Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Richard »

MDČR je vůbec instituce která si koleduje "vopřesdržku" někdy si říkám a ptám se: to jsme už opravdu takové stádo vovcí, který už neumí říct NE!!!! DOST!!!! STAČÍ!!!!!
průsery:
-vybírání mýtného - já osobně bych zrušil Kapsch zavedl okamžitě satelitní mýto s tím, že nejlevnější by bylo na dálnicích, 2x dražší na silnicích 1 a 2 třídy a 5x dražší na silnicích 3 třídy !!!!!!! A vše co se vybere z5 do silniční sítě
-dálnice D8 - bez komentáře
-fond na zábranu škod - já nechci mít dražší povinné ručení a tím platit policii nový auta a motorky, který mě budou jen buzerovat a kasírovat. Když je ve fondu moc peněz, tak snížit platby, ne utrácet takto
samo všichni víme o dalších průserech za které nikdo nenese žádnou odpovědnost

Nechci sem tahat politiku, ale Vám se líbí jak se svoboda jedince ukrajuje po kolečkách jak šiška salámu? Řešení ve své historii najdeme: defenestrace pokud mohu informacím věřit docela fungovala ;-)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Petr S. »

Richard píše:MDČR je vůbec instituce která si koleduje "vopřesdržku" někdy si říkám a ptám se: to jsme už opravdu takové stádo vovcí, který už neumí říct NE!!!! DOST!!!! STAČÍ!!!!!
průsery:
-vybírání mýtného - já osobně bych zrušil Kapsch zavedl okamžitě satelitní mýto s tím, že nejlevnější by bylo na dálnicích, 2x dražší na silnicích 1 a 2 třídy a 5x dražší na silnicích 3 třídy !!!!!!! A vše co se vybere z5 do silniční sítě
-dálnice D8 - bez komentáře
-fond na zábranu škod - já nechci mít dražší povinné ručení a tím platit policii nový auta a motorky, který mě budou jen buzerovat a kasírovat. Když je ve fondu moc peněz, tak snížit platby, ne utrácet takto
samo všichni víme o dalších průserech za které nikdo nenese žádnou odpovědnost

Nechci sem tahat politiku, ale Vám se líbí jak se svoboda jedince ukrajuje po kolečkách jak šiška salámu? Řešení ve své historii najdeme: defenestrace pokud mohu informacím věřit docela fungovala ;-)
Jo Richarde dokud budou lidi volit Bureše a Blbotku,tak se toho asi nikdy nedočkáš.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

A když budeme volit Fialu a Kalouska, tak se budeme mít jak prasata v žitě, že? -P :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Petr S. »

Scorpion.11 píše:A když budeme volit Fialu a Kalouska, tak se budeme mít jak prasata v žitě, že? -P :PP:
Rozhodně je mi milejší Kalousek a Fiala.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Honza K.
Příspěvky: 178
Registrován: pon říj 29, 2012 09:52
Bydliště: Praha 7

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Honza K. »

A co další? Mach?
Honza K.
_________________________
Suzuki Swift 1.2 Dualjet
Ex.: Fiat Idea 1.4 16V
Ex.: Lacetti 1.8 CDX, HB, automat
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Richard »

Honza K. píše:A co další? Mach?
Ty už jsem 3x volil, bohužel se do sněmovny nedostali, bohužel si lidé myslí, že když se jím volená strana nedostane do sněmovny, svůj hlas jakoby "zahodil" , ale není to tak, jeho hlas dostala pouze ta strana kterou volil a žádná jiná..... Když se na volby nasraně vykašle tak to funguje tak že jeho hlas se rozpočítá procentuálně tak jak volila ta část občanů která k volbám přišla! Tedy čistě teoreticky, kdyby se u nás voleb zúčastnilo 10% voličů a ostatní z politiky tiše blili v koutě a těch 10% by volilo komunisty - ti to dostanou stranickým příkazem a připlazí se k volbám jak Meresjev všichni - máme rázem sněmovnu 100% obsazenou komunisty !!!!!!!!
Kdyby ale přišlo 100% lidí každý volil jak chce, měli by ve sněmovně 10% !
Takže běžte volit a volte hlavou, na zavedené značky se vyprdněte - máte přece Daewoo - tak přece víte oč jde ;) třeba se konečně podaří ty šašky, lháře a zbytečné lidi poslat tam kam patřili vždy ..........
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Petr S. »

