Sraz 2014

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět

Při "Jiné" napište jaký camp a dejte odkaz na stránky .

Olšovec
20
43%
Frenštát pod Radhoštěm
21
45%
Jiné
6
13%
 
Celkem hlasů: 47

Uživatelský avatar
Jacknikol
Příspěvky: 126
Registrován: čtv led 19, 2012 12:46
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Jacknikol »

100 lidí , 100 různých chutí ... každopádně vždy se najde někdo,kdo bude mít nějaké výhrady. Nemohu posoudit kde co bylo lepší ,jsem tu jen chvíli ,ale všude se něco najde pro a proti . Kdo bude chtít tak přijede a komu to nevyjde ,tak to zamrzí a komu se nechce to je zase druhá stránka věci. Jak to tady čtu , opět se popichuje jeden druhého jako minulý rok.Vždy tady budou 2 strany . Pokud budu moc ,zatím přijedu kdekoli....horší to bude až mně to bude odrazovat :|
Aveo 9 / 2011
1,2 LT+/63 kw
Barva: Modrošedá Lake

Aveo sedan 2006-2011
Ford Siera
Skoda 120
Opel Manta 2.0
Dacia
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Scorpion.11 »

Co by tě mělo odrazovat, přeci s námi je zábava a myslím si, že na Pisočné jsi nás poznal jací jsme :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Jacknikol
Příspěvky: 126
Registrován: čtv led 19, 2012 12:46
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Jacknikol »

Zatím neodrazuje nic .. to bylo jen tak všeobecně .. zatím jsem rád ,že se někam podívám, pokecám, pobavím se, proto jsou ty srazy .. :D :PP:
Aveo 9 / 2011
1,2 LT+/63 kw
Barva: Modrošedá Lake

Aveo sedan 2006-2011
Ford Siera
Skoda 120
Opel Manta 2.0
Dacia
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Sraz 2014

Příspěvek od hoza »

Jacknikol píše:Zatím neodrazuje nic .. to bylo jen tak všeobecně .. zatím jsem rád ,že se někam podívám, pokecám, pobavím se, proto jsou ty srazy .. :D :PP:
Tady nezbývá než souhlasit. -i
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Petr S. »

18lukin18 píše:Petre rikal jsem si ze se do toho nebudu zapojovat ale tohle me proste neda,nebylo to 40 aut ale nejakych 21 aut a Scorpion celou dobu jel 30KM/H,bohuzel nikdo nemohl ovlivnit ten pruvod :!: :!: :!:
Průvod,neprůvod,přece když mi chybí polovina aut,tak zastavim a počkam!!! A nehlede na to,že máme mobily! :evil:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Sraz 2014

Příspěvek od ladinek »

Pertr.s neřeš to furt dokola a raději dej odkaz na ledky Philips za za 198kč :D
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Petr S. »

ladinek píše:Pertr.s neřeš to furt dokola a raději dej odkaz na ledky Philips za za 198kč :D
K & V elektro. Stačí pokud máš registraci a máš to za velkoobchodní ceny.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Sraz 2014

Příspěvek od 18lukin18 »

Petr S. píše:
18lukin18 píše:Petre rikal jsem si ze se do toho nebudu zapojovat ale tohle me proste neda,nebylo to 40 aut ale nejakych 21 aut a Scorpion celou dobu jel 30KM/H,bohuzel nikdo nemohl ovlivnit ten pruvod :!: :!: :!:
Průvod,neprůvod,přece když mi chybí polovina aut,tak zastavim a počkam!!! A nehlede na to,že máme mobily! :evil:
Petře je to už jedno.
Jen jedno k tomu,psal jsem už víše kde tam chceš zastavit kolonu cca 20 aut :?: aby si neblokoval provoz :!: :!: :!:
Dále když máme ty mobily tak proč ten dotyčný (omlouvám se není to myšleno cíleně) který zůstal stát v tom průvodu a zastavil dalších 20 aut proč nezavolal Jirkovi :?:
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Scorpion.11 »

Petr zavolal až když jsme už byli skoro v kempu a on na Macoše i se svou skupinou :PP: Stalo se stalo, chybička se vloudila :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od FoXo »

Když já, keď ja, Když já, keď ja, Když já, keď ja, Když já, keď ja, Když já, keď ja, a kurwa dookola.

Ked som ja viedol partizanov v svojej mladosti tiez sa mi ani jeden nestratil. Kua ludia nic v zlom ale je mi uz z vas zle ako sa tu neustale natahujete, hadate a dookola riesite to iste. Miesto toho aby sa chyba ktora sa moze stat kazdemu nejak opravila tak ten druhy ju miesto pomoci radsej vyhadzuje na oci. Toto je rodina daewoo a chevrolet ktora ma drzat pokope ?

Kazdemu sa moze pri organizovani nieco stat co nebolo v plane a podobne. Jasne urcite to nepotesi ale clovek nikdy nemoze cakat ze mu vinde vsetko na prvy pokus. Ale preto netreba hadzat spinu jeden na druheho. Su tu klubaci, ktori uz niekolko rokov posobia a maju ako take skusenosti a urcite by mohli pomoct. Ano chapem budu tu zase hadky ale robil som to ja potom zrazu niekto iny atd atd. Stretnime sa, dajme si do zubov pri pive ako poriadny chlapcekovia a normalne sa dohodnime. Je hovadina robit 1000 zrazov v rovnaky ci o par dni pozdejsi termin.

Stretko je o ludoch to je pravda ale zase pokial mozes obzriet peknu krajinu, rano si vychutnat zachod v chate a nebazat rychlo rano na poslednu chvilku s rukou na zadku do spolocneho WC, ci nemat kopec pavukov a spiny v chatke to je tiez velmi potesujuce. Ludia pomaly leniveju a chcu pohodlie.

Bol som na niekolkych zrazoch a uz si nepamatam presne kto ktory ako kedy organizoval ale vzdy bol daky problem. Mozno scorpion pouzil minuly rok datum ktory bol zauzivany pre hlavny zraz ale nemyslim si ze to chcel urobit narocky niekomu zle, ci mat osobny zaujem na tom ze byva hned vedla. To ze sa uz zraz pomenoval