IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod R.

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od Ivo R. »

milosh píše:A jeste jeden dodatek, at si to kazdy prebere po svym.

Hádat se na internetu je jako závodit na paralympiádě. I když vyhraješ, jsi stále retard. :lol:
-i -i -i :PP:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od Scorpion.11 »

Hanzy píše:blazer 321 - Vítám tě tady mezi náma,
Co se týče srazu taky není problém zajistit cokoli i hrad hudbu cokoli co si jen pomyslíš hrad jsem měl rozjednaný ale bohužel kombinace zdravotních a pracovních jsem to nebyl schopen řešit a lámat to přes koleno navíc když vím že bez toho letos přežijem máme toho dost o 1000% hezčí prostředí spanilou jízdu to samé a ostatní raději nebudu vypisovat....
Vše se od něčeho odvijí Hlavní sraz je to myšleno že tradiční od doby založení s pořadovým číslem, tak jsme začali i Olšovec který byl taky zpočátku pohodový sraz z programem daleko větší učastí než poslední dva roky od doby co si někteří chtěli asi něco dokázat ze sebe samovolně organizátory viděli jak se něco takového dělá a udělali z toho nejdříve EU párty v termínu a místě obvyklém do té doby pro hlavní srazy i když Olšovec vznikl z nouze jako náhradní místo první ročník a tím to začalo hádky atd.
Letos byla snaha to dát zpět dohromadyvybrat nové jiné lepší neutrální místo ale bohužel ti co začali z EU párty asi si nechtěli ubrat z poplácávaní po rameně jako organizátoři.
Je to trošku složitější ale stručně Olšovec noví a členové co se nechali strhnot a poznali jen Olšovec a Frenštát jsou tradiční členové a učastníci srazu ještě před Olšovcem i 4 x tam co ještě díky tomuhle nejsou znechuceni a už tady spousta ani díky tomu nechodí a samozřejmě budou i noví a jsou vítání.
Přijed v pátek večer nejlepší tuningová zcéna v ČR bohužel v sobotu nemůžou mají tuning sraz.
Určitě nebudeš litovat když dojedete a snad příští rok pokud nebudou trvat na Olšovci třeba udělamé mega akci klidně i s ohnostrojem ale Frenštát na tohle ani není vhodné místo a já si nepotřebuju něco dokazovat že i když jsem na to sám že budu zajišťovat atrakce a honit si ego na tom že jich mám o jednu víc než jinde to opravdu nepotřebuji....
Jen tak na rychlo možná něco není dobře napsano ale píšu to v poklusu a musím valit makat.
Jinak prosím do pokecu děkuji.
Hanzy jsi už trapný jak se tu povyšuješ a jak pořád dokola meleš tu svou písničku a pořád dokola jak poškrábaná gramofonová deska :? Sraz může dělat kdokoliv, kdekoli a jakkoliv a samovolný organizátor?, asi ty si tu zrovna tímto psaním honíš své ego!,osobně jsem já teda nikdy nedělal sraz, aby mi někdo klepal na rameno a zvyšoval dle tebe své ego, ale to asi jsi psal o sobě :lol: Jinak na Olšovec jezdí jak staří členi tak i jako nový, takže to nepřekrucuj a ty hádky a urážky atd. jsou hlavně .....si každý může najít i přečíst a proto někteří přestali jezdit a ne kvůli nám jak to opět překrucuješ. Dej si pohov a přestan to tu stále dokola rozpitvávat a na někoho pořád něco házet.

Přestan řešit Olšovec, který byl a řeš si jen svůj Frenštát, který má být a bude klid. -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
blazer321
Příspěvky: 4
Registrován: stř čer 18, 2014 06:00

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od blazer321 »

Pane milosh jestli srazy byli vždy o pokecu potom se nedivte že účast tak klesla. Dnes musíte nabídnout víc než jen pokec aby lidé přišli, dnes každý sedí u internetu a nikdo není na to jezdit někam na pokec. Potom už chápu jak to svámi je, když hlavní kapacity smýšlí tak zcestně.

Když si budoucí účastník přečte příspěvky třeba pana Hanzyho potom se nedivím že nikam nepřijede.

Pokud je to tak o lidech jak píšete tak je zvláštní že pan Hanzy vykřikuje jak je zlé aby při spanilce jeli levná auta první. To zcela popírá sraz o lidech. Vyzdvihuje svoje krásné auto, přitom tedy to není žádná sláva vám povím. Ale nechme toho....
milosh píše:Taky rad neco dodam jakozto spoluzakladatel tohoto fora (spolecne s Ivanem).

Klubove srazy at jde o daewoo, chevrolet, opel ci skoda byly vzdy o pokecu a prima lidech v kempu, ne o tom ze tam bude x atrakci pro deti, v podvecer "koncert" s podiem a zivou kapelou atd...

