Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
AndroidCZ
Příspěvky: 69
Registrován: ned led 27, 2013 00:07
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od AndroidCZ »

Tak paráda, do zadní brzdy se dostal bordel, začalo to na jednom zadním kole přibržďovat (a pískat během jízdy) a bohužel jsme v tomto stavu najeli něco přes 500 km. Výsledek - úplně usmažená destička a "barevný" kotouč, výměna na obou stranách + čištění všech brzd, cca 8000 Kč (autorizovaný servis v Brně).
Po 23000 km mi to radost teda neudělalo. Částečně jsme si to ale způsobili sami, mělo to jít do servisu asi hned co to poprvé písklo. :evil:
Cruze SW 1.8 LTZ, najeto 70000 km
Reklama
 

cruzze
Příspěvky: 16
Registrován: ned led 26, 2014 19:44

Re: Závady

Příspěvek od cruzze »

Zdravím tak se vrátím k tomu klepání na nápravě. Mám stejný problém na cruzovi 2.0, 120 Kw. V úterý jedu měnit vadný modul žhavení naštěstí na záruku tak jim hned řeknu ať mi zjistí co mi tam klepe. Nejdřív jsem myslel že to jsou stabilizátory. Vyměnil jsem je a je to furt stejné. Na kole vůle není tak snad čepy budou taky ok. Jestli to jsou tlumiče tak mě jebne protože pochybuju že mi to uznají na záruku. Hodně lidí tady s tím mělo problém zjistili jste co to teda je? Díky
zavodak-1
Příspěvky: 148
Registrován: ned led 30, 2011 19:08
Bydliště: Bratislavsky kraj.

Re: Závady

Příspěvek od zavodak-1 »

Mne vymenili 2 dni pred koncom zaruky tlmice. A mali najazdene okolo 45 000 km
Biely cruze 2.0 VCDI LS+ 92kw-chip 110kw
VW Golf 1.9 Tdi pd higline 85kw
cruzze
Příspěvky: 16
Registrován: ned led 26, 2014 19:44

Re: Závady

Příspěvek od cruzze »

vyměnili ti tlumiče na záruku? Já mám najeto 70 tis. To mi neříkej že tlumiče na takovém autě vydrží tak málo? To ať jdou do pr....
zavodak-1
Příspěvky: 148
Registrován: ned led 30, 2011 19:08
Bydliště: Bratislavsky kraj.

Re: Závady

Příspěvek od zavodak-1 »

Ano vymenili aj ulozenia aj tlmice ja som mal s klepanim problem uz od 10 000 km. A stale som na nich tlacil a furt ze to brzdice robia. Az nakoniec uznali ze tlmice vymenit tak vymenili uz 10 000 km a ticho zatial. Tie tlmice mali nejaku konstrukcnu vadu ci co preto sa tak rychlo vybiju.
Biely cruze 2.0 VCDI LS+ 92kw-chip 110kw
VW Golf 1.9 Tdi pd higline 85kw
micho
Příspěvky: 74
Registrován: pon črc 18, 2011 13:52
Bydliště: Košice / Trebišov, SK

Re: Závady

Příspěvek od micho »

Neviem, ci sa rychlo vybiju, lebo mne to robilo prakticky od prveho dna :? Podarilo sa mi to konecne vyriesit este len koncom minuleho roka, takze po cca 2,5r od zakupenia. Na kazdej garancnej som to hovoril a odpoved bola stale, ze sa s tym treba zmierit, lebo Cruze ma hlucny podvozok. Ale nakoniec sa mi to podarilo, ale v inom servise :) Takze treba skusat a hoc aj v troch roznych servisoch...
Cruze 1.8 LS+, MY2011
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Závady

Příspěvek od hladolef »

Bude svolavacka,na defektni,bocni Airbag.http://www.leftlanenews.com/gm-tells-de ... d-79330385
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“