Sraz 2014

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět

Při "Jiné" napište jaký camp a dejte odkaz na stránky .

Olšovec
20
43%
Frenštát pod Radhoštěm
21
45%
Jiné
6
13%
 
Celkem hlasů: 47

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

Ok dobré vědět tím pádem to mění situaci myslel jsem že Scorpion umí číst a vidí co se tady řeší ale jak je vidět za každou cenu chce mít sraz doma a je tím pádem jasné proč no nemám už pro tohle slova ani je psát nebudu nebo zas někdo bude si stěžovat že urážím atd...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Scorpion.11 »

Hanzy nic ve zlém, ale srazy jsou o lidech a ne o jednotlivci, takže nevím proč stále řešíš jen mne? Já nikdy neřekl a ani netvrdil, že musí být sraz jen na Olšovci! To jsou jen tvoje slova a tvé smýšlení, že tomu tak je. Přečti si laskavě poctivě co jsem já napsal 9.1.
Pokud se všichni dohodnete, že Olšovec nebude tak napište zavčas nežli sepíši a podepíši smlouvu
ano jsem pro x srazů, mě je to jedno jak se sraz jmenuje, ale jdu za lidma s kterýma je dobře. Nehážu nikoho do jednoho pytle či nehážu vinu jen na někoho. Ani nemám s nikým žádný spor až teda na tu lež co vypustil Rebel -P Taky jsem napsal, že se vše rozhodne na Olšovci co lidi řeknou a rozhodnou jak a co bude příští rok. To co jsem napsal za tým si stojím -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Sraz 2014

Příspěvek od ladinek »

Jirko klid, Olšovec bude :D já si už dal pilulku a jdu spát :D Pak se tu bude polovině lidem na foru třepat noha :D a bude to sraz invalidů :D Kdo chce vědět pravdu ať volá věštce http://www.youtube.com/watch?v=eWNXRRYTeo0 -i ví vše i to co neví -i
Naposledy upravil(a) ladinek dne sob úno 01, 2014 23:14, celkem upraveno 1 x.
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

A ti sis nevšim co se tady píše a řeší?
Nikdy si totiž neodpověděl proč neuděláme to na jiném lepším a nezávislém místě.
Nikdy si na to neodpověděl a neřešil jen sis nahlásil Olšovec a polibte mi všichni prdel že?
I v hlasování jasně prohrává Olšovec a to nikdy v historii se nestalo aby obvyklé místo srazu prohrálo s jakýmkoli jiným...
Mě už je to jedno vím že se dohodnou nedá a nebudu už to řešit tradiční sraz který je od počátku tady tohodle clubu je jen jeden a ostatních ať je klidně 100 tak to bylo vždy jen nikdo se nesral s jiným srazem do termínu a místa tradičního hlavního srazu a nikdy se tohle nemuselo řešit a srazů bylo taky plno...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Sraz 2014

Příspěvek od hoza »

Až se někdy bude řešit místo hlavního srazu prosím vybírejte pečlivě viz fotografie.

Nepřikláním se k ani k jednomu místu pojedu kamkoliv ale hlavní sraz by měl mít určité parametry

A nemyslím to zle... jenom bych rád aby ty 100ky aut co přijedou se měli kam složit a když se mi nepodaří účastníky uložit do postýlek v 22h abych se nemusel bát že mi tam budou jezdit cajti každých 5minut jenom kvůli tomu že si to kluci chcou jednou za rok užít.

Já nejezdím na sraz s očekáváním co dostanu, já tam jedu radit naslouchat předávat informace bavit ostatní či vytvářet hodnoty stejně tak jako na forum!




Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

hoza - přesně tak ani jedno není vhodné Frenštát p.r. není pro megalomanské akce ale jen pro klidnější záležitosti.
Olšovec byl při svém začátku vybrán nouzově a chtělo by to podobné místo ale na vyšší urovni ať líp vyhovuje i rodinám s dětmi a i těm co chtějí pařit do rána -i :PP:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Mefisto »

Jj, do Olsovce by mel majitel par krejcarku vrazit :PP:
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Sraz 2014

Příspěvek od lomngi »

Preto siu myslím že Piesočná je dobré miesto. Ubytko super, nikoho nerušíš , V prípade zlého počasie super miestnosť. Jednoducho celý areal máme len pre seba. A Tá dlhá prístupová cesta je super na spanilku aby nikto nezabludil.
Jediný problém že ubytovanie do 100 miest. Ale aj to sa dá vyriešiť. :PP: :PP: :PP: :PP:
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Scorpion.11 »

Mefisto píše:Jj, do Olsovce by mel majitel par krejcarku vrazit :PP:
No je mnoho horších kempů nežli Olšovec, ale souhlasím, že je co dělat a upravovat. Prozatím tam postavili ty nové Bungalovy a budou něco opravovat na hlavní budově. Jinak asi jak všude se potýkají s nedostatkem peněz :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Petr S. »

lomngi píše:
Hanzy píše:Scorpione tohle napsal Lomngi po loňskych hádkách co jste v místě do té doby obvyklém a datumu obvyklém pro hlavní sraz ohlásili nějakou párty původně EU do té doby vše fungovalo v nějakých nepsaných pravidlech a nikdo si tohle nedovolil nebo měl nějakou úctu k zakladatelům tohodle fora a srazů.
Po hádkách co to vyvolalo vznikla tahle dohoda a myslím pro každého kdo uměl číst byla jasná:

Tak teraz niečo poviem ja.
CHCEM VÁS ALE POŽIADAŤ ABY STE SEM PÍSALI BEZ EMOCII A SNAŽTE SA NIKOHO NEURÁŽAŤ A OBVINOVAŤ. Toho to už tu bolo dosť .
Na začiatok by som povedal že aby to fungovalo musíme sa zmeniť všetci . Tak chevroletaci ako aj daewaci alebo clenovia klubov či Aveaci alebo Matizaci či hoci
ktorý z nemenovaných. Tým nechcem povedať že niekto robi niečo zlé.
Foxo má pravdu . robíme tu s našej značky neviem čo a pri tom sme ostatným iba na smich že sa nevieme dohodnuť a držať spolu.Kto chodi na vedšina srazi alebo na motorkárske vie o čom hovorím . pri tom aj tam je malá sútaživá rivalita a predsa držia spolu.
Preto sme sa spojili s Hanzym a snažime si nájsť spoločné riešenie pre vsetkých vyhovujúce a prijatelné.
Keď sa dohodneme vedšina - viem že vsetkým nevyhovieme tak môžeme to začať už od jesene.
Na začiatok sme sa dohodli že pokúsime sa oba jarné srazi propagovať rovnakým spôsobom. každý je predsa pre ludí a nie pre určite skupiny alebo značky aut. tak že Olšovec aj Frenštat je rovnaký. A každý na každom je vítaný. bez ohladu na značku alebo či je členom nijakeho klubu, ktorú reprezentuje na sraze. Predsa malá rivalita medzi klubmi je zdravá . Hanzymu som vysvetlil situaciu a ako rozumný človek - zvláštnym humorom -pochopil situaciu .
Zhodli sme sa v tom že bolo by dobré keby na Frenštat prišli ludia aj s Olšovca tak opačne. Predsa ako by to vyzeralo daeowwo Chevrolet sraz bez jednej značky.A dalšia vec tiež by to zle vyzeralo že pridú zahraničný daewaci a domací tam nebudú.
Neviem čo si budú myslieť
Ďalej sme sa dohodli že dostane poverenie 6 ludi s fóra ktorý budu mať na starosti organizovať jarný aj jesenný sraz . Budu tam 3 Daewaci a 3 Chevroletaci aby to bolo spravodlivé.
Predsa 6 ludi sa lachšie dohodne ako 6 tisic tu na fóre.
Oni sa potom rozhodnú kde a kedy bude sraz. Či to bude na Frenštate alebo na Manine alebo si zvolia iné miesto. A budú poverený to organizovať.
Vsetci ostaný návrhy týkajúce sa srazu budú mocť Im poslať a oni to prehodnotia.
Mne je jedno kto tam bude či František Mrkvička alebo Eugene Zajačik.
Upozornujem mená sú vymyslené a pre prípad zhody mien sa dopredu ospravedlňujem . nikoho nechcem tým dotknuť.
Tak že pouvažujte a skúste spravodlivo sem navrhnút ludi ktorým dôverujete .
aby to bolo spravodlive nech sú to ludia tak z Čiech ako aj zo Slovenska.Kto bude mať Vašu dôveru a bude s tým súhlasiť bude mať volnú ruku Organizovať Hlavné srazi.
Dúfam aj Hanzy s týmto súhlasi a potvrdi pripadne doblni informacie.
To je zatial všetko.

