Majitelé super Tica

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
SNB-RIDER
Příspěvky: 35
Registrován: ned kvě 01, 2005 21:26
Bydliště: Litvínov (CZ)

Majitelé super Tica

Příspěvek od SNB-RIDER »

Ahoj,zdravím všechny majitele Tica a tímto bych vás chci poprosit aby jste mi napsali do tohoto fóra. Rád bych se podělil o zkušenosti atd. Díky moc....
Reklama
 

Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Co by si chcel vediet? Ja mam Tico,Nexiu aj Leganzu... :D
Uživatelský avatar
SNB-RIDER
Příspěvky: 35
Registrován: ned kvě 01, 2005 21:26
Bydliště: Litvínov (CZ)

Příspěvek od SNB-RIDER »

Hmm... A čím jezdíš nejraději? Máš to tico nejak upravené,nebo je to seriovka? v aktualní době by mě asi zatím nejvíc zajímalo,jak lze vyměnit repro v palubce,musím sundat celou palubku,nebo je tam nejaký fígl? :D
tomino
Příspěvky: 19
Registrován: úte bře 29, 2005 22:08
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomino »

zdravim TA mam tiez tico klikni si stranku www.volny.cz/daewoo_tico su tam dost dobre veci neviem ci tam je aj to repro co ta zaujima ale su tam navody na udrzbu 8) machri na tica su hlavne poliaci takze si pozri aj nejake polske linky.
Uživatelský avatar
SNB-RIDER
Příspěvky: 35
Registrován: ned kvě 01, 2005 21:26
Bydliště: Litvínov (CZ)

Příspěvek od SNB-RIDER »

jo,dik,ale tuhle stranku uz mam celou prozkoumanou,mam docela dost odkazu na tica,ale zadne rady nejsou v cestine...
Tve tico je seriovka nebo jsi se pustil do tuningu? Nevis nahodou jaka firma vyrabi sportovni pruziny na ticouse? :D Diky moc...
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Radoslav Hološka píše:Co by si chcel vediet? Ja mam Tico,Nexiu aj Leganzu... :D
ha, sběratel...
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
tomino
Příspěvky: 19
Registrován: úte bře 29, 2005 22:08
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomino »

mam zatial seriu, Tico mam od novembra, este som sa donho nepustil zatial len blbosticky. Viem ze jedno tico tunovali chlani z Cobra tuningu v bratislave, len neviem ci tie diely nakupovali, alebo to bolo robene prriamo na to auto. Najjednoduchsia cesta k tuningovým dielom vedie do polska. Ja som zatial nenasiel nic. Ak by niekto nieco vedel rad sa necham poucit. [/quote]
Uživatelský avatar
SNB-RIDER
Příspěvky: 35
Registrován: ned kvě 01, 2005 21:26
Bydliště: Litvínov (CZ)

tomino

Příspěvek od SNB-RIDER »

jj,ty upravy od cobra tuningu jsem uz videl,mam to v compu.... Docela se jim to povedlo,nevis nahodou jaky vykon a rychlostni parametry z toho dostali? Ja na to svoje vozitko planuji sportovni sani a alu kola... Foto toho meho najdes na techto strankach v galerii Tico (je to cervene - na fotce dobre garazovane) 8)
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

jj,ty upravy od cobra tuningu jsem uz videl,mam to v compu.... Docela se jim to povedlo,nevis nahodou jaky vykon a rychlostni parametry z toho dostali?
Tak aspon podla toho co som vycital z casaku
tam ma priame sanie(green),znizenu hlavu,ventili zo swiftu 1.6,sviecki denso,zvisene napatie cievky,komplet potrubie vyfukove,chiptunning
a na miesto sitica tam hodil nitro :lol:
Mozno som este na nieco zabudol...neviem

Bez nitra odhaduju vykon na 60 koni +,-1 ...a s nitrom 80 co uz je pekna palka na take lehke auticko.
A zevraj mu to jazdi cez 170km/h.
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
tomino
Příspěvky: 19
Registrován: úte bře 29, 2005 22:08
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: tomino

Příspěvek od tomino »

SNB-RIDER píše:Foto toho meho najdes na techto strankach v galerii Tico (je to cervene - na fotce dobre garazovane) 8)
dost dobre, len by som sa bal, ze by mi niekto pretlcil 10 korunu cez zadne sklo zobral si ho namiesto vozika :D . Ale urcite si to musim vyskusat. Moje som zatial nejak neupravoval zatial ibaa prakticke veciccky ako alarm byvam totiz v petrzalke a osvetlenie kufra. Ak budu prachy tak pojdu folie, hudba, zamracime kapotu a nebude chybat aj nejke to podsvietenie a este dva ostrekvace lebo ten jeden v strede mi casto leze na mozog. :twisted:
Odpovědět

Zpět na „TICO“