elektricke okna

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

kloki

sťahovanie okien

Příspěvek od kloki »

ja mám iný problém s oknom, na mojom za mi popraskalo lanko a už skoro mesiac ho neotvorím, pretože mi navíja popraskané dráty a robí sa v bovdene uzol, takže keď si pomýlim v šere spínač, dve hodiny zúrim pri rozoberaní a skladaní tapacíru a modlím sa aby sa to podarilo.Zatiaľ som nenašiel odvahu zistiť, koľko by stála oprava, nemá s tým niekto skúsenosti?
Reklama
 

rumli

Příspěvek od rumli »

mam s tym skusenost....tiez sa mi rozstrapkalo to lanko. :cry: uz si to presne nepamatam, ale myslim, ze mi menili cely vysuvac, lebo to lanko samostatne nemaju... ale nechcem ta strasit
Pepíno_Honda

Příspěvek od Pepíno_Honda »

Otcovi se taky lanko namotalo do toho převodu. Myslel jsem že bych to opravil, nebo něco, ale když jsem zjistil, že fungl komplet origo od Daewoo Liberec stojí cca 600,- Kč, nebylo co řešit. nejjednoduší a hlavně nejrychlejší.. :P
celloo
Příspěvky: 34
Registrován: pát říj 17, 2003 14:49
Bydliště: Bratislava

Stahovanie okien

Příspěvek od celloo »

Co sa tyka rychlosti stahovania....problem je nasledovny...prevodovy mechanizmus stahovania je nejaky zatvrdnuty...bud vymenit, alebo skusit nejako rozobrat a navazelinovat...ked to ide pomaly a zasekne sa to uplne...vacsinou odisli uhliky na motore....a to vyhadzovanie poistky?????....to je tiez zapricinene tazsim chodom....(mne sa to stava, ked maraz zavriem napr. zadne okna a drzim oba gombiky)..proste nieje tam ziadna prudova ochrana....
Bady
Příspěvky: 159
Registrován: úte úno 03, 2004 23:13

Příspěvek od Bady »

Chcel by som sa pozriet na ten prevodovy mechanizmus, poradite mi, ako mam rozobrat to calunenie dveri? Nexiu mam zhruba mesiac a nevyznam sa v tom az tak, nechcem daco poskodit... dik
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

zalezi na tom, jakej mas typ. ale melo by to bejt podoby, koukni sem, sundaval jsem calouneni, kdyz jsem delal central.

https://www.nexiaclub.com/jak-zapojit-c ... ovladanim/

ja mam GL, takze to vypada si takto..

Obrázek

Obrázek
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Miloshi a kedy budes mat elektricke vokna :?: :D
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

pane vtipalku :lol: asi az je nekde zadarmo sezenu...

No zatim jsem nesehnal shop. kde je maj. ale nez to tam namontuju, tak to uz budu mit oktavku :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Ja ze vtipalek :?: Zadarmo sehnat to je vtip :lol: :lol: Dneska ani kure zadarmo nehrabe :lol: :lol: Mam napad skus je nepozorovane vymontovat vymontovat Ivanovi :lol: :lol: :lol: ale pssst at se to nedovi :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Pánové, vyměním elektrická okna za manuální. Neznáte prosím někoho, kdo by chtěl ty moje elektrické...? :lol: :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Bady
Příspěvky: 159
Registrován: úte úno 03, 2004 23:13

Příspěvek od Bady »

MILOSH, ja mam GLE, to calunenie si len tak „vytrhol“ alebo je nejak pripevnene?..ja mam tam tusim nejake 2 sruby... A ten cudlik zamku mam ako vybrat?
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Musíš vyndat kličku stahování okna je připevněná tzv ohmkem (vypadá to jako znak ohmu ve fyzice) plochym šroubovakem nebo nějakym háčkem ,potom vyndat ten kus plastu co je madlo a záslepku na konci opěrky na ruku pod tím jsou 3 šrouby povolit vyndat madlo,potom opatrně aby nepraskl rámeček kolem otvíraní dveří a vyšroubovat klasicky jako šroub čudlík na zamykání pak už jen od spodu nejlépe z rohu trhnout za tapec a postupně ho vytrhat z takovejch plastovejch čudlů.Hodně zdaru ;)
Vlado

Příspěvek od Vlado »

Ked ti to vyhadzuje poistky je niekde skrat mne to robilo tiez najpodozrivejsie miesto je vo dverach tesne pri gume ktora spaja priestor medzi dverami !
Oliver

El. okna ...

Příspěvek od Oliver »

Mne sa odtrhlo lanko z bezca v ktorom je uchytene okno a namotalo sa na motorceku. Rozmontovat sa to asi neda, vie mi niekto poradit kam s tym v Bratislave a cca za kolko Sk ? Bude nutna vymena lanka a aj toho bezca, je tam daco vylomene.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Nic jiného než kompletní výměna stahovačky se s tím dělat nedá
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“