Lanos 1.5 63kw zahada diag.

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Romanky
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 15, 2012 08:19

Lanos 1.5 63kw zahada diag.

Příspěvek od Romanky »

Lanos 1.5 63kw zahada diag. auto se chova tak ze nekdy nastartuji a hned zhasne jako by immo blokovalo, ale immo zhasne po zapnuti klicku, po vipnuti blika to je OK, diag pri spojeni s ecu pise neplatna data a nejde se spojit, sehnal jsem jinou jednotku motorovou a to same neplatna data,
a nejde se spojit, s airbak normalne spojim, a kontrolka imma na jinou jednotku taky zhasina, tak uz nevim kde je problem, diag byla original. Otazkou je proc se to nespoji s Ecu motoru ani jedna, neplatna data ? Nechodi nahodou diag pres immobizer modul ? Nektery auta to maji !
Reklama
 

Uživatelský avatar
solimx
Příspěvky: 124
Registrován: stř lis 18, 2009 13:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lanos 1.5 63kw zahada diag.

Příspěvek od solimx »

cau,

ked po zapnuti zapalovania IMO stale blika a na dalsi pokus zase nie a robi to nepravidelne, mozu byt skorodovane kontakty v konektore cievky imobilizera na kabliku. Som to precistil a IMO je uz OK
Lanos 1.5 8V, 63kW, disky 13" Alu Enzo, gumy Kleber, LPG Tartarini, spotreba leto 5.8l/100km :)
mikrovlnka Daewoo, radio Daewoo, babetta 210, 2 rychl.
cestný zavodny bycikel
pred Langosikom: s105, s120, s130, fav 136L LPG karbec,fiat polsky,oltcit,format 135LXi LPG
Ramon
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 06, 2013 22:29

Re: Lanos 1.5 63kw zahada diag.

Příspěvek od Ramon »

Mam do bodky rovnaky problem. Motor hned zhasne. Kontrolka immo spravne zhasne. Skontroloval som datovy (hnedy) kabel od imma cez diagnosticky konektor az po ECU a tiez v poriadku. Tiez som skusal druhu ECU v aute ale sprava sa to rovnako a zle. Diagnostika sa tiez nevie spojit s ECU. Nemam airbag.

Neskor som skontroloval uzemnenie imobilizera, vsetkych pinov zemnenia ECU a aj vsetky 3 kostry na motore.
Motor po 2 sekundach zastavi. Ak startujem znove bez vypnutia zapalovania, motor zase bezi len 2 sekundy a tak dokola.
Neviete niekto poradit?
Daewoo Lanos S 1.5 8V, 63kW, r2002
Lukaskobj
Příspěvky: 8
Registrován: pát zář 18, 2015 19:24

Re: Lanos 1.5 63kw zahada diag.

Příspěvek od Lukaskobj »

CHlapci na tých lanosoch čo mate su vadne imobilizeri už do výroby niektore vydržia a nietore nie takže je chybny imo ... stači to dat nejakemu fachmanovi nech preprogramuje riadiacu jednotku tak aby obchadzala imobilizer .. ja som mal ten isty problem auto mi stalo cca rok a poliaci mi to spravili to su fachmani nato a k tomu cukaniu to som mal tiež chybna cievka zapalovania a + kably a sviečky ... :)
Odpovědět

Zpět na „LANOS“