Proste to je o lidech a je uplne jedno kdo v cem prijede, protoze se prece s nekym neprestanu bavit jen proto ze ma uz jinou znacku nebo nedejboze koncern :lol:

Ad Hanzy, na netu mozna pise rychleji nez hlava mysli (obcas to mam podobne), ale v realu je to celkem pohodovy chlapek ;)
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od Ivo R. »

blazer321 píše:Pane milosh jestli srazy byli vždy o pokecu potom se nedivte že účast tak klesla. Dnes musíte nabídnout víc než jen pokec aby lidé přišli, dnes každý sedí u internetu a nikdo není na to jezdit někam na pokec. Potom už chápu jak to svámi je, když hlavní kapacity smýšlí tak zcestně.

Když si budoucí účastník přečte příspěvky třeba pana Hanzyho potom se nedivím že nikam nepřijede.

Pokud je to tak o lidech jak píšete tak je zvláštní že pan Hanzy vykřikuje jak je zlé aby při spanilce jeli levná auta první. To zcela popírá sraz o lidech. Vyzdvihuje svoje krásné auto, přitom tedy to není žádná sláva vám povím. Ale nechme toho....
milosh píše:Taky rad neco dodam jakozto spoluzakladatel tohoto fora (spolecne s Ivanem).

Klubove srazy at jde o daewoo, chevrolet, opel ci skoda byly vzdy o pokecu a prima lidech v kempu, ne o tom ze tam bude x atrakci pro deti, v podvecer "koncert" s podiem a zivou kapelou atd...

Proste to je o lidech a je uplne jedno kdo v cem prijede, protoze se prece s nekym neprestanu bavit jen proto ze ma uz jinou znacku nebo nedejboze koncern :lol:

Ad Hanzy, na netu mozna pise rychleji nez hlava mysli (obcas to mam podobne), ale v realu je to celkem pohodovy chlapek ;)
Takže asi takto, jsem moc rád, že na sraz nepřijedete, asi by jste se nudil, když tam nebude skákací hrad a zkazil tak náladu ostatním. A jestli budu chtít atrakci a hafo lidí kolem sebe, tak si zajedu na Matějskou a mám tam lepší atrakce a kapsáře. Víte, život mě naučil, že je lepší kvalita než kvantita. Poroučím se.
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od Hanzy »

Scorpione ty už raději nepiš nic nebo na přímé dotazy si NIKDY ale doslova NIKDY neodpověděl tak raději mlč nebo mluvíš jak politik o ničem a pořád dokola.
Jaký můj Frenštát nebo jaký Olšovec ten by měl být potom taky můj když jsem tam byl jako uplně první se dívat jak je vhodný pro sraz takže poddle vzozce ala Scorpion je pak Olšovac asi taky můj jako opravdu trapné už...
Jak psal Miloš on s Ivanem s tím začali ale pak Miloš jak začaly rodinné povnnosti a starosti samo přestal jezdit a Ivan podobně pracovně a navíc mu shořelo auto a tudíž už na srazy nejezdí jinak to byl vždy zážitek jeho upravená bezkonkurnční Nexie v které nás na srazech povozil.
Se mnou je to podobné bohužel není tolik času jak rodina malé děti stavba domu a živím se sám na sebe a ne že si jdu odůčastnit někde 8h do podniku a v neposlední řadě nemalé zdravotní problémy se kterýma neustále bojuju a stím kolik toho mám už nezbývá žáden čas jak býval kdy jsem se bavil upravou aut a srazy byla zábava nebyl problém proletět jich několik za rok kdekoli v ČR a SR jak jsem jezdil.
Do 3 Olšovce to bylo v klidu i když už byly problémy s časem ale nějak to bylo a ůčast byla stále větší bohužel pak při 4 ročníku přesně v den srazu se mi narodil syn tudíž jsem nebyl a neřesši a pak se to celé podělalo nebot nekteří si to chtěli mermmoci asi urvat a v tehdy se to rozbilo jak tady vyhlasili místo tradičního srazu s pořadovým číslem nějakou EU párty a to na místě a termínu obvyklém pro tradiční sraz začaly tady hádky a rozbilo se to na dva srazy a proto je na obou dohromady účast logicky menší takže asi tak k tomu na stručnou vysvětlenou....
A k mě osobě přesně jak psali co mě znají vše na rovinu a žádné zakulisní SZ a podobné křivárny a přetvářky a samo aby nebyla nuda tak kus ironie a nadsázky pro pobavení.... :D :PP:
Jinak jsem se hecnul navzdory nepřízni všeho a zítra zajedu pro skákací hrad který jsem měl předjenaný ale díky zdravotnímu a pracovnímu skoro kolapsu jsem myslel že to řešit nebudu ale když někteří kvůli němu by nejeli tak naschvál pro něj brzo ráno zítra jedu -i
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od Hanzy »

blazer321 píše:Omlouvám se, ale můj příspěvek zde byl omyl.
Tak tohle mě opravdu dostalo teď už je mé podezření skoro potvrzené když někdo nestojí za tím co napíše navíc jen aby poprudil pak to smaže že je mi toho člověka jen líto nebo nic jiného to nebude než někdo kdo se zaregistroval pod novým nicem jen aby podrudil tak snad se dobře pobavil a a život mu to i s uroky vrátí a jak napsal Milosh jen sohlasím retardova radost z vítěztví :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od milosh »

blazer321: proc sem pises pod dvema ucty kdyz uz jsi tady registrovany jako HOZA 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od Hanzy »

