Pokec Sraz Frenštát pod Radhoštěm 2014

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Pokec Sraz Frenštát pod Radhoštěm 2014

Příspěvek od Hanzy »

To neřeš vymazalo se to co tam nemělo co dělat někoho baví se zaregistrovat pod jiným nikem a zbytečně dál prudit...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Pokec Sraz Frenštát pod Radhoštěm 2014

Příspěvek od Scorpion.11 »

Hanzy se uklidní u klávesnice a bude taky klid :lol: Přestaň prudit, velký organizátor nejsem a ani jsem nebyl, bavím se s každým normálním a dohody žádný oficiální nebyli - to jste si už vyřešili :PP: Tečka končím -i Stejně to nikam nevede :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
rebel
Příspěvky: 35
Registrován: sob bře 05, 2011 23:38

Re: Pokec Sraz Frenštát pod Radhoštěm 2014

Příspěvek od rebel »

Hanzy píše:To neřeš vymazalo se to co tam nemělo co dělat někoho baví se zaregistrovat pod jiným nikem a zbytečně dál prudit...

jestli tím myslis mě tak se pleteš :lol:
nasrat me muže jen inteligent a tech je malo FUCK OFF AVEO CLUB
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Sraz Frenštát pod Radhoštěm 2014

Příspěvek od conpet »

Ubytko nijak neřešíme , beru stan tak snad budou mít posekaný trávníček :P
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Sraz Frenštát pod Radhoštěm 2014

Příspěvek od Petr S. »

conpet píše:Ubytko nijak neřešíme , beru stan tak snad budou mít posekaný trávníček :P
Neboj,Hanzy tam bude první. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ty jo,ted se mi vybavilo velké plus Frenštátu. Nemají tam skryté kanály. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Pokec Sraz Frenštát pod Radhoštěm 2014

Příspěvek od Rudolf Š. »

Petr S. píše:
conpet píše: Ty jo,ted se mi vybavilo velké plus Frenštátu. Nemají tam skryté kanály. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jooo tak to je velký plus :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
custom1

Re: Pokec Sraz Frenštát pod Radhoštěm 2014

Příspěvek od custom1 »

Chtěl bych se zeptat, jaký je program srazu (buď nikde není, nebo špatně hledám).

Zajímá mě pak hlavně spanilá jízda - jestli bude, nebo ne. Ještě nevím, v kolik dorazíme, ale ať nepřijedeme do prázdného kempu...
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Sraz Frenštát pod Radhoštěm 2014

Příspěvek od Ivo R. »

custom1 píše:Chtěl bych se zeptat, jaký je program srazu (buď nikde není, nebo špatně hledám).

Zajímá mě pak hlavně spanilá jízda - jestli bude, nebo ne. Ještě nevím, v kolik dorazíme, ale ať nepřijedeme do prázdného kempu...
Jestli to bude jako v loni, tak spanilka bude po obědě, řekl bych tak 14-15 hod. Loni jsme byli u dnes již vyhořele chaty a tura k Radegastu :PP:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
custom1

Re: Pokec Sraz Frenštát pod Radhoštěm 2014

Příspěvek od custom1 »

Ivo R. píše:
custom1 píše:Chtěl bych se zeptat, jaký je program srazu (buď nikde není, nebo špatně hledám).

Zajímá mě pak hlavně spanilá jízda - jestli bude, nebo ne. Ještě nevím, v kolik dorazíme, ale ať nepřijedeme do prázdného kempu...
Jestli to bude jako v loni, tak spanilka bude po obědě, řekl bych tak 14-15 hod. Loni jsme byli u dnes již vyhořele chaty a tura k Radegastu :PP:
Díky za info.
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Sraz Frenštát pod Radhoštěm 2014

Příspěvek od conpet »

Ivo R. píše:
custom1 píše:Chtěl bych se zeptat, jaký je program srazu (buď nikde není, nebo špatně hledám).

Zajímá mě pak hlavně spanilá jízda - jestli bude, nebo ne. Ještě nevím, v kolik dorazíme, ale ať nepřijedeme do prázdného kempu...
Jestli to bude jako v loni, tak spanilka bude po obědě, řekl bych tak 14-15 hod. Loni jsme byli u dnes již vyhořele chaty a tura k Radegastu :PP:
Tak to je paráda :-) počítám příjezd do 13.30h
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
custom1

Re: Pokec Sraz Frenštát pod Radhoštěm 2014

Příspěvek od custom1 »

conpet píše:
Ivo R. píše:
custom1 píše:Chtěl bych se zeptat, jaký je program srazu (buď nikde není, nebo špatně hledám).