Richard píše:
Honza K. píše:A co další? Mach?
Ty už jsem 3x volil, bohužel se do sněmovny nedostali, bohužel si lidé myslí, že když se jím volená strana nedostane do sněmovny, svůj hlas jakoby "zahodil" , ale není to tak, jeho hlas dostala pouze ta strana kterou volil a žádná jiná..... Když se na volby nasraně vykašle tak to funguje tak že jeho hlas se rozpočítá procentuálně tak jak volila ta část občanů která k volbám přišla! Tedy čistě teoreticky, kdyby se u nás voleb zúčastnilo 10% voličů a ostatní z politiky tiše blili v koutě a těch 10% by volilo komunisty - ti to dostanou stranickým příkazem a připlazí se k volbám jak Meresjev všichni - máme rázem sněmovnu 100% obsazenou komunisty !!!!!!!!
Kdyby ale přišlo 100% lidí každý volil jak chce, měli by ve sněmovně 10% !
Takže běžte volit a volte hlavou, na zavedené značky se vyprdněte - máte přece Daewoo - tak přece víte oč jde ;) třeba se konečně podaří ty šašky, lháře a zbytečné lidi poslat tam kam patřili vždy ..........
Richarde to se asi nepodaří nikdy,ale mě dost na..alo,když mě někdo obviní,že jsem zloděj,ale sám krade jak straka. Já platím na daních víc než nějaký netáhla co vysávaj tenhle stát a ješrě mě někdo bude neustále házet klacky pod nohy apd? Zloděj křičí chytte zlodějea a pak sliším,že někdo má 1 miliardu nezdanitelných příjmů???? Kua pak si říkám proč já mám platit daně????? Tak tyhle určitě ne,za vlády Kalouska jsem dostal možnost 80% paušálu,snížila se birokracie,zjednodušilo danové přiznání. Tyhle lidi u mě mají svůj hlas,ale ten kdo mě chce ždímat,tak ten nikdy. Mě by zajímalo kolik živnostníků má 5 týdnů dovolené,placené státní svátky a nebo si dovolí marodit??? Nikdo,ale zaměstanec ano,který zaměstnastnanec si musí shánět práci,kupovat nářadí,chodit na různá přezkoušení,oprávnění apd. Ale kříčí každý z nich,že živnostníci kradou. :(( :(( :((
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od vado »

Doteraz som si myslel, ze v tomto vlakne sa bude diskutovat o problemoch s autami ...
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Honza K.
Příspěvky: 178
Registrován: pon říj 29, 2012 09:52
Bydliště: Praha 7

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Honza K. »

Jen poslední - uvědomme si, že zaměstnanci a živnostníci jsou na jedné lodi, něco tvoříme. Ti, co nás rozeštvávají, nic netvoří. Nenechme mezi sebe postavit tu bariéru. Ta je jinde, jen není v médiích pojmenovaná.

A dál už jen o autech :PP: :)
Honza K.
_________________________
Suzuki Swift 1.2 Dualjet
Ex.: Fiat Idea 1.4 16V
Ex.: Lacetti 1.8 CDX, HB, automat
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Richard »

mě třeba štve, že každý druhý den se tady na foru vyskytne hromada vláken, který nemají s auty už vůbec nic společnýho..... zajímavé je, že jsem i na Hyundai foru a tam se podobné příspěvky téměř nevyskytují. Ale tady skoro obden :roll:

A ještě poznámka: vlákno "co mě dnes nepotěšilo" je v sekci fora "POKEC" takže se dle mého názoru nemusí bezprostředně týkat jen aut, ale prostě všeho co mě dnes nepotěšilo a o co bych se chtěl podělit s ostatními, případně zjistit jak by na popsanou situaci reagovali ostatní ;)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Petr S. »

Honza K. píše:Jen poslední - uvědomme si, že zaměstnanci a živnostníci jsou na jedné lodi, něco tvoříme. Ti, co nás rozeštvávají, nic netvoří. Nenechme mezi sebe postavit tu bariéru. Ta je jinde, jen není v médiích pojmenovaná.

