Demontaz autoradia Daawoo Tang

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Radoslav

Demontaz autoradia Daawoo Tang

Příspěvek od Radoslav »

Ahojte,
nevie mi niekto poradit ako vytiahnem orginalne autoradio z Daweoo Racera GSI, r.v. 1994, rovnake je tusim aj v nexii. Kupil som si nove a v servise chcu za to 700 SK. Co sa mi zda prehnane. Viem ze su tam nejake zapadky. K novym radiam sa dodavaju aj 'kluce' ktore sa zasunu a radio lahko vytiahnes. Pomohlo by mi aj podrobnejsie informacie zapojenie kablov. Automaticke zapnutie anteny a pod. Je tam vlastne ISO konektor ?

Diky.

Rado, Daewoo Racer GSI, '94
Reklama
 

fouss

Demontaz autoradia Daawoo Tang

Příspěvek od fouss »

ISO konektor tam určitě není , budeš si ho muset koupit cca 100 Kč.
Já jsem při výměně autorádio vytlačil zezadu trochu násilím, ale šlo to.
Zapojení konektoru Darwoo máš na http://www.elektroworld.info/modules.ph ... le&sid=156.
Nebo http://web.telecom.cz/kachacek/soubory/ ... ectors.rar
Snad Ti to trochu pomůže.
Vincent
Příspěvky: 71
Registrován: ned led 11, 2004 20:33

TANK

Příspěvek od Vincent »

odloupni pravou a levou hranu,jsou to jen krytky a pod nimi uvidís na kazdé strane dva sroubky co drzí plechový pásky.Sundej tahem k sobe kulatý knoflík zesilování a druhý na tonové korekce,potom vysroubuj vsechny sroubky a sundás celý panel rádia.Na kazdé strane jsou dve plechové pacicky které odjistís smerem k displeji a rádio vytáhnes k sobe.
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

No na Nexii je to takto..

Odlupnem prednu plastovu masku stredoveho panelu,
a ptom odmontujem 4 skrutky,
a vysuniem plechovy panel aj z radiom aj z odkladacim panelom..

radio je v panley na 4 skrutkach..

ako to ma RACER..netusim... :?
Radoslav

Příspěvek od Radoslav »

Najprv chcem podakovat za rady, Autoradio uz je vonku. Na jeho zadnej strane bola aj schema zapojenia. Moj problem ale je za ked som zapojil nove autoradio, vobec nehralo. V elektrike sa nevyznam. Autoradio Pioneer ma cerveny a zlty kabel. Jeden je na trvale napajanie a druhy by mal byt napojeny na prerusovanie privodu od spinacej skrinky. V Raceri ten kabel na prerusovany privod nie je. Ked som zapojil cerveny v Raceri s cervenym na radiu + kostru, antenu a repro radio ani nepiplo. Neviem ci by som nemal pripojit zlty z autoradia s cervenym s Racera ? Takisto pisu na radiu ze v niektorych pripadoch treba prepojit na radiu zlty kabel s cervenym.

Nemate niekto skusenosti ? Nieco som sa docital uz na Nexiovskom fore, ale nie som z toho mudry.

Diky
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

Ked prepojish zlty z cervenym,
malo by ti to zacat hrat...

..akurat to potom moze mat hacik,
ze si to nebude pamatat stanice na radiu..

neviem teda ci ti predosle radio hralo aj ked si nemal kluc v zapalovani...

..a zas na farby dratov sa moc nespoliehaj...
...nemusia sediet... tie z radia, z tymi na kabelazi..
Radoslav

Příspěvek od Radoslav »

Radio hralo aj ked nebol kluc v zapalovani. Vecer vyskusam prepojit tie kable. Ked si potom nebude pamatat tie stanice, tak asi budem musiet natiahnut ten druhy kabel s prerusovanym privodom cez spinaciu skrinku, ze ?
JRD ..

Příspěvek od JRD .. »

ani nie..

ak ti hralo aj bez kluca, tak si pametat bude..
Odpovědět

Zpět na „RACER“