Matiz-cukáni,spotřeba,řazení.

Moderátor: Blue Lanos

misojogi
Příspěvky: 458
Registrován: pon pro 13, 2010 15:05

Re: Matiz-cukáni,spotřeba,řazení.

Příspěvek od misojogi »

Dúfam, že už sa problém neukáže, a že sme ho vyriešili úplne.
dakujem velmi pekne Skodovakovi za jeho pomoc
bez neho by som sa mozno dlhodobo trapil, lebo to bola fakt taka chyba ze clovek ju nenajde hned ale tape a skusa

chcem podakovat aj palixovi za jeho konzultacie cez PM, mohol som hned od zaciatku vylucit nejake chyby a hladat dalej
vlastne ma nakopol metodikou (vid vyssie - odpojovanie jednotlivych sond a skusanie ze co to spravi ...)

ano bol som si este zajazdit a v pohode problem sa nevyskytol

som este rozhodnuty zaslepit EGR a uvidime co to spravi .... malo by to znizit spotrebu a zlepsit chovanie motora (volnobeh aj vykon)

=============

este doplnim:
teplota sposobila ze kabel sa zahrial a bol maksi - pruznejsi cize bol schopny sa skratovat o kostru
za studena bol tvrdy a bol v takej polohe ze sa to este neskratovalo
proste chyba za milion

momentalne vstrek potoceny tak ze sa kabel nedotyka plechu a este je aj zaizolovany izolacnou eletrikarskou paskou
a veselo jazdim a vsetko OK

vdaka vsetkym za dobre rady a hlavne este raz Skodovakovi, ktory mi prisiel pomoct a fakticky tuto chybu objavil (snazil sa do vsetkeho drgnut pri zahriatom iducom motre a pri drgnuti na EGR s motor zacal zasekavat a vsimol si pritom ze na mieste skratu zaiskrilo)

inak je predreta aj hadicka veduca k aktivnemu uhliu neveril som ze chodom motora sa moze guma tak obrusit
Naposledy upravil(a) misojogi dne úte bře 18, 2014 00:22, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „MATIZ“