Dálkové ovládání - naprogramování

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Winner
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 20, 2015 21:59

Dálkové ovládání - naprogramování

Příspěvek od Winner »

Dobrý den, bohužel jsem při koupi Chevroletu Lacetti 1.4 benzin (2008) nedostal klíč s dálkovým ovládáním. Dostal jsem pouze druhý klíč bez dálky. Nevíte náhodou, jestli je někde možnost si pořídit dálkové ovládání, které mi naprogramují? Nemusím mít originál, stačí mi i nějaká univerzální dálka. Druhý klíč s imobilizérem jsem si nechal udělat, ale dálka mi prostě chybí. Děkuji za odpověď.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Dálkové ovládání - naprogramování

Příspěvek od Richard »

No je otázka jestli tam dálku vůbec máš z výroby...... určitě to jde, ale musíš koupit origo klíč (prostě jakákoli dálka se nedá s autem spárovat) a pak přes diagnostiku spárovat dálku s jednotkou centrálu. Jiná cesta je koupit jakékoli dálkové ovládání a namontovat ho do auta.
Centrál tam asi je , ne ?
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Winner
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 20, 2015 21:59

Re: Dálkové ovládání - naprogramování

Příspěvek od Winner »

Ano dálka tam je z výroby i sám předchozí majitel ji měl, jenže pak ji ztratil, tak si to otvíral manuálně. Centrál samozřejmě taky. Spíš mě zajímá jestli nevíte, kde se to dá udělat za nějaký rozumný peníz. Dávat za to 5 000 se mi fakt nechce.
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Dálkové ovládání - naprogramování

Příspěvek od Richard »

No kdybys napsal do podpisu odkud jsi (nikdo po tobě nechce adresu) tak by ti s tím možná někdo z okolí pomohl....;-) každopádně s origo centrálem spáruješ jen origo dálku zřejmě v klíči.... v czdrafelu stojí origo klíč s dálkou 3400,- možná bys ho mohl sehnat někde na vrakovišti, jinak je možnost koupit z 500 nějaký centrál s dálkou a nějak ho tam přibastlit.... a mít u klíče přívěšek...
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“