Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od kesko »

EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Rudolf Š. »

to vypadá tak drasticky :shock: :shock: :D
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
Jalan-Aajav
Příspěvky: 149
Registrován: pát dub 09, 2010 02:09

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Jalan-Aajav »

dnes ma nepotesil Fancar, svine nenazrane...

oprava narazniku po poistnej udalosti - manzelka parkovala v moc uzkom priastore - 165 € spoluucast - ocakavana cena.
prelakovanie dolnej casti dveri - chceme ho predat, tak nech trosku vyzera (slubovali ze sa to urobi v ramci prace s tym naraznikom) nestalo sa... zabudli - 170 € (praca na stvrtine dveri cena za komplet cele dvere)... a to este nehovorim o sadzobniku - ine servisy beru za cele dvere 80-90 €

a okrem toho sa komplet vyjebali na kontrolu motora, ktoru sme objednavali.
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od pejee »

Tak jsem jel dnes kolem Chevrolet-u ve Zlíně, no a už se to jmenuje Hyundai .. že tam prodávali chevrolet, připomíná jen jedna zapomenutá cedule u silnice.
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

Nechápu kreténa, kterej si pořídí psa, bez toho, aby zauvažoval ,kde ho bude venčit a nechá ho srát pod okny sousedům, kde si hrají děti a neuklidí hromadu. Takovýmu patří urazit palice. Jeho uvažování že jedním psem znemožní 5. dětěm hraní na trávě mě zaráží a dost nasírá. To nepočítám venčení bez vodítka a koše s tím že říká on má rád děti a poté co se tam objeví slyším drž ho, jsou tam děti. Je to ta bojová rasa, nevím název.
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Petr S. »

ladinek píše:Nechápu kreténa, kterej si pořídí psa, bez toho, aby zauvažoval ,kde ho bude venčit a nechá ho srát pod okny sousedům, kde si hrají děti a neuklidí hromadu. Takovýmu patří urazit palice. Jeho uvažování že jedním psem znemožní 5. dětěm hraní na trávě mě zaráží a dost nasírá. To nepočítám venčení bez vodítka a koše s tím že říká on má rád děti a poté co se tam objeví slyším drž ho, jsou tam děti. Je to ta bojová rasa, nevím název.
O rasu nejde,pokud je majitel debil,tak z toho psa udělá debila taky. My máme Fr.Buldočka a někdo ho trápil a učil aby byl zlý. Pejsek je odsouzen chodit na vodítku,s tím bohužel už asi nic neuděláme. Hovínka dělá a někdy to je fakt síla,ale nikdy mě nenapadlo to tam po něm nechat a dost mě s.rou majitelé kteří tohle nedělají. M.P. u nás akorát sází pokuty na auta,ale tohle nehlídají. :twisted: :twisted: :twisted:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od smire666 »

M.P. dá radšej neosobnú pokutu za stierač ( nech to potom rieši niekto iný na oddelení ), ako sa s niekým doťahovať na ulici, na to sú príliš pohodlní...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Tak ja mám s našou, bratislavskou MP dobrú skusenosť. 18.10.2012.keď otvárali OC CENTRAL, a ja som tam nastupoval ako nováčik v SBS, tak som sa nemohol zdržiavať hľadaním miesta na parkovanie celú večnosť,tak som to postavil mimo asfalt vedľa garáži na Metodovej,lebo všetky voľné miesta v okolí boli obsadené. Po šichte,vôbec mojej prvej v uniforme SBS, som si našiel,samozrejme pozdrav za stieračom,. Tak som tam zašiel v prvý voľný deň, taký starši pán mi začal najprv dohovárať, asi ma považoval za nedisplinovaného návštenika Centralu,čo chcel ušetriť za parkovanie,podľa ŠPZ,ale keď som mu predložil svoje doklady,že som jeho pravoplatný spoluobčan hlavného mesta,navyše tak trochu kolega od fachu a ponáhľal som sa do práce,tak to nakoniec vyriešili 10 €, lebo to už bolo v systéme,no veru celodenné parkovanie v Centrale by vyšlo na oveľa viac a tam proste,pre nás,to ešte vtedy nebolo zabezpečené. takže bol vlk sýty aj ovca celá :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Vlasta
Příspěvky: 623
Registrován: čtv lis 17, 2005 16:25
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Vlasta »

Nepošilo me to už včera. :( Při razantním brždění jsem prošlápl před Mirošovicemi brzdový pedál a domů dojížděl jen na motor a ruční brzdu, nic moc cesta.
Pravděpodobně praskla brzdová trubička u levého předního kola, ale ty trubičky jsou všechny docela rezavé a tak to vypadá na jejich kompletní výměnu i s hadičkami.
Řeším ale, jestli to má cenu. Začíná se objevovat rez po celém spodku, prahy jsou už opravované a přední blatníky se začínají u světel taky hlásit nehezkými puchýři. Je mi to líto, má najeto poctivých 130tisíc km, ale ta rez mě děsí.
Má vůbec cenu se s tím dál zabývat nebo kovošrot?
Kia Rio 1.25 CVVT COOL

