Milovice 14.5.05 - jak bylo na sraze

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Loobo píše:
Ondras píše:Během odjezdu se ještě Tomáš pokoušel vytáhnout svého Matize za zadní podběh na střechu hangáru
:lol: :lol: Koukám že jak vás nechám chvíli bez dozoru, tak vymejšlíte kraviny ;)

Abych taky přispěl svou troškou do mlýna, tak přikládámm foto jak Ondras s Tomášem šli na sprit. Jistě tušíte kdo vyhrál ;)
Nejlepší byl ale Tomáš před sprintem: "To je hrozný jak všichni hrabou, to já nebudu, přece si nebudu ničit gumy" Při startu to hvízdalo o sto šest a když se Tomáš vrátil tak to komentoval slovy: "No jo, když já jsem chytl křeč do nohy" :lol: :lol:
https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=510

Další fotka je (skoro) z ptačí perspektivy, neboli z bývalé řídící věže. Všechno jak na dlani, ale Matizové jsou zrovna v oslabení :?
https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=511
super :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Konečně jsem se sem dostal :!: Klucí , pěkný fotky , škoda , že to na tom hangáru tak hrabalo , příště beru řetězy :lol: :lol:
Ondro , ty oranž žárovky už mám - zlatej Bojhaus.
Už aby byl zase sraz !!!!! A chce to s ubytováním a :PP: to by bylo ;) , ale nesmí chybět Řezník s klobáskama , ještě jednou díky asi se stanu tvým odběratelem :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Tomáš píše:Konečně jsem se sem dostal :!: Klucí , pěkný fotky , škoda , že to na tom hangáru tak hrabalo , příště beru řetězy :lol: :lol:
Ondro , ty oranž žárovky už mám - zlatej Bojhaus.
Už aby byl zase sraz !!!!! A chce to s ubytováním a :PP: to by bylo ;) , ale nesmí chybět Řezník s klobáskama , ještě jednou díky asi se stanu tvým odběratelem :lol:
K zarovkam, ja jsem Tome sehnal chromium, par za 40 Kc a zadni do blinkru , take chromium, za 99 Kc
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Jo , tyhle stály 39, taky dvě , ale značku nevím ...
Jaký bylo prase , že jsi se ani neukázal ? Hlavně , že máš takovýho bráchu , ale kus čuníka by se taky dal zbaštit............
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Tomáš píše:Jo , tyhle stály 39, taky dvě , ale značku nevím ...
Jaký bylo prase , že jsi se ani neukázal ? Hlavně , že máš takovýho bráchu , ale kus čuníka by se taky dal zbaštit............
Problem je ze prase=pivo+auto ( +policajti)+jizda = jsi bez ridicaku. Ne byla tam fakt takova pohoda, nikdo se s nikym nehadal. My to prase vzdycky s tchanem delame spolu a pak se jen koukame jak se ostatni oblizujou a jsou spokojeny. To je lepsi nez sraz ;)
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Brainman píše:My to prase vzdycky s tchanem delame spolu a pak se jen koukame jak se ostatni oblizujou a jsou spokojeny. To je lepsi nez sraz ;)
Je videt, ze nejsi vlastnik nexie, pac bys mluvil jinak ;)

nejlepsi je se nazrat na srazu nexii/daewoo a ani tchana jsme tam nepotrebovali :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Brainman píše:[Problem je ze prase=pivo+auto ( +policajti)+jizda = jsi bez ridicaku. Ne byla tam fakt takova pohoda, nikdo se s nikym nehadal. My to prase vzdycky s tchanem delame spolu a pak se jen koukame jak se ostatni oblizujou a jsou spokojeny. To je lepsi nez sraz ;)
Lepší než sraz to nemůže být , mě zmizel asi 1 mm na gumách , pokrosil jsem po hangáru :lol: no a o bráchových klobáskách ti vyprávět nemusím ... ( myslím tvýho bráchu samozřejmě) , takže to prase už by tam byl vlastně nadstandart , ale kdybys přivez i soudek , tak bych tam snad i přespal. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

[quote="Ondras"]Jak jsem to viděl já:

Jelikož to mám daleko, tak jsem vstávání naplánoval na 5 hodin, což se minulo účinkem a z Ostravy jsme vyjížděli asi ve čtvrt na 7. Proto jsem to musel trošičku popohnat, čemuž mi pomáhala plná nádrž Shell V-Power Racing 100 8) .

Obrázek

Provoz byl mírný, takže před devátou jsem byl v Hradci, kde byl předsraz borců z okolí. Asi hodinu jsem čekali na Rada Hološku, který po dlouhé cestě z pod Tater musel vydatně posnídat.

Dakujem Ondrasovi,Marekovi aj vsetkym kolegom,ktori nas v Hradci cakali takmer 2 hodiny pred Carrefourom. Museli sme menit peniaze,ranajkovali sme,pouzili toaletu. 530 km je dost,museli sme oddychnut.
Odpovědět

Zpět na „Srazy“