Barva Kalose

Moderátor: Blue Lanos

Jakou máte, resp. chtěli byste mít, barvu Kalose?

Super červená (73L)
6
21%
Bílá mléčné dráhy (11U)
0
Žádná hlasování
Holubí stříbrná (95U)
2
7%
Moderní zelená (34U)
0
Žádná hlasování
Sportovní modrá (33U)
5
17%
Pastelově modrá (32U)
5
17%
Perlově černá (87U)
2
7%
Aktivní červená (77U)
6
21%
Jiná (anketní systém neumožňujě více odpovědí)
3
10%
 
Celkem hlasů: 29

Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Barva Kalose

Příspěvek od Dvain »

Vyplňte prosím anketu, případně se vyjádřete k tomu, jestli si myslíte, že sportovní modrá (33U) je nejhorší a nejméně prodávaná barva (teda alespoň podle prodejce). Podle mě je to nejhezčí barva a zajímá mě Váš názor,dík.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Na kalosu je hezka ta jasna cervena, hlasovat nebudu, podivam se zitra v praci, pac ted nevim ktera to je tech dvou co nabizis, ale mne se vseobecne libi cervena na autech, to jsou takove stalice, cervena, stribrna...
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Khamul
Příspěvky: 2
Registrován: ned kvě 08, 2005 14:46
Bydliště: Ostrava - Bělský les

Příspěvek od Khamul »

Urcite Pastelove modra (32U) - v utery si pro nej jdu, kdybych ted volil jinou barvu, bylo by to mirne schizofrenni :-)
Uz se nemuzu dockat - Kalos HB 5D SX Premium Plus 1,4 16V - trosku netradicne americka maska (ta ze sedanu), radio Blaupunkt s menicem na 5 CD a 6 repro atd... Uz at ho mam doma :-)
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Akri píše:Na kalosu je hezka ta jasna cervena...
To je Super red.

Ja osobne mám Super red. bol to posledný kus z akcie, tak som moc nenavyberal. Ale na sedan podľa mňa pasuje najlepšie. Keby som si mohol vyberať, tak do úvahy ešte pripadali modré farbičky.
Na HB podľa má najviac pasuje žltá a žltozelená.
Každopádne hlasujem za Super red.
Pietro
Příspěvky: 25
Registrován: čtv kvě 19, 2005 12:37
Bydliště: Pha

Příspěvek od Pietro »

Když jsem viděl poprvé v autosalonu Kalos Sedan v černé perleti, bylo rozhodnuto. Je to elegantní barva, ale na HB bych si ji asi nedal a auto musí mít nutně klimu. Líbil by se mi v budoucnu i Lacetti sedan ve stejné, nebo je na něm pěkná tm. modrá.
Pietro
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Tak před chvilkou jsem tady u nás na ulici zahlédl jednoho Kalose v modré, nevím přesně která to byla, ale nelíbilo se mi to. Modrá se mi líbí snad jen na Subaru Impreza STi, na každým jiným autě vypadá divně.

Červená se mi líbí a žlutá ;)
Monika

Příspěvek od Monika »

Sedan v černé - jednoznačně.
V téhle barvě vypadá jak pro "velké kluky", no a pro holky je dostatečně ;) elegantní.
Pietro
Příspěvky: 25
Registrován: čtv kvě 19, 2005 12:37
Bydliště: Pha

Příspěvek od Pietro »

Tak vidím, že Monika je moje krevní skupina. Moc jich takových není. Zatím jsem se ve svém okolí nesetkal moc s pochopením, ale cítím, že jsem se v černé našel a po tmavě zelené metle na minulém autě, už budu věrný. Jinak...co máš za barvu Ty??

Ještě dotaz do pléna, nevíte někdo, zda se dá dodatečně polstrovat víko kufru u sedanu Kalos. Kdo ho má, tak ví, že i v nejlepší výbavě je to dost hrozný místo. Koukal jsem na Lacetti, tam už je to kulturnější.
Pietro
Monika

Příspěvek od Monika »

No, co bys asi myslel :o) , jasně že černou!!!!
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Černá je hodně pěkná, ale jen chvíli po umytí!! Všechen prach a svistvo , a že ho je, je ihned vidět. Nejpraktičtější je podle mého názoru šedá metalýza a úplně nelepší je dvoubarevná, tj. od půlky dveří dolů hodně tmavě šedá. Takovýho jsem měl Pontiaca Le Mans a fakt jsem ho myl tak 2x do roka a vypadal skvěle :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Ten anonym jsem byl já, nějak mi to odhlásilo :?:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Pietro
Příspěvky: 25
Registrován: čtv kvě 19, 2005 12:37
Bydliště: Pha

Příspěvek od Pietro »

Tomu dvoubarevnýmu provedení bych rozuměl, ale jinak je stříbrná melalíza po bílé barvě to nejtuctovější, co může být, aspoň podle mně sorry. To si rád auto 1xtýdně umeju.
Pietro
Monika

Příspěvek od Monika »

O čem byl ten dotaz,
co se mi nejvíce líbí, nebo co je nejpraktičtější?
Nejpraktičtější byla kdysi taková ta pokakaná, co byla na škodovkách, na té nebylo vidět lautr vůbec nic, nebo potom trochu tmavší - hnědá co byla na favoritech. Tam to mytí bylo taky zbytečné :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tak to je pravda, to bylo to nejstrašnější, co náš znárodněný automobilový průmysl na auta stříkal...
Monika

Příspěvek od Monika »

říkali jsme tomu Trusík :shock:
Odpovědět

Zpět na „KALOS“