Nubira hatchback 1.6 16v - důvěrně zvaná Cecilka † 29.9.2016
Uživatelský avatar
BoroX
Příspěvky: 694
Registrován: ned zář 22, 2013 20:40
Bydliště: Bratislava

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od BoroX »

S manželkiným vw polo som absolvoval TK a EK.
Bolo mi oznámené, že sú poškodené zadné silentbloky na prednej náprave (oba) a že je ich treba vymeniť. Žiadny problém, nakoľko cena oboch dielov je do 30 €. Až do príchodu do servisu. Ako prvé som navštívil KARIREAL SLOVAKIA a.s. v Pezinku na Myslenickej.
Nie je problém opraviť, no cenu mi vyčíslili na 200 €, k tomu tretia servisná prehliadka – výmena olejov a filtrov, ďaľších 200 €. SUPEEER.
Tak som pre zmenu ešte zatelefonoval do Danubiaservice, a.s., Rožňavská 30, Bratislava. Nie je problém, prineste auto a opravíme a na moju otázku CENA ?, noo nevieeeme cenyyy dieeeelov...výhovorky... Pýtam sa, veď je to pravidelná chyba na mnohých Škodovkách, Seatoch a VW.
Dobre, napísal som mail, kde som servisákom Danubiaservíce napísal všetky údaje o aute vrátane win. Odpoveď som nedostal.
Boris
Chevrolet Aveo 1,4 16V SE Elite, 69kW, 2007, 210 tis km,
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od smire666 »

Na druhej strane buď rád. Až by si dostal mail so sumou, už si nemusel byť medzi nami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
BoroX
Příspěvky: 694
Registrován: ned zář 22, 2013 20:40
Bydliště: Bratislava

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od BoroX »

No moje trápenie s vw skončilo v Chevy servise. Perfektnná práca silentbloky, olej, filtre vymenené a urobená aj geometria.
Boris
Chevrolet Aveo 1,4 16V SE Elite, 69kW, 2007, 210 tis km,
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od xwing »

BoroX píše:No moje trápenie s vw skončilo v Chevy servise. Perfektnná práca silentbloky, olej, filtre vymenené a urobená aj geometria.
A ktory konkretny servis ?
MaH alebo Fancar ?
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

BoroX píše:S manželkiným vw polo som absolvoval TK a EK.
Bolo mi oznámené, že sú poškodené zadné silentbloky na prednej náprave (oba) a že je ich treba vymeniť. Žiadny problém, nakoľko cena oboch dielov je do 30 €. Až do príchodu do servisu. Ako prvé som navštívil KARIREAL SLOVAKIA a.s. v Pezinku na Myslenickej.
Nie je problém opraviť, no cenu mi vyčíslili na 200 €, k tomu tretia servisná prehliadka – výmena olejov a filtrov, ďaľších 200 €. SUPEEER.
Tak som pre zmenu ešte zatelefonoval do Danubiaservice, a.s., Rožňavská 30, Bratislava. Nie je problém, prineste auto a opravíme a na moju otázku CENA ?, noo nevieeeme cenyyy dieeeelov...výhovorky... Pýtam sa, veď je to pravidelná chyba na mnohých Škodovkách, Seatoch a VW.
Dobre, napísal som mail, kde som servisákom Danubiaservíce napísal všetky údaje o aute vrátane win. Odpoveď som nedostal.
Oni opravujú hlavne citŕony a komusnistické mrdky,s normálnym autom by si asi ani nevedeli rady. Navyše zajtra majú tam audit,tak to hlavne rieša,tada aspoň Danubia, lebo v tom objekte sídlia 2 firmy. Ale keď budem v reči so servisnými technikmi,ja sa s nimi bavievam,tak rýpnem do nich :D :P Ale tieto naše 2 servisy nepatria zrovna medzi lacné,ja chodím do malej dielničky,čo mám pod barakom,kde bývam,na Gessayovej 3
Přílohy
10428953_776383985735266_739558320_n.jpg
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Vlasta
Příspěvky: 623
Registrován: čtv lis 17, 2005 16:25
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Vlasta »

Tak to vypadá, že se tomhle vlákně nějak zabydluji. :cry: V sobotu mezi poli 170km od domova kontrolka CHECK a motor ztichl. První ohledání nic nepřineslo, ale pak byl vidět spadlý řemen od alternátoru kvůli utržené pomocné kladce. Je plastová na kovovém středu a z něj se utrhla. A aby to nebylo tak levné, spadlý řemen sebou vzal čidlo otáček motoru. Auto stojí v malém servisu a já čekám doma na zprávu, kdy bude hotové. Předběžná cena 4500,-Kč, pokud tam nebude ještě něco, co nebylo při prvním ohledání vidět. :cry:
Kia Rio 1.25 CVVT COOL

Nubira hatchback 1.6 16v - důvěrně zvaná Cecilka † 29.9.2016
Odpovědět

Zpět na „POKEC“