problem s motorm 1,6 16v

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Návštěvník

problem s motorm 1,6 16v

Příspěvek od Návštěvník »

caute neviem ci tu ma niekto skusenosti s tymto motorom ale asi hej ---Maaaam takyto probleeeeem.....rano ked to nastartujem vybehnu otacky na priblizne 2000 ako by malo ale v zapeti klesnuuu pod 600 a zhasne, vsetko to trvaaa kym sa troska nezohreje. pri prevadzkovej teplote nerobi nic vsetko v poho, vopred dakujem za rady...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Mne to na 16V Nexii robilo,ked som mal prasknute tesnenie pod hlavou a nasledne aj hlavu valcov. Voda kvapkala na sviecky a preto motor zhasinal ked bol studeny. Pri nasilnom nastartovani a pridani plynu vydrzal byt v chode,taktiez po zohriati isiel normalne. Ale mozu to byt este stare sviecky,kable,zapalovanie. Navstivit servis hned zrana a ukazat im to zhasinanie motora v praxi.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Radoslav Hološka píše:Mne to na 16V Nexii robilo,ked som mal prasknute tesnenie pod hlavou a nasledne aj hlavu valcov. Voda kvapkala na sviecky a preto motor zhasinal ked bol studeny. Pri nasilnom nastartovani a pridani plynu vydrzal byt v chode,taktiez po zohriati isiel normalne. Ale mozu to byt este stare sviecky,kable,zapalovanie. Navstivit servis hned zrana a ukazat im to zhasinanie motora v praxi.


no dufam ze to ta hlava nebude ,,,,voda sa netratiii takze si mysliiim ze nie ....ako si napisal asi hned zajtra navstivim servis nech sa oni vyjadra.....dik
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Drzim palce. Ani mne sa netratila voda,ta prasklina bola mala. Taky laik az zasa nie som. Ja som vlastne nemal ziadne priznaky prasknutej hlavy,len zhasinanie motora a modry stiplavy dym z vyfuku.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Radoslav Hološka píše:Drzim palce. Ani mne sa netratila voda,ta prasklina bola mala. Taky laik az zasa nie som. Ja som vlastne nemal ziadne priznaky prasknutej hlavy,len zhasinanie motora a modry stiplavy dym z vyfuku.
no ja neviem ja to auto mam len 2tyzdne pojazdneee lebo bolo po buzacke a vychitavam tomu este muchy.... este som chcel vediet , kde to diagnostickuuuu zastrcku niekde pod volantom alebo pri pocitaci som videl nejaky konektor?
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Anonymous píše:
Radoslav Hološka píše:Drzim palce. Ani mne sa netratila voda,ta prasklina bola mala. Taky laik az zasa nie som. Ja som vlastne nemal ziadne priznaky prasknutej hlavy,len zhasinanie motora a modry stiplavy dym z vyfuku.
no ja neviem ja to auto mam len 2tyzdne pojazdneee lebo bolo po buzacke a vychitavam tomu este muchy.... este som chcel vediet , kde to diagnostickuuuu zastrcku niekde pod volantom alebo pri pocitaci som videl nejaky konektor?
zatrcka je u spolujezdce pod pristrojovkou ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

tak sviecky su noveee aj kable ,,,o nieco sa to zlepsilo uz netrha ani nevinehava ale stale to startovanie je nanic stale klesnu otacky pod 600 a ako je ohriaty v poho na plyn ide normalne aj ked je studenyyyy , dnes som si este vsimol ze ked zabociiim do lava prudsie tak takysto klesajuuuu otacky ,,,ani to neviete co by to mohlo byt???? uz som z toho uplny magor
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

zda sa mi ze uz ktosi kedysi pisal ze v zakrutach mu padali otacky, len neviem ci to bolo na tomto fore.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jo psal to petr krticka a jemu se otacky zvysuji.a je to elektrikou v motoru.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

palikx píše:jo psal to petr krticka a jemu se otacky zvysuji.a je to elektrikou v motoru.
ä
a co sa styyym daaaa robit ???????
Odpovědět

Zpět na „LANOS“