Scorpione:- najdi kde si něco psal o srazu kdo porušil něco co bylo dohodnuto?
Když já jsem napsal do tématu hlavní sraz 8.1.2014 jak a co budeme řešit a do té doby nikde nic nebylo???
Buť to Scorpione objasni nebo jako vžy na nic neodpovíš a za týden napíšeš něco pořád dokola bez jediného
argumentu nesmysly výmysly?
Hanzy k našej dohode iba toľko!!!! mi dvaja sme sa dohodli a tá dohoda aj platí. Ale iba medzi mnou a medzi Tebou. Rad si s tebou dám zraz kedykoľvek keď budem vo Frýdku u rodiny. A keď ty pôjdeš okolo môžeš kedykoľvek sa ozvať. Ale bude to zraz iba Ty a ja. Bohužiaľ tú dohodu čo som navrhol nechcú lúdia ani s Frenštátu ani s Olšovce. Myslím tým tých ktorý idú na zraz. ruku na srdce že mám pravdu. A nechceli to už ani vlani ani na podzim keď sa robila Piesočná alebo Manín.Tak že ináč to ani nebude kým tu budu rozbroje a urážky. najlepšie bude keď si bude robiť každý to čo chce. Medzi starou partou aj ja mám pár dobrých priateľov. Ale už nemám chuť tu počúvať debilné reči o aveoklubu a podobné hovadiny .Tak že ja osobne som neublížil nikomu kým ma nezačal urážať Vojta.!!! a od tej doby za všetko môže aveoklub. Ja to beriem a som si toho vedomí!!!!! Ale na hlavu si srát nenechám od nikoho ... A mám ešte jednu prosbu... popros svojich priatelov s druhého fóra že nech láskavo ten kto mi posiela tie dementné anonymné mail-e nech sa aj podpíše.
Ale už pomalu tuším kto to je!!!! iba jeden človek koho poznám je schopmný takej pič...ny.
Pokud vím,Vojta tě nikdy neurazil!!! Ty Lomgi,sáhněte si se Scorpionem do svědomí a uvědomte si co jste kde a kdy dělali,pak vám to možná dojde. Scorpione ty reaguješ jen na to co chceš,nečteš to co ti tady Hanzy a já napíšeme. Vytáhneš z toho něco,smatláš to dohromady a vyplácneš nesmysl. Víš já si moc dobře pamatuju ty řeči od lidí z Brna a okolí,jak pražáci nedojedou na sraz co je 50km za prahou,ale když to tady čtu,tak můžu klidně napsat,že tohle platí na brnaky!!!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Sraz 2014

Příspěvek od 18lukin18 »

Petře sakra a dost,už mě to vážně nebaví,to se nemůžeme začít chovat jako dospělí lidé :?: :?: :?:
Tímhle tím opravdu dost silně odrazujeme nováčky :(( :((
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Poky Ul »

Je to pánové celkem hrůza co si tu člověk poslední dobou čte. Možná od toho slouží SZ. -i aby se ti ostatní nemuseli číst kdo je kokot, lhář atd.. .... :PP:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

Už klid je jasné že není dohoda možná tak už neřešit bude Olšovec bude Frenštát pod Radhoštěm a každý pojede kde bude chtít nebo na oba.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Petr S. »

18lukin18 píše:Petře sakra a dost,už mě to vážně nebaví,to se nemůžeme začít chovat jako dospělí lidé :?: :?: :?:
Tímhle tím opravdu dost silně odrazujeme nováčky :(( :((
O.K,už budu ticho. Jen jsem vyjadřoval svůj názor,pokud s ním někdo nesouhlasí,mě to nevadí. :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Sraz 2014

Příspěvek od 18lukin18 »

OK jasné ale ten tvůj názor slyšíme pořád dokola :!: :!:
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Srazy“