Nubira-klepani v zadni naprave

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

řezník

Příspěvek od řezník »

jsem nemocnej a nudím se.
doufám že v sobotu přijedete,hádej co mám
Reklama
 

Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Pecene klobasky? :P
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
řezník

Příspěvek od řezník »

noooo skoro si uhod :P je to masíčko
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

řezník píše:noooo skoro si uhod :P je to masíčko
Psa? A nainstaluj si toICQ sem ti rikal :evil:
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

jj ICQ je povinnost :lol:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
DeSouza
Příspěvky: 40
Registrován: pát led 21, 2005 20:54
Bydliště: Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Felix_DeSouza

Příspěvek od DeSouza »

ja chci taky maso
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

K tomu klepání, poslední dobou mi začalo něco v autě klepat, když jsem jel pomalejc (v 150 byl klid :lol: ) ale člověk trochu znervózní, když ani radio nepomáhá :lol: Vlez jesm rukou k nápravě a synátor mi hejbal příčně s autem. Lokalizoval jsem vůli v horním kloubu pravé "kosti" v předu. Dost mě zaráželo, že toto klepání v autě se jen velmi těžko lokalizovalo, myslel jsem, že klepe auto vzadu :?: :roll: dokonce i cestující vzadu mi to potvrzovali, nicméně jsem koupil novou kost (390,- Kč fobiáci asi závidí) a dal jsem ji na pravej předek. A je ticho :D :D Tak to jen aby jste zbytečně nehledali závadu kde není. Když kost v okolí kloubu chytnete do ruky a někdo vám příčně kolébá s autem dá se vůle snadno zjistit :lol: :lol: Takhle zkuste všechny kloby nahoře i dole a hned víte kde je problém :lol: :lol:

Jinak jsem koupil i nové gumy ke stabilizátoru (30,- /ks) ale vpředu k nim není moc dobrej přístup jak to měníte?? Petrm, Palikxi, Franto????? zespodu??
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Franta
Příspěvky: 255
Registrován: pát dub 02, 2004 10:41
Bydliště: Praha Západ Štěchovice-NUBIRA I + LACETTI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Franta »

Já to nechám udělat v servisu, asi zároveň s guferama na ventilech - papá olejíček.
Jinak já používám Skype - franta0007
Franta
NUBIRA-I 1.6 16V WAGON 98 + LACETTI 2.0 D 08 - LPG Katalogy dílů STAHUJTE ZDE [url=http://www.nubira.wz.cz]Návody + Foto[/url]
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Včera jsem kupoval v Krči obě přední kosti ! Během dovolené jsem je totiž uplně vykostil :lol: :lol: :lol:

Richarde , proč mají Fabiáci závidět :?: , ta jejich stojí o pětku víc. ( 400,-Kč) :D
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Tomáš píše:Včera jsem kupoval v Krči obě přední kosti ! Během dovolené jsem je totiž uplně vykostil :lol: :lol: :lol:

Richarde , proč mají Fabiáci závidět :?: , ta jejich stojí o pětku víc. ( 400,-Kč) :D
No kámoš mi říkal, že ho výměna kostí stála asi 5000,- tak jsem myslel, že jsou dražší...
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Tak jsem o víkendu měnil kosti na předku . Tak pro někoho , kdo se na to chystá.

Jsou dva druhy , ty co jsem koupil v Krči mají z jedné strany pojistnou matku č. 16 a ze strany od prachovky se dá strčit plochý klíč č. 14 .
Ty co jsem měl na autě neměly šestihran na plochý klíč , ale uvnitř šroubu čepu imbus . Takže jsem nasadil očkovej klíč a skrz něj imbus a pochpitelně jsem to strhnul ( imbus), musel jsem je odřezat flexou , ale zase to bylo za 5 minut na obou stranách a ty nový tam dát je pohoda.
Nevím , jestli byly původní , ale jeden čep šel normálně vysadit z toho futra , takže funkčnost kosti veškerá žádná ..., taková tam byla vůle .
https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=732
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Tomáš píše:Tak jsem o víkendu měnil kosti na předku . Tak pro někoho , kdo se na to chystá.

Jsou dva druhy , ty co jsem koupil v Krči mají z jedné strany pojistnou matku č. 16 a ze strany od prachovky se dá strčit plochý klíč č. 14 .
Ty co jsem měl na autě neměly šestihran na plochý klíč , ale uvnitř šroubu čepu imbus . Takže jsem nasadil očkovej klíč a skrz něj imbus a pochpitelně jsem to strhnul ( imbus), musel jsem je odřezat flexou , ale zase to bylo za 5 minut na obou stranách a ty nový tam dát je pohoda.
Nevím , jestli byly původní , ale jeden čep šel normálně vysadit z toho futra , takže funkčnost kosti veškerá žádná ..., taková tam byla vůle .
https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=732
kdyz jsem je delal ja tak jsem je vytahl obe dve nahore i dole :D :D takze taky asi nic moc
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Já zjistil, že byl v háji jen jeden kloub (ten horní) a na něm byla jiná prachovka, asi mi ji tam dal kámoš když mi Nubiru dával dokupy, ale ta prachovka měla trochu větší středovou díru a šel tam bordel, proto tak rychle zakukala cca 13000 km. Petrm měl pravdu : poškozená prachovka = rychlý konec kosti.
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Mr.Problem
Příspěvky: 264
Registrován: ned čer 19, 2005 22:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Problem »

V pondělí odjíždím pracovně do Zlína tak jsem se dohodl se známím at mi pokusí spravit to klepání v autě a brzdy. Snad se mi vejde do 10.000 kč. JInak už vážně nevím kde budu brát ty peníze. Viděli jste cenu benzínu ? a Jak má jít nahoru ten plyn? šílené že ! :evil:
Daewoo Nubira I 1,6/16V CDX, černá sedan plná výbava.
Můj webík se vším :-) http://servisvm.cz a http://firmyzregionu.cz
Uživatelský avatar
Mr.Problem
Příspěvky: 264
Registrován: ned čer 19, 2005 22:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Problem »

Tak oprava mě stála 5.400 kč. Opravili mě ruční brzdu, zasekávala se, normální brzdu, a dále to klepání. Nádhera bál jsem se že to bude horší. :lol:
Daewoo Nubira I 1,6/16V CDX, černá sedan plná výbava.
Můj webík se vším :-) http://servisvm.cz a http://firmyzregionu.cz
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“