Zajímá mě pak hlavně spanilá jízda - jestli bude, nebo ne. Ještě nevím, v kolik dorazíme, ale ať nepřijedeme do prázdného kempu...
Jestli to bude jako v loni, tak spanilka bude po obědě, řekl bych tak 14-15 hod. Loni jsme byli u dnes již vyhořele chaty a tura k Radegastu :PP:
Tak to je paráda :-) počítám příjezd do 13.30h
My taky tak nějak ;)
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Sraz Frenštát pod Radhoštěm 2014

Příspěvek od Petr S. »

custom1 píše:Chtěl bych se zeptat, jaký je program srazu (buď nikde není, nebo špatně hledám).

Zajímá mě pak hlavně spanilá jízda - jestli bude, nebo ne. Ještě nevím, v kolik dorazíme, ale ať nepřijedeme do prázdného kempu...
Víš tyto srazy jsou o pohodě,pokecu,posezení s lidmi,není to žádná tunnig párty,jen pohoda klídek a tabáček. Až potkáš Captivu s T na rz a mluvi to kratkym zobakem,tak to je Hanzy,na něj bacha. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ba ne,Hanzy je v pohodě,je to dobrej kluk. Program se většinou tak nějak plánuje a pak se doladí tak,aby to všem vyhovovalo. Zkráta pohodový srazík. :PP:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
custom1

Re: Pokec Sraz Frenštát pod Radhoštěm 2014

Příspěvek od custom1 »

Petr S. píše:
custom1 píše:Chtěl bych se zeptat, jaký je program srazu (buď nikde není, nebo špatně hledám).

Zajímá mě pak hlavně spanilá jízda - jestli bude, nebo ne. Ještě nevím, v kolik dorazíme, ale ať nepřijedeme do prázdného kempu...
Víš tyto srazy jsou o pohodě,pokecu,posezení s lidmi,není to žádná tunnig párty,jen pohoda klídek a tabáček. Až potkáš Captivu s T na rz a mluvi to kratkym zobakem,tak to je Hanzy,na něj bacha. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ba ne,Hanzy je v pohodě,je to dobrej kluk. Program se většinou tak nějak plánuje a pak se doladí tak,aby to všem vyhovovalo. Zkráta pohodový srazík. :PP:
Jo jo, na srazy jezdím už nějaký ten pátek (akorát US cars), takže vím, jak to chodí (akorát na žádném Chevy srazu jsem ještě nebyl). Tuningové akce jdou mimo mě, mám rád pohodu, klídek... Tak, jak jsi psal ;)
Neočekávám žádnou extra show. Vlastně mi nejde ani o program. Ale chci poznat, jak to chodí na takových srazech.
Vždy mě lákal sraz jedné značky. Jednou jsem se byl podívat na srazu BMW a tam to připomínalo tuningovou akci, ale předpokládám, že na Chevy srazy jezdí pohodáři, kteří si nepotřebují měřit péra... ;)

Jinak já jsem taky "s kratkym zobakem" (mám T na RZ ;) )... :D
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Sraz Frenštát pod Radhoštěm 2014

Příspěvek od sandruš »

Já s kámoškou přijedem už v pátek odpoledne...:-) a hlavně berem sebou 2 neskutečné raubíře Tadeáše a Dominika :-D


PS. proč se nemohu dostat na druhé forům to bylo zrušené?
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Sraz Frenštát pod Radhoštěm 2014

Příspěvek od Ivo R. »

custom1 píše:
Petr S. píše:
custom1 píše:Chtěl bych se zeptat, jaký je program srazu (buď nikde není, nebo špatně hledám).

Zajímá mě pak hlavně spanilá jízda - jestli bude, nebo ne. Ještě nevím, v kolik dorazíme, ale ať nepřijedeme do prázdného kempu...
Víš tyto srazy jsou o pohodě,pokecu,posezení s lidmi,není to žádná tunnig párty,jen pohoda klídek a tabáček. Až potkáš Captivu s T na rz a mluvi to kratkym zobakem,tak to je Hanzy,na něj bacha. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ba ne,Hanzy je v pohodě,je to dobrej kluk. Program se většinou tak nějak plánuje a pak se doladí tak,aby to všem vyhovovalo. Zkráta pohodový srazík. :PP:
Jo jo, na srazy jezdím už nějaký ten pátek (akorát US cars), takže vím, jak to chodí (akorát na žádném Chevy srazu jsem ještě nebyl). Tuningové akce jdou mimo mě, mám rád pohodu, klídek... Tak, jak jsi psal ;)
Neočekávám žádnou extra show. Vlastně mi nejde ani o program. Ale chci poznat, jak to chodí na takových srazech.
Vždy mě lákal sraz jedné značky. Jednou jsem se byl podívat na srazu BMW a tam to připomínalo tuningovou akci, ale předpokládám, že na Chevy srazy jezdí pohodáři, kteří si nepotřebují měřit péra... ;)

Jinak já jsem taky "s kratkym zobakem" (mám T na RZ ;) )... :D
Tak to jsi na správném místě :PP:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Odpovědět

Zpět na „Srazy“