mracitka

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

mracitka

Příspěvek od Andy »

daju sa niekde kupit plastove mracitka na svetla na espero? pripadle pasovali by z ineho auta?
Reklama
 

Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Ty bláho,nebud hloupý...Mračítak na Espero?? :? To se opravdu nehodi..Esperko ma podlouhle a poměrně uzké světla,myslím,že na mračítka to není.. Jo a podle mě jsou mračítka tuzing... :!: Raději protáhnout ty plechy,co jsou kolem dokola nebo se na to vykašlat.!

Koukej:

Obrázek
Obrázek
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Taky shit... :lol:
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

T-PK píše:Taky shit... :lol:
:roll: ako myslis. tie co si dal predtym su hnusne ale tieto sa mi pacia. Robia tie svetla este tensimi ala opel Calibra /a tu som vzdy zboznoval/
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Andy píše:
T-PK píše:Taky shit... :lol:
:roll: ako myslis. tie co si dal predtym su hnusne ale tieto sa mi pacia. Robia tie svetla este tensimi ala opel Calibra /a tu som vzdy zboznoval/
Jj,Calibra je delo... Ale vis jak,mracitka delaji stejne mezerku mezi temi mracitky a kapotou.. To me na tom mrzi..Jo a proc je tam chces vlastne davat..?Vzdyt svetla na Esperu jsou dost uzké,nemyslíš?A jeste budou ty mracitka branit uz tak nic moc vykonemu osvetleni...A ten hlavní duvod: Mracitka u policie neukecáš.!
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

T-PK píše:
Andy píše:
T-PK píše:Taky shit... :lol:
:roll: ako myslis. tie co si dal predtym su hnusne ale tieto sa mi pacia. Robia tie svetla este tensimi ala opel Calibra /a tu som vzdy zboznoval/
Jj,Calibra je delo... Ale vis jak,mracitka delaji stejne mezerku mezi temi mracitky a kapotou.. To me na tom mrzi..Jo a proc je tam chces vlastne davat..?Vzdyt svetla na Esperu jsou dost uzké,nemyslíš?A jeste budou ty mracitka branit uz tak nic moc vykonemu osvetleni...A ten hlavní duvod: Mracitka u policie neukecáš.!
myslim ze ja toho viacej u policie neukecam :lol:
Ja nevravim ze ich tam idem davat, len som rozmyslal nad tym ;)
goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Příspěvek od goror »

to chcete povedat ze tam tie mracitka nesmu byt ,ved u nas starsne vela aut s tym chodi a nikto mi nevravel ze by dostali za to pokutu
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

goror píše:to chcete povedat ze tam tie mracitka nesmu byt ,ved u nas starsne vela aut s tym chodi a nikto mi nevravel ze by dostali za to pokutu
no to by aj mna zaujimalo kadil jazdia ze ich nechytia policisti :D Lebo mracitka ma kazdy druhy vw, skodovka a podobne tuctove auta...
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Andy píše:
T-PK píše:
Andy píše: :roll: ako myslis. tie co si dal predtym su hnusne ale tieto sa mi pacia. Robia tie svetla este tensimi ala opel Calibra /a tu som vzdy zboznoval/
Jj,Calibra je delo... Ale vis jak,mracitka delaji stejne mezerku mezi temi mracitky a kapotou.. To me na tom mrzi..Jo a proc je tam chces vlastne davat..?Vzdyt svetla na Esperu jsou dost uzké,nemyslíš?A jeste budou ty mracitka branit uz tak nic moc vykonemu osvetleni...A ten hlavní duvod: Mracitka u policie neukecáš.!
myslim ze ja toho viacej u policie neukecam :lol:
Ja nevravim ze ich tam idem davat, len som rozmyslal nad tym ;)
Jj,chápu..Ale podle mě jde na autě vylepšit o hodně více lepších věci,než jsou mračítka.. ;)
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Příspěvek od goror »

Andy píše:mal som namysli skor neco taketo>
https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=339
ak by si nejake pozhanal tak mi daj vediet
tulo
Příspěvky: 59
Registrován: pon led 31, 2005 18:50

Příspěvek od tulo »

Tak by ma borci zaujimalo cim svietite ked si mozete dovolit este aj mracitka. Uz bez nich to svieti dost na prd. Alebo jazdite len cez den?
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

tulo píše:Tak by ma borci zaujimalo cim svietite ked si mozete dovolit este aj mracitka. Uz bez nich to svieti dost na prd. Alebo jazdite len cez den?
Súhlas!!!
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“