nefunkčne ABS daewo nexia 1,5 16V rv 97

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
oto
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 01, 2014 19:33

nefunkčne ABS daewo nexia 1,5 16V rv 97

Příspěvek od oto »

prajem pekny večer .a chcem sa spytať ,prestalo mi fungovať ABS svieti kontrolka abs,kontrolka brzd.zistene skutočnosti :snimače som premeral ,su ok ,rele abs pri zopnuti zapalovania cvakne 2krat zopne a hned aj rozopne A do rj idu dva štekre jeden bielo modry ,viac pinovy a jeden čierny dvoj pin. idu do neho dva hrubšie kable červeny a čierny na čo služi? lebo som na nom nenameral žiadne napetie.vie mi prosim niekto poradiť kde hladať chybu? dakujem.ospravedlnujem sa za preklep nie espero ale nexia .
Naposledy upravil(a) oto dne úte dub 01, 2014 22:32, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1522
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkčne ABS daewo espero 1,5 16V rv 97

Příspěvek od LordMMX »

ahoj riešim podobny problem. keď odpojiš ten čiernočerveny kabel tak ti kontrolka ručnej zhasne... myslim si ale že odišlo buď to relatko čo cvaka (alebo dostava malo šťavy) aaaalebo samotna kocka čo je v motorovom priestore pretože keď s mojou nessi prejdem po vyslovene rozbitej ceste, kontrolka ručnej na par sekund zhasne.
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
oto
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 01, 2014 19:33

Re: nefunkčne ABS daewo espero 1,5 16V rv 97

Příspěvek od oto »

LordMMX píše:ahoj riešim podobny problem. keď odpojiš ten čiernočerveny kabel tak ti kontrolka ručnej zhasne... myslim si ale že odišlo buď to relatko čo cvaka (alebo dostava malo šťavy) aaaalebo samotna kocka čo je v motorovom priestore pretože keď s mojou nessi prejdem po vyslovene rozbitej ceste, kontrolka ručnej na par sekund zhasne.
relatko som daval druhe ,robylo to iste a dneska som vymenil cele abs za druhe všetko odvzdušnil a tiež bez zmeny.a ešte som vedla rj.abs objavil taku bledu plastovu krabyčku ,vo vnutri je vsunuty plošny spoj s par elektron. sučiastok čo to je ?dik.
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1522
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkčne ABS daewo nexia 1,5 16V rv 97

Příspěvek od LordMMX »

vieš tu krabičku odfotiť?

chyba nemusi byť v ABS ako takom ale v káblovačke.
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
oto
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 01, 2014 19:33

Re: nefunkčne ABS daewo nexia 1,5 16V rv 97

Příspěvek od oto »

LordMMX píše:vieš tu krabičku odfotiť?

chyba nemusi byť v ABS ako takom ale v káblovačke.
odfotim a poslem.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“