cistenie (dezinfekcia) klimatizacie

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
jagger
Příspěvky: 6
Registrován: pon čer 06, 2005 11:05
Bydliště: nitra

cistenie (dezinfekcia) klimatizacie

Příspěvek od jagger »

neviete ako casto treba cistit klimu a kde sa to rpbi pripadne co to kostuje?
leganza 2.0 cdx
Reklama
 

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Údajně by se to mělo dělat dvakrát ročně a stojí to 500-1000 a dělají to ve většině servisů a nebo přímo klimatizáci co opravují klima
demodemo

klíma

Příspěvek od demodemo »

Před nedávnem jsem si dělal dezinfekci klímy sám. Nejdříve sem zajel do servisu kde jí taky prováděli. Mám nexii t.j. klima bez pylového filtru. Servisman byl totálně na palici. Byl na školení a tam je to učili jen na autech s filtrem. Nakonec jsem si to uďelal sám. Koupil jsem si dezinfekční sprej cca 800kc jsou i levnější ale tenhle je na 4 dávky. Samozřejmě nejdříve musíš vybrat pyl. filtr a pak prostříkat všechny průduchy včetně nasávaní vnitřního okruhu. Na to jsou bezva spreje s delší hadičkou. Jinak na každém spreji je podrobný návod k použití.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

No a kam ten bordel pak vyteče ?
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
trogar
Příspěvky: 33
Registrován: stř čer 22, 2005 12:37

Příspěvek od trogar »

Pak to musíš projet s otevřenýma oknama a spuštěným větrákem a ono to vyfouká. Aspon pod koberečkem jsem žádnej bordel nenašel.
gadzo
Příspěvky: 131
Registrován: sob kvě 28, 2005 16:42
Bydliště: BA

Příspěvek od gadzo »

Mne na Nexii smrdela klíma, tak som švihol žene voláky antibakteriálny sprej na nohy od Avonu, skoro celý som tam nastriekal pri bežiacej klíme a už nesmrdí. Sprej stál 160,-SK.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tomáš
PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2005 06:40 Předmět:
No a kam ten bordel pak vyteče ?
No kam by stejně jako když zastavíš tak na silnici tou odtokovou hadičkou nad výfukem na stěně mezi motorem a palubkou ;)
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“