Sportovní filtr

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní filtr

Příspěvek od Pajin »

Ahoj tak sem si vybral takovej hle.. jeste omrknu ten vtom globu.. co je to zac.. dneska..
http://www.cztuning.cz/index.php?action ... zboid=4171
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
KakosWRC
Příspěvky: 497
Registrován: pon srp 10, 2009 22:56
Bydliště: Zlate Moravce Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní filtr

Příspěvek od KakosWRC »

:D ved otom som pisal vyssie...ale ne v pohode zopakujem ti to ;) ...ta hadica co tam ide ide do narazniku kde sa nachadza este jeden box skoro stejni ako je aj ten co si prave vymontoval...no a tam to aj konci pretoze ten je uzavrety...ak sa ti podari ho vyhodit oddtial (treba demontovat z casti podblatnik-par srobikov) tak ta hadica sa da zamenit za tu dlhsiu ktoru natiahnes az do airboxu tam hore...vyhodou je ak nemas hmlovky da sa to spravit do tej krytky co tam je..ak mas hmlovky musis to spodkom trocha obist do oblasti mriezky v narazniku.. -i
DAEWOO KALOS 1.2 8V..5dr-80PS -195/50 R15 BF Goodrich, podvozok Weitec -35mm, priame sanie v hmlovke, hole zvody od katalizatora, koncovy tlmic ULter Sport, 2x cipnuty + vymena riad.jednotky
CHEVROLET KALOS 1.4 16V..3dr-95PS - to iste okrem cipu
CHEVROLET KALOS 1.2 8V..3dr-72PS - na rodine ucely
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní filtr

Příspěvek od Pajin »

Aha moc ti děkuji tak ja sem tě předtím špatně pochopil se omlouvam.. tak to jo jase dotoho hned dam jak mi přide.. ten filtr nj bohužel mlhovky mam tedy diky bohu!!! -i hadicu nasměruju do te mřižky jak řikas.. ješte se musim mrknut zda tu hadici nakou doma najdu.. jinak budu muset tez kupit.. doufam ze ju najdu i vanasem obi..
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní filtr

Příspěvek od Pajin »

Ahoj tak sem konečně namontoval ten filtr.. fotky přidám později.. sem zvědav jestly poznám nějak ten rozdíl.. :lol:
Ahoj tak fotky jsou zde.. musím říct že rozdíl sem poznal znatelný ani ne tak vevýkonu ještě jako v nadhernem zvuku..
Jen mně trošku mrzí že se projevuje až od 2500 otaček.. šlo by to udělat nějak aby se projovoval už dřive?? v nižších otačkách?? dle meho je kolsek ve vysokych otačkach vykoej dost spíš by potřeboval protahnout ty niyke.. děkuji.to naporove sani ještě musim nějak vymyslet.. moc se mi to nepačí ale jinak neni místo tak možna budu zvažovat nake nadechy aktivni do blatníku.. a co se stiněni tepla týče tak torchu to teplo ten plech zamezi ale i tak se mi zda že neco pustí zitra to přeměří teploměrem ještě pomůže nakej potěr plechu.. ci naka lepici folie??!!
Přílohy
filtr.jpg
filtr.jpg (50.09 KiB) Zobrazeno 4887 x
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Hancci
Příspěvky: 19
Registrován: čtv led 12, 2012 00:37

Re: Sportovní filtr

Příspěvek od Hancci »

Zdravím v tom červenom kalose čo je ta hliniková trubka je dobre ju tam dávať? nenahreje sa príliš od motora a nejde potom teplý vzduch?
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní filtr

Příspěvek od Pajin »

nee. je to nasavaní saje to vzduch venkovni když jedeš. ale začala mi tam vadit tak šla pryč a jezdil jsem bez nasavaní ataky to šlo. pokuď nemáš mlhovky dej to do mlhovek nejlepší řešení já mám mlhovky takže sem to musel vyřešit jinak.
p.s krom nádherného zvuku od 1500 otáček to nic autu nepřidá. :)
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Hancci
Příspěvky: 19
Registrován: čtv led 12, 2012 00:37

