Poraďte servis na Vysočině

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Poraďte servis na Vysočině

Příspěvek od Nyny »

Zdravím,
včera jsem byl na prohlídce při 90.000 km v Jihlavě u Auta Dobrovolný. Stálo to skoro 9.000,- Kč a protože za ty léta jsem do těch prohlídek (vždy Auto Dobrovolný) nacpal balík peněz a tady jsem pročítal forum a pochopil jsem, že to jde i levnějc, tak se chci zeptat, zda by mi někdo nedoporučil nějaký servis, nebo nějakého šikovného mechanika na Vysočině, který by tyto servisní úkony zvládal taky a za přijatelnější peníz.

Máte někdo nějaký tip?
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Reklama
 

Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Poraďte servis na Vysočině

Příspěvek od VIP »

Já jsem se na Dobrovolného vyprd už loni. Jsou to arogantní magoři. Jezdím do Kostelce servis Auto Kelly. Udělají mi stejné služby, potvrdí servisní knížku a peníze jsou poloviční. Podle mě ti to udělají kdekoliv levněji. :PP:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Poraďte servis na Vysočině

Příspěvek od Nyny »

No já právě co čtu různě po netu, tak každý píše, že Dobrovolný je příšerně drahej. A ty to teda jezdíš kam přesně? Do Kostelce nad Černými lesy?
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“