A dál už jen o autech :PP: :)
Tak ted jsi mě potěšil,konečně někdo,kdo má rozum. Děkuju!!!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

Poplácejte se po rameni, ale to neznamená, že máte pravdu, protože není živnostník jako živnostník. Některý okrádá jak stát, tak i lidi a některý naopak platí co má a je spolehlivý, takže každá mince má dvě strany :lol: :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Ondrapb
Příspěvky: 171
Registrován: čtv říj 29, 2015 14:11
Bydliště: Brno/Veverská Bitýška

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Ondrapb »

Stejně tak jako zaměstnanci. Jsou takoví, kteří dělají za 12 čistýho a fakt si máknou, naopak někteří i ve výrobě dokážou dělat pár hodin denně za 20 čistýho a ještě blbě žvanit jak se mají špatně...

Ono je to prašť jako uhoď. Je třeba si uvědomit že živnostník není jinej druh člověka než zaměstnanec, stejně jako člověk kterej profi řídí, je o víkendu cyklistou, ve městě "pěšcem". -i
Daewoo Tacuma r. 2000/1,8 - 72 KW, LPG BRC
Honza K.
Příspěvky: 178
Registrován: pon říj 29, 2012 09:52
Bydliště: Praha 7

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Honza K. »

Scorpion.11 píše:Poplácejte se po rameni, ale to neznamená, že máte pravdu, protože není živnostník jako živnostník. Některý okrádá jak stát, tak i lidi a některý naopak platí co má a je spolehlivý, takže každá mince má dvě strany :lol: :PP:
Pár provokativních otázek...
Co je to stát? Lze okrást tím, že někomu něco nedám? Je 60-70% zdanění odpovídající tomu, co mi stát poskytuje? Je OK, když mi stát vezme vydělané peníze na pochybné dotace v megacifrách? Kdo si tedy s tím okrádáním začal? Že je to podle zákona? Koncentrační tábory byly taky podle zákona schváleného demokraticky zvoleným parlamentem... Solidarita je z definice dobrovolná, solidární daň je tedy protimluv... Necháváme se zmanipulovat :(

Jen jsem chtěl ukázat na tu druhou minci z druhé strany... Dobře vím, že provokuju dost na hraně nebo za ní. Ale stavět umělé bariéry mezi živnostníky a zaměstnance a budovat si na tom penězovod, sorry, na hrubý pytel hrubá záplata. :PP:
Honza K.
_________________________
Suzuki Swift 1.2 Dualjet
Ex.: Fiat Idea 1.4 16V
Ex.: Lacetti 1.8 CDX, HB, automat
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

Honzo to tě na Olšovci bude stát flašku :lol: :PP:

Ale zase si to vezmi v očích obyčejného člověka, který je zaměstnaný. Platím automaticky a s :D daně, tak i zdravotní a sociální. Jdu do obchodu, něco si koupím a zase mi strhávají daně. Potřebuji třeba koupit auto třeba kvůli práci a zase platím daně, potřebuji pro dítě internet a počítač kvůli škole, která klade domácí úkoly bez kterých to už bez těchto věcí neobejde a zase platím daně.... takový některý soukromník-živnostník potřebuje auto, aby se občas někam zajel a neplatí daně a vezme si to na firmu, pořídí si internet a počítač a zase neplatí daně ....a všechno si dá do nákladu. Pak po roce, protože si nemůžu své náklady vložit do daních vlastně z toho co jsem za rok zaplatil nedostanu na zpět nic.... a takový některý šikovný soukromník nebo vlastně živnostník po roce, když spočítá svoje náklady, které může odepsat z daní nakonec s údivem zjistí, že je na tom tak špatně, že nemá vlastně takový příjem, aby měl vůbec co platit :lol: a z toho kolik je i takových co ani neplatí sociální a zdravotní, že?

Obraťme raději list, protože toto mi stejně nezměníme a třeba jak obyčejný človíček zaměstnanec musí platit všechno a všude, tak někdy dojde i na ty nepoctivé živnostníky či firmy i když oni si zase něco najdou jak šidit a oškubávat dál :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „POKEC“