Manuál pro RACER

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Vincent
Příspěvky: 71
Registrován: ned led 11, 2004 20:33

Manuál pro RACER

Příspěvek od Vincent »

Již delší dobu se pokouším sehnat servisní manuál k RACERU za rozumnou cenu,ale marně. Našel jsem ale řešení. Nakladatelství KOOP www.kopp.cz České Budějovice vydalo knihu edice- Jak Na To? pro Opel Kadett E od9/84 do 8/91 pro 1.2l až 2,0l benzín. Originál je sice drahý, ale momentálně nabízí i slevněné za 250Kč,-. Objednávka přes internet vyjde s poštovným a balným na 330Kč,- Dnes jsem ji obdržel a je dobrá. Samozřejmě se některé věci liší,ale naprostá většina imformací je přesná a použitelná. Je tam i velmi mnoho názorných nákresů a obrázků. Myslím,že za tuto cenu je to dobrá volba. :D :idea: :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Dobry tip :idea:
skoda, ze na nexii se nic nedelalo, zadna kniha atd.. no nekdy dam dohromady prispevky z tohodle fora a to bude manual zkusenosti :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Jean

Příspěvek od Jean »

Na stránkách Oplu Kadet je vidět spoustu návodů na výměnu dílu, el. schemat, ale také manuál (ten je bohužel v němčině)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Na webových stránkách www.kadett.cz je velké množství rad využitelných i pro Racery.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Racer-kola

Příspěvek od Topol »

Pěkný den!
Promiňte pánové,že Vám lezu do diskuse ale nevěděl jsem do kterého šupliku mám vlíst.Mám Kalose a mám možnost kopit litý kola z Raceru.Mohli by jste mi napsat rozměry? Je to na inzerát a jestli to má význam tam jet jestli mě budou pasovat.Moc dík za odpovědi!
S pozdravem Vl.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

http://www.daewoochileclub.tk


esta el manual del Daewoo Racer

pero en español
Odpovědět

Zpět na „RACER“