Poruchy orlanda

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
TIBI77
Příspěvky: 589
Registrován: čtv čer 20, 2013 13:24
Bydliště: ZILINA

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od TIBI77 »

Joztar píše:nazdar: neviem to tu nejak onajst, tak sa opytam. Niekto mal problem s brzdami ... respektive ... auto sialene piska a bolo to nieco na brzdach ... nerobi to pocas brzdenia ... robi to pocas normal jazdy, ale zasa nerobi to nepretrzite iba obcas tak aj tak neviem ako by som im to v servise ukazal ale uz je to otravne ... to piskanie je dost hlasne ludia sa zomnou otacaju :D neviete niekto poradit co by to mohlo byt??? je super ze pred serviskou mi to nerobilo az po serviske :-/
Mne pri serviske(30tis)cistili brzdy!Vraj by to mali robit kazdych 15tis(poverenie od Chevroletu)ale servisi to nerobia!
Chcelo by to pozriet tie brzdy!Zbrusit platnicky a vylestit a nasprejovat voditka!Mozu sa platnicky kdesi zasekavat a potom ti to piska???
Daj pozriet tie brzdy
:PP:
2.0 VCDI LT+ 2013
Reklama
 

Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od Laco71 »

Ja mám na Orlande najazdené okolo 47 000 km, a chystám sa vyčistiť všetko , vyplachnuť prach

premazať prachovky a vodítka strmeňov

a odstraniť ostrap z kotúčov /toje príčina toho,že brzdy "pískajú"/

mne nepíska nič zatiaľ, ale ked odstranim ten ostrap bude to lepšie brzdiť

doštičky mám opotrebované asi spolovice,takže ešte niečo vydržia
Uživatelský avatar
seidlpav
Příspěvky: 28
Registrován: pon lis 12, 2012 15:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od seidlpav »

Ahoj, mám problém s drnčící sedačkou spolujezdce.

Mám najeto přes 40tis. km, necelé dva roky.

Pojedu to reklamovat do Pardubic... můžete mi poradit na co ještě si dát pozor z těch obvyklích závad ?

Díky

Pavel
Přílohy
DSC_000h4.jpg
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Poruchy orlanda

Příspěvek od Joztar »

TIBI77 píše:
Joztar píše:nazdar: neviem to tu nejak onajst, tak sa opytam. Niekto mal problem s brzdami ... respektive ... auto sialene piska a bolo to nieco na brzdach ... nerobi to pocas brzdenia ... robi to pocas normal jazdy, ale zasa nerobi to nepretrzite iba obcas tak aj tak neviem ako by som im to v servise ukazal ale uz je to otravne ... to piskanie je dost hlasne ludia sa zomnou otacaju :D neviete niekto poradit co by to mohlo byt??? je super ze pred serviskou mi to nerobilo az po serviske :-/
Mne pri serviske(30tis)cistili brzdy!Vraj by to mali robit kazdych 15tis(poverenie od Chevroletu)ale servisi to nerobia!
Chcelo by to pozriet tie brzdy!Zbrusit platnicky a vylestit a nasprejovat voditka!Mozu sa platnicky kdesi zasekavat a potom ti to piska???
Daj pozriet tie brzdy
:PP:
ja som mal presne toto po serviske na 30 tis mi zacalo sialene piskat koleso - zadne - piskanie je sposobene "zapecenim" brzdoveho oblozenia - piskanie nebolo nepretrzite, piskalo to iba po prejdeni vatsej vzdialenosti - keby brzdy osetrovali/cistili tak jak maju tak by sa to nestalo ale dalsia vec je aj konstrukcia brzd proste to robi aj na oploch (kolegina to mala na novej astre po cca 18tis km) - aj ked mate auto v zaruke na oblozenie sa vztahuje zaruka len 15tis km a potom si opravu musite zaplatit aj napriek tomu ze mate auto v zaruke. v mojom pripade stacilo brzdy precistit co servis vykonal bezplatne ...
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Technická sekce“