Spokojenost

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Pietro
Příspěvky: 25
Registrován: čtv kvě 19, 2005 12:37
Bydliště: Pha

Spokojenost

Příspěvek od Pietro »

Tak jsem se odhodlal do diskuse o autech Chevrolet -Daewoo.
Před pěti lety jsme měli, jako druhé auto Lanose, sice jednoduché, ale bezproblémové auto. Prošel jsem si od levných aut až po dražší Octavii, nebo poslední Opel Zafiru a teď mám Kalose sedana v plné výbavě - Premium+, výkon 69kW. Zpočátku jsem si nemohl zvyknout na měkčí pérobání a tím jiné jízdní vlastnosti, ale už jsem se s autem srovnal a teď je to pohoda. Zatím po půl roce a 13tis km bez problémů, což musím zaklepat, že se mi deset let zpátky nestalo. Nejhorší auto, co jsem kdy měl byla Octavia, takže fandím korejské, nikoliv pochybné "německé" kvalitě. Dokonce se ani neozývají z interiéru pazvuky na pražské dlažbě, na což jsem si u minulých aut nezvyknul. Jinak oceňuji pružnost motoru, lidi si stěžujiu na nevýrazné brzdy, Zafira s kotoučema brzdila ještě hůř, takže mně to nevadí.
Z velkého auta se na menší špatně zvyká, přesto se v pohodě vejdem a víc než 3/4 melounu už za auto nedám, protože za to mám dva "korejce " a dovolenou k tomu.
Takže vám všem, co jste uvažovali podobně fandím, tomu druhému táboru přeju "Simply Clever".
Pietro
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Pietro, vitej na foru a dik za zkusenosti, jiste to nejednomu cloveku pomuze pri vyberu ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „KALOS“