Rurka odvetravania klukovky a pod.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Rurka odvetravania klukovky a pod.

Příspěvek od ppp »

Ahojte vsetci
Zoznamujem sa s mojim esperkom, zatial ho mam tyzden a uz na nom nachadzam kopec nepeknosti.
Napriklad, montaznici (v michalovciach) boli pekne hovada, ak zabudnem na kabelaz, tak nadrzku nemrzky presunuli tak, ze predrala koleno, ktore vedie z veka ventilov (1,5dohc) do rurky, ktora odvetrava klukovku. Netusim ako dlho tam ta diera bola, ale vsetko je okolo nej zasrate, co je vsak horsie, v tej rurke, ktora vedie dole do bloku nad vanu bolo na stenach pol centimetra olejoveho blata. Zaujimalo by ma, ci to blato vzniklo vdaka tej diere, alebo sa nachadza aj u vasich autach, aj ked mate spominane gumene koleno v poriadku.
Este dalsia drobnost, nema byt horny kryt filtra vzduchu pri chyteny 4 sponkami? Ja tam mam len dve.
Okrem toho hladam preco mi nefunguje osvetlenie interieru a hodiny, ale hlavne, som pri nadrzke ostrekovacov nasiel dva konektory smaceka a samicku :), ktore ked som spojil, zacala mi svietit "fontanka" na pristrojovke. Neviete ako je poriesene snimanie hladiny vody pre ostrekovace?
Reklama
 

Uživatelský avatar
palladin
Příspěvky: 239
Registrován: pon pro 20, 2004 12:41
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od palladin »

Hladina ostrekovacov je pre vyssiu vybavu a ta ma aj inde nadrzku ostrekovaca (tusim v podblatniku) Slo by to urobit ale neviem ci by sa to oplatilo...
Ten filter ma byt na 4 sponkach..
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Inac vdaka za info o tom odtokovom otvore. Samozrejme ze bol upchaty :).
Dnes sa mi podarilo vymenit "vyfuk" za vyfuk, takze auticko uz len ticho bzuci, zato "zacali" hucat pneumatiky :) a to aj napriek tomu,z e su uz takmer slicky. Su to debica passio, takze ich neodporucam, priserne hucia aj ked su takmer zjazdene. Vyfuk som v spoji utesnil syntetickou zakladovkou, kedze som ziaden specialny sajrajt na to nemal. Ak chce niekto "sportovy" zvuk, tak moze vyskusat rurku s navarenou koncovkou co som tam mal. :) Pre mna je to bezcenne. Predam za odvoz a zopar dobrych rad o esperach a daewach :).
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Neviete este volakto ci sa daju zohnat ozubene kolieska do spatnych zrkadiel? A ako ich rozobrat, bez ohlodania zubov na tychto kolieskach?
Uživatelský avatar
j.verny
Příspěvky: 53
Registrován: úte čer 14, 2005 01:02
Bydliště: Děčínsko, sev.čechy, ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Rurka odvetravania klukovky a pod.

Příspěvek od j.verny »

ppp píše:Ahojte vsetci
Zoznamujem sa s mojim esperkom, zatial ho mam tyzden a uz na nom nachadzam kopec nepeknosti.
Napriklad, montaznici (v michalovciach) boli pekne hovada, ak zabudnem na kabelaz, tak nadrzku nemrzky presunuli tak, ze predrala koleno, ktore vedie z veka ventilov (1,5dohc) do rurky, ktora odvetrava klukovku. Netusim ako dlho tam ta diera bola, ale vsetko je okolo nej zasrate, co je vsak horsie, v tej rurke, ktora vedie dole do bloku nad vanu bolo na stenach pol centimetra olejoveho blata. Zaujimalo by ma, ci to blato vzniklo vdaka tej diere, alebo sa nachadza aj u vasich autach, aj ked mate spominane gumene koleno v poriadku.
Este dalsia drobnost, nema byt horny kryt filtra vzduchu pri chyteny 4 sponkami? Ja tam mam len dve.
Okrem toho hladam preco mi nefunguje osvetlenie interieru a hodiny, ale hlavne, som pri nadrzke ostrekovacov nasiel dva konektory smaceka a samicku :), ktore ked som spojil, zacala mi svietit "fontanka" na pristrojovke. Neviete ako je poriesene snimanie hladiny vody pre ostrekovace?

Osvětlení interieru mi také nesvítí. Tedy jen ve předu. V zadu je to OK. Ještě jsem nepřišel na to čím to je...
Espero 1.8 CD, černá metal., Korea, plná výbava... Jsem happy :o)
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“