Re: Sportovní filtr

Příspěvek od Hancci »

dík :-) už to mám spravené tak isto ako v tom červenom len spod som lepšie uchytil :-)
Uživatelský avatar
Durby
Příspěvky: 34
Registrován: pon pro 24, 2012 00:26
Bydliště: Košice

Re: Sportovní filtr

Příspěvek od Durby »

nazdar chalani.. počujte mam kalosa, a chcel by som nahodiť sportový filter..a preto sa Vás pýtam načo služi tá hadica čo je pod vzduchovým filtrom .. privádza vzduch do filtra alebo? A treba sportový filter nejako oddeliť od motora ak ano prečo? :)
Daewoo Kalos Sedan 1.4, rv.2004, 88koni
Športový výfuk, upravená maska predná, folie
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní filtr

Příspěvek od Pajin »

Ahoj,

1, sportovní filtr je dobré od izolovat od motor tak ať netáhne teplej vzduch,stačí přehradit něčím a ten spodni box s trubici vyper ven ;) a přived mu novéj vzduch ;) pokud nemáš mlhovky přední tak mš výhodu ... na přívod studeného vzduchu poslouží hliniková ohebná hadice o prumeru do 10cm ;).

ps. počítej s tím že se ti zvedne spotřeba . ale ten zvuk za to stojí ;) já taky tak chvíli jezdil s mou zlatonkou ;)
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Durby
Příspěvky: 34
Registrován: pon pro 24, 2012 00:26
Bydliště: Košice

Re: Sportovní filtr

Příspěvek od Durby »

načo je vlastne dole tá trubica s boxom?? a ten samotný box? no hmlovku nemám... no bude tma treba niečo dať aby sa tam nenachytával prach to tej novej hadice čo bude privádzať vzduch nie?
a toto tiež dosť nechápem koli čomu sa zdvihne spotreba ked výkon sa nezvihne? :P Ako je pravda že vyššie otáčky lepší zvuk :P
Daewoo Kalos Sedan 1.4, rv.2004, 88koni
Športový výfuk, upravená maska predná, folie
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní filtr

Příspěvek od Pajin »

ze stejného důvodu jako by tam byla ta nová. nasavá to vzduch. s podkolí a je tám ještě filtr. přesný důvod neznám ale slouží to k nasavaní vzduchu ;). když se bojíš že by ti to chytalo binec tak tam dej mřížku či nějaký filtr ;) možností je plno já sám bych koupil celou sadu ;). záleží jen na tobě kolik do toho chceš investovat ;)

p.s.vykašli se na to kup si kvalitní potahy nebo udělej kvalitní audio. věř mi že tam nevydrží ta hruška dlouho ti ;). nebo zkus ještě vložku do airboxu ;).

p.ss. na tenhle motor se nevyplatí ani chip natož sport. filtr. nechci tě odrazovat jen píšu jak to cítím po vlastní zkušenosti ;)
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Durby
Příspěvky: 34
Registrován: pon pro 24, 2012 00:26
Bydliště: Košice

Re: Sportovní filtr

Příspěvek od Durby »

Raz som už mal vložku som ju dal dole cez zimu.. a jak som nanu nedávno pozeral celá zanesená je :/ ja som to práve koli tomu zvuku chcel..viem že tá vložka do airboxu zlepší troška akceleráciu ale idealne by bolo asi KN filter no nie? Len zasa ako dlho ten vydržíí ...
audio zvažujem ale zatial nikto mi nevie poradiť že aké už som ja príspevok vytvoril :roll:
Daewoo Kalos Sedan 1.4, rv.2004, 88koni
Športový výfuk, upravená maska predná, folie
Odpovědět

Zpět na „KALOS“