Univerzálne rádio z Číny s GPS a DVB-T

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
jurajpetko
Příspěvky: 16
Registrován: pon čer 17, 2013 10:41

Univerzálne rádio z Číny s GPS a DVB-T

Příspěvek od jurajpetko »

Dobrý deň,máte prosím s podobnými typmi z Číny skúsenosti na novú Captivu?

http://www.aliexpress.com/store/product ... 09562.html

Mám momentálne 1-dinové podobného charakteru v Peugeot 206 SW a som spokojný.
Uvažujem o kúpe Captivy a možnom doplnku do nej.
Poradte,kto máte skúsenosti.
Ďakujem
Reklama
 

Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Univerzálne rádio z Číny s GPS a DVB-T

Příspěvek od tomask »

Já mám tenhle typ, aspoň soudím podle hlavné nabídky na panelu rádia. Mám ho v Cruzovi a funguje už 3 roky bez problémov.
Více je popsano v sekce Cruze.
Carthell Prg
pošta
Příspěvky: 2
Registrován: sob črc 26, 2014 21:48

Re: Univerzálne rádio z Číny s GPS a DVB-T

Příspěvek od pošta »

Čest v lednu jsem si také pořídil Captivu a řeším momentálně ten stejný problém tak by mě zajímalo jak si pořešil to rádio z číny jestli vše funguje jak má a jestli si k tomu dokoupil tu parkovací kameru atd dík za info :D
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Univerzálne rádio z Číny s GPS a DVB-T

Příspěvek od mzprx »

Mal som podobne v Evande, sedi aj do Captivy pred faceliftom. Funguje, ale napriklad zvuk z jeho MP3 dekoderu je "podivny", t.j. znie uplne inak, ako z original radia.
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1522
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Univerzálne rádio z Číny s GPS a DVB-T

Příspěvek od LordMMX »

Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
jurajpetko
Příspěvky: 16
Registrován: pon čer 17, 2013 10:41

Re: Univerzálne rádio z Číny s GPS a DVB-T

Příspěvek od jurajpetko »

pošta píše:Čest v lednu jsem si také pořídil Captivu a řeším momentálně ten stejný problém tak by mě zajímalo jak si pořešil to rádio z číny jestli vše funguje jak má a jestli si k tomu dokoupil tu parkovací kameru atd dík za info :D
Ahoj,objednal som si cely komplet,teda radio s GPS,navi,DVR aj parkovacia kamera,vsetko slape v pohode,raz mi sice parkrat padlo,ale Cinan poslal mailom link,kde som stiahol novy Firmware a ide to dalej v pohode.
Uživatelský avatar
ogi
Příspěvky: 18
Registrován: pon srp 26, 2013 10:24

Re: Univerzálne rádio z Číny s GPS a DVB-T

Příspěvek od ogi »

jak to bylo se clem a podobnejma srandama, predpokladam ze takhle velky balicek neprosel celnici jentak, na me maj asi spadeno a tahaj me na celni urad kvuli kdejake kravine...
jurajpetko
Příspěvky: 16
Registrován: pon čer 17, 2013 10:41

Re: Univerzálne rádio z Číny s GPS a DVB-T

Příspěvek od jurajpetko »

ogi píše:jak to bylo se clem a podobnejma srandama, predpokladam ze takhle velky balicek neprosel celnici jentak, na me maj asi spadeno a tahaj me na celni urad kvuli kdejake kravine...
Velke baliky posielaju cez DHL,na balik napisali,ze GIFT,mal som stastie,ziadne clo,do 3 dni doma,uz som dokonca objednaval aj naslapy,takisto cez FedEx do 3 dni doma,bez cla
pošta
Příspěvky: 2
Registrován: sob črc 26, 2014 21:48

Re: Univerzálne rádio z Číny s GPS a DVB-T

Příspěvek od pošta »

Tak to je dobře ještě jsem uvažoval propojit to s lcd do opěrek ale nejsem si uplně jistý s propojením to asi budu muset nechat nějakému odborníkovi... a zapojoval sis to sám? http://www.aliexpress.com/item/Chevrole ... 82701.html
jurajpetko
Příspěvky: 16
Registrován: pon čer 17, 2013 10:41

Re: Univerzálne rádio z Číny s GPS a DVB-T

Příspěvek od jurajpetko »

Zapajal mi vsetko sused,mam aj prepojene LCD v opierkach,ktore funguju aj samostatne.
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“