zabezpecenie espera

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
neofun
Příspěvky: 35
Registrován: ned kvě 22, 2005 11:44
Bydliště: BA/LM
Kontaktovat uživatele:

zabezpecenie espera

Příspěvek od neofun »

ahojte teda,
takze hned som tu s nejakou otazockou>> moje espero je sice v dobrej vybave no chyba mi tam nejaky immobilizer, alebo nieco zabezpecovacie. Lebo okrem centralu tam nic nieje. Myslite ze je to nutnost na espera riesit nejake specialne zabezpecovacie systemy? nikto mi ho neukradne???

ako to vidite vy????

:?: :D :D :D



http://www.neofun.net
biele espero 1.5 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Mno,já mám i imobilizer pro jistotu... Jinak si snad myslim,že se zlodejum neoplatí tohle auti krást.... ;)
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

Tak sa mi zda ze imobilizer je v kazdom seriovom Espere. Ale bo nie :?:
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Sato píše:Tak sa mi zda ze imobilizer je v kazdom seriovom Espere. Ale bo nie :?:
Počkej,počkej,myslím,že ne.... Neco mi říká,že se to tam nechavalo přidělávat.! ;)
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

Tak to uz neviem, lebo moje Espero jedneho majitela malo... :D
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

Caute,
myslim ze Espera boli s imobilizerom aj bez...
Malo by sa to dat rozoznat podla kluca - ten s imo by mal mat vacsiu, stvorcovu hlavu (myslim ten plast na vrchu) a bez by mala byt hlava skor obdlznikova... Ale inak ak sa demontuje plast pod volantom a z vrchu spinacej skrinky vedu dva tenke kabliky tak tam je ;)
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

poznas to ze na klicku ze spoda je takove kolecko cca 5mm v prumeru.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
neofun
Příspěvky: 35
Registrován: ned kvě 22, 2005 11:44
Bydliště: BA/LM
Kontaktovat uživatele:

no

Příspěvek od neofun »

Brainman píše:poznas to ze na klicku ze spoda je takove kolecko cca 5mm v prumeru.
aha tak tam teda skutocne ten immobilizer nemam lebo moj klucik ma sice taky vacsi plast, no kolecko tam nemam :cry:
tak teda budem len dufat ze sa nikto neulakomi na taketo auto ;)


a inac ja som uz treti majitel a nemam ani servisnu knixku :cry: :cry:
no ale zatial ide :lol: :lol:

kazdopadne klasika z klimov ako tu uz X ludi spominalo.. asi ju budem portebovat doplnit alebo co... totiz ked stlacim tlacitko AC tak sa nerozsvieti :cry: tak ja neviem.. no a este ta antena, tu mam stale vysunutu a nie a nie sa stiahnut.. asi sa na to budem musiet pozriet skor nez mi ju niekto zlomi.
biele espero 1.5 16V
goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Příspěvek od goror »

k tomu imobilizeru ,skoc do servisky a oni ti urcite povedia ci tam je alebo nie ,k tej klime -pozri poistky
tie anteny su dost problemove skus to striekat wd 40 mozno to pomoze ak nie tak jedine nova ,alebo rozobrat a pozriet ci nebude vo vnutri zaoxidovana
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

ja som mal tu antenu tiez mrtvu a vraj sa na to pozerali v daewoo servise (info od predch. majitela) - ked som to potom rozobral antena bola uplne "vykuchana", zostal len prut, takze smola :roll:
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

goror píše:k tomu imobilizeru ,skoc do servisky a oni ti urcite povedia ci tam je alebo nie ,k tej klime -pozri poistky
tie anteny su dost problemove skus to striekat wd 40 mozno to pomoze ak nie tak jedine nova ,alebo rozobrat a pozriet ci nebude vo vnutri zaoxidovana
Asi bude zoxidovana, ja jsem tu svuji prvni vyndal rozebral a ten vnitrek se mi rozpadl v ruce. O dalsi dve( pruty) jsem prisel v mycce ( lidska blbost nema mezi). Jinak pokud nepujde opravit, doporucuji koupit nejakou z tech drazsich ( ne u vjetnamcu:)). Ja jsem si koupil Hirsman full automat, a pohoda, hlavne kvuli tem prutum protoze se daji koupit nahradni
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Asi bude zoxidovana, ja jsem tu svuji prvni vyndal rozebral a ten vnitrek se mi rozpadl v ruce. O dalsi dve( pruty) jsem prisel v mycce ( lidska blbost nema mezi). Jinak pokud nepujde opravit, doporucuji koupit nejakou z tech drazsich ( ne u vjetnamcu:)). Ja jsem si koupil Hirsman full automat, a pohoda, hlavne kvuli tem prutum protoze se daji koupit nahradni[/quote]

ok ;) a este otazocka.. co stoji taka antena??
tulo
Příspěvky: 59
Registrován: pon led 31, 2005 18:50

Příspěvek od tulo »

Na kluciku to vidiet takmer nieje. Ten moj ma rovnaky tvar ako tan bez imm. Najspolahlivejsie je ozaj pozriet spinacku. Je tam malinka siva krabicka s dvomi kablikmi na akejsi obimke hned pod krytom. Alebo si mozes zajst do klucovej sluzby kde ti oznamia ze mas kluc s pevnym kodom a bude to za 1800Sk. Ale aj ked nie tak ziaden strach. Nasi korejci su v rebricku kradnutosti na chvoste. Aj na to som hladel pri kupe okrem pohodlia, vybavy a ceny(aj ceny ND).
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“