espero zdochne volnobeh nula bodou

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
ffumaki
Příspěvky: 10
Registrován: stř led 22, 2014 21:16

espero zdochne volnobeh nula bodou

Příspěvek od ffumaki »

jazdim si vsetko okej volnobeh mavam okolo 1200 otacok dakedy ma aj tisic teda pekne,neviem ci sato da znizit lebo si myslim ze zbytocne jeto vela,,no ale to mi nevadi tak ako to ze obcas ras zaq mesiac pocas jazdy idem a zarzu zdochina tak dam neutral zdochne a tak,,,potom vypnem motor par razy takto apotom to uz ide uz volnobeh ide,,tak nechapem preco mito obcas urobi
Naposledy upravil(a) ffumaki dne pon led 27, 2014 14:22, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

johns
Příspěvky: 184
Registrován: čtv srp 15, 2013 22:11
Bydliště: NMnV

Re: espero zdochne volnobeh nula bodou

Příspěvek od johns »

zapnjes°; motot a okej,, ked idesm dajplyn: noa le taktopo tom,,, a tak brm brm chapes?

Ako mozes nieco napisat a neprecitat si to po sebe? Nechcem si z teba robit srandu ale si naozaj tak nevzdelany alebo si robis prdel?
Daewoo Lanos 1,5 63kW 1998 HB-5Dv, 27U - uplne bez vybavy (bez kurvitok).
ffumaki
Příspěvky: 10
Registrován: stř led 22, 2014 21:16

Re: espero zdochne volnobeh nula bodou

Příspěvek od ffumaki »

a teras dneska zase volnobeh vysoky az 2200 otacok a potom my to dva razy aj zdochlo to bude asi sonda alebo ta riadiaca jednodka ze
Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: espero zdochne volnobeh nula bodou

Příspěvek od Vypravca »

Vycisti klapku a krokovy motorcek.
Odpoj baterku. A ked to docistis, tak zapoj baterku a 3x po sebe zapni a vypni zapalovanie, s prestavkami asi 10 sek, alebo kym ti nedobimba, ze nemas zapnuty pas. Nestaruj!!!
Startujes az na 4x.

Palivovy filter si kedy menil? Alebo inak, menil sa niekedy?

Daj nejaky pripravok na odstranenie vody v nadrzi (velfobin a pod).

Inak Jons ma pravdu, citat po tebe je hroza.
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
ffumaki
Příspěvky: 10
Registrován: stř led 22, 2014 21:16

Re: espero zdochne volnobeh nula bodou

Příspěvek od ffumaki »

neviem ci to iba teras cez zimu robi ci co,,a nic som nemenil a cistit to neviem este to nechaam cisato samo niako nespravy :)
ffumaki
Příspěvky: 10
Registrován: stř led 22, 2014 21:16

Re: espero zdochne volnobeh nula bodou

Příspěvek od ffumaki »

neviem ci to iba teras cez zimu robi ci co,,a nic som nemenil a cistit to neviem este to nechaam cisato samo niako nespravy :)no lebo vlete mi to nerobilo ,a emisnu som nepresiel lebo ze zle spalovanie mam aj mi sklbe motor pod 1500otaciek na rychlosti viem ze dusit ho nemam ale nemal by skakat ani on .daco tam veru je zle
johns
Příspěvky: 184
Registrován: čtv srp 15, 2013 22:11
Bydliště: NMnV

Re: espero zdochne volnobeh nula bodou

Příspěvek od johns »

ffumaki píše:...nic som nemenil a cistit to neviem este to nechaam cisato samo niako nespravy :)
Takto... ak chces aby si sa na svoje auto mohol spolahnut a mohol s nim normalne jazdit, potrebuje nejaku udrzbu, investicie a v pripade poruchy odborny servis. Vela veci sa da spravit svojpomocne, ALE TO ZALEZI na tom komu pokial siahaju vedomosti a zrucnosti a vybavenie garaze. Ak sa nevyznas do aut, ale si sikovny murar, venuj sa stavbarcine a auto zver niekomu kto sa autam rozumie.
Daewoo Lanos 1,5 63kW 1998 HB-5Dv, 27U - uplne bez vybavy (bez kurvitok).
Zralok
Příspěvky: 3
Registrován: úte kvě 06, 2014 18:38
Bydliště: Slovensko NR-NZ-LV

Re: espero zdochne volnobeh nula bodou

Příspěvek od Zralok »

nic si nemenil tak vymen sviečky, alebo vysokonapatove kable
trhanie sposobuje to, ze vynechava zapalovanie

vycistit to nevies tak to skusis
krokovy motorcek asi budes musiet demontovat
alebo najskor si kupis cistic karburatorov 5 az 7 eur alebo cistic brzd v tesku odpojis hadicu od skrtiacej klapky a budes striekat na na tu pootvorenu klapku aj do kanalikov. To hadam zvladnes.

A same sa to iba zhorsi lebo sa to bude dale a dalej zanasat spinou, a ktovie aky mas vzduchovy filter ak je stary kup novy.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“