Benzinova pumpa

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Jak se pozna ze je spatny? Me auto ted posledni dobou vzdy pri nastartovani jakoby "skytne", ale pak uz to jede v pohode :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Jerry
Příspěvky: 21
Registrován: sob lis 06, 2004 18:47
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry »

palikx píše:no abych rekl pravdu tak se nam to jeste nestalo.ale je možne že je system nekde ucpaný nebo tak neco.bublina se tam udelat nemuže.kouknout na filtr.dale pokud možno odpojit zpatecku benzinu u motoru a tam zkusit jestli proteka benzin .pak jeste možna vyzkoušet vstriky.alespon zmerit napeti pri startu.
Kde je sitko? Myslis to sitko co je na sani podavaciho cerpadla (to v nadrzi)? Tak to je cisty. Kontroloval jsem ho pri vymene cerpadla. Ktera hadicka vede od podavaciho cerpadla do vstrikovaci jednotky? Nemam manual, tak to nejak nemuzu najit. Navic tam mam namontovany plyn, tak tam tech hadicek mam vic :p
Jerry.

Daewoo Espero 1.8, komplet v elektrice.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

sitko je jen v nadrži.ten privod paliva do jednotky (teda ted nejak nevim jestlimas mono vstrik nebo mpi )je u mpi z leva do listy co z ni koukaj vstriky.(pohled ze predu auta.)a jestli mas monovstrik tak jsou myslim na nem sipky.a jsou to dve hadicky co vedou do vika vstrik.jednotky(z prava)tak snad to nejak najdes.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

milosh píše:Jak se pozna ze je spatny? Me auto ted posledni dobou vzdy pri nastartovani jakoby "skytne", ale pak uz to jede v pohode :roll:
to mi dela taky!!vážně!
ale ja mam ve skrince uz novy :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

to vase skytani se nam obcas deje na vsech autech.ale v pumpe to neni.nevim jak startujete ale možna zkuste pred startem 2 krat zapnout zapalovaní s 10 sec prodlevou.a pak se uvidi.jinak taky nevime cim to ale moc to neresime když to na podruhe startuje.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Jerry
Příspěvky: 21
Registrován: sob lis 06, 2004 18:47
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry »

palikx píše:to vase skytani se nam obcas deje na vsech autech.ale v pumpe to neni.nevim jak startujete ale možna zkuste pred startem 2 krat zapnout zapalovaní s 10 sec prodlevou.a pak se uvidi.jinak taky nevime cim to ale moc to neresime když to na podruhe startuje.
Vcera jsem sedl do auta a cekal na kamose, az prijede, aby me odtahl do autoservisu. Nekolikrat jsem zkusebne zasunul klicek do zapalovani a zapnul zapalovani, abych si poslechl cerpadlo a asi na potreti jsem slysel, jak slo cerpadlo do tlaku, tak jsem zkusmo zastartoval a ejhle :) Motor naskocil a vcera i dneska jsem bez problemu jezdil :))
Jerry.

Daewoo Espero 1.8, komplet v elektrice.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no to u nas býva znamka spatneho cerpadla.ale muže to být i rele.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
palladin
Příspěvky: 239
Registrován: pon pro 20, 2004 12:41
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od palladin »

Rele alebo aj kabel k nemu. Mne sa aj to stalo(ale nie na espere). Netreba ale plakat co stoji nove, co by si robil keby mas renault a zapotia ti 18tis. za nove cepadlo ?
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“