a on sám vyjede , kdežto ten model co máš ty musíš vytáhnout jak šuplík za to madlo . Já tam to madlo nemám , je to rovný.
mam oboje na zmacknuti (zadny madlo) - zatlacim a vyskoci oboje popelnik i napojak....pouzivam kazdy den ...

ofuky i u oken

koukam je v tom slusnej bordel ...

takze ma SX ma :

vysouvaci popelnik i napojak , ofuky u oken , blinkry po stranach

jsou teda i jiny 1,6i SX co to maj jinak?

rad bych to sjednotil na portal...tyhle vybavy,kdyz vidim ten bordel v tom a zarovečn tomu prisel na kloub podle ceho tam cpali to a podle ceho ono
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“