lacetti z bazaru

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Kankys
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 02, 2015 17:28

lacetti z bazaru

Příspěvek od Kankys »

Dobrý den,
uvažuji o koupi Lacetti z bazaru, rok výroby 2009, 127000km (není to moc?), servisní kniha cena 106 tis.
Auto má trochu oloupané kliky ale v tom nevidím problém a pak maličkou prohlubeň na nárazníku není ani skoro vidět. Že by vůz byl bouraný to nevypadá.Myslíte že cena je adekvátní k vozu, jestě prý má malinko horší geometrii ale to by mělo také jít nastavit?
Ještě mám dotaz jak je vůz na tom z korozí a dostupností náhradních dílů?
Děkuji.
Reklama
 

Honza K.
Příspěvky: 178
Registrován: pon říj 29, 2012 09:52
Bydliště: Praha 7

Re: lacetti z bazaru

Příspěvek od Honza K. »

Cena - to je na tobě, jestli máš pocit, že za tu cenu auto chceš. Já před 2,5 roku koupil Lacetti HB s automatem za 75 tis., najeto měl zhruba totéž, něco přes 100 tis., už přesně nevím.
Koroze - standard, jako jiné značky, určitě bude v pohodě, pokud to není blbě opravovaná bouračka.
Díly jsou, není problém, např. http://www.czdrafel.cz/, ale i v běžné síti autodílů, spíš je to o tom, kde koupit výhodněji.

Servisuju v malém servisu, skoro garážník, nenarazili na problém, se kterým by si nevěděli rady, i když vlastně, velký problém jsem neměl.
Honza K.
_________________________
Suzuki Swift 1.2 Dualjet
Ex.: Fiat Idea 1.4 16V
Ex.: Lacetti 1.8 CDX, HB, automat
Uživatelský avatar
xidex
Příspěvky: 158
Registrován: úte kvě 08, 2007 10:12
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: lacetti z bazaru

Příspěvek od xidex »

áčka tenhle modrej kus inzerujou už poměrně dlouho (min od loňského října-listopadu), neviděl jsem ho, ale měl jsem před měsícem zálusk v áčkách na jiný, byla to 2008 s 86tkm za podobný peníze a během pár dní bylo pryč...taky jsem nad tímhle co ty přemýšlel, ale přijde mi, že to asi bude mít nějaký důvod, že tam leží tak dlouho.

Jinak za ty peníze drahý, ale v podstatě nikdo jinej tyhle auta nemá, takže pokud ho chceš, nemáš moc na výběr, áčka prodávat uměj.
Rezzo 2,0 CDX LPG, r. 2006, černá | 4/2015-????
Lanos 1,5 SOHC LPG, r. 2000, červená | 10/2013-????
ex Leganza 2,0 CDX LPG, r. 1997, hnědá-základní | 5/2007-9/2014
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“