A je to tady Milosi děkuji za potvrzení podezřénía to už tady bylo ne jednou fak ubohé a řeklo to snad vše co se tady a jakým zpusobem děje HOZA super si skvělý rovný člověk -P
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od Petr S. »

lomngi píše:
Petr S. píše: Zapoměl si dodat že taky o pohodě,klidu a vzájemné toleranci. :lol: :lol: :lol: :PP:
No jasné na Olšovci všetci sa osočovali robili si navzájom zle poškodzovali autá a rasisticky nadávali navzájom....


už mi s tým Tvojím názorom lezež totálne na......
A tajemný pořadatel ze Slovenska promluvil. Být tebou,tak raději mlčím,protože to tvoje lhaní společně se Scorpionem už taky bylo dost. Nejdřív tady křičíš,že ty nic nepořádáš,ale vzápětí se dočtu,že ti děkují lidé co jste pro ně dělali sbírku na Olšovci,píšeš jak jsi měl zájem se dohodnout na jednom srazu,ale vzápětí se dozvíme,že jste si už na Piesočné,neli Olšovci 2013 dávno dohodli,že si budete dál dělat svoji párty. Takže pokud nechceš číst moje názorytak už laskavě přestante lhát!!!!!Jo a jinak když do Olšovce přijelo přes 100 aut ,tak ani ty,ani Scorpion jste se do toho nesrali!!!! Milosh s Ivanem dokázali udělat pohodovej sraz a ne vopičárnu. Se divim,že jste tam ještě neměli kolotoče,ampliony,stánek s občerstvením apd. Dělejte si co chcete,ale neberte si do huby lidi,který narozdíl od vás,nerozdělili toto forum a lidi v něm!!!!!!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od ladinek »

milosh píše:blazer321: proc sem pises pod dvema ucty kdyz uz jsi tady registrovany jako HOZA 8)
Dřív než se tu zase strhne vlna pohřebních plaček, to jsi odhadnul a střelil od pasu nebo koukáš na účty? Na jakém základě? Pokud někoho obviníš musíš si být 100% jist, jinak je to jen hypotéza, se kterou s sebou strhneš vlnu emočně nevybouřených jedinců :o)
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od Hanzy »

Pán psycholog to jsou smutná fakta Miloš to má černé na bílém.
To je ten rozdíl mezi lidma k tomuhle bych se já nikdy nesnížil myslím že máš zajímavé studijní téma blazer321 -hoza
smutné že až k takovým zoufalým činům tady dochází ale aspoň to vypovídá hodně o tom co se tady děje... -P
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od ladinek »

Hanzy žádnej psycholog, jen fakta , zatím to beru jako blaf, ty nemáš problém jen s některými na tomto foru, ale přijde mi že ze všemi co nejsou na druhém foru. Jednáš nadneseně, jako bys opovrhoval, jak píšeš vše se v životě vrací.
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od milosh »

Ja dukaz mam a nepotrebuju se tady nikomu ospravedlnovat, narozdil od jinych, kteri zde pisou blafy pod jinymi ucty. Par takovych zde bylo, ale rychle odtud odesli.

Nevim proc vy Aveotici mate porad nutkani neco resit, mate ve sve sekci dost prispevku, abyste si psali tam, ne?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od ladinek »

Zase v množným čísle :D ne to nemá smysl, Viva Frenštát, diskusi zdar -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od Hanzy »

ladinek píše:Hanzy žádnej psycholog, jen fakta , zatím to beru jako blaf, ty nemáš problém jen s některými na tomto foru, ale přijde mi že ze všemi co nejsou na druhém foru. Jednáš nadneseně, jako bys opovrhoval, jak píšeš vše se v životě vrací.
Ano s lidmi kteří se nevím proč z jakého zoufalství zaregistrujou pod jiným nicem aby jen prudili opravdu opovrhuji měl jsem jen podezření a Miloš se sám ze své iniciativy podíval ne na můj popud ale už tu jsem nějaký pátek a pokud si dával pozor ve škole tak to pozná každý torošku všímavý že něco nehraje když někdo prudí hned po registraci a vymýšlí si příběhy... :D
Máš pacienta kua asi tady budeš mít hodně oříšků... :D :PP:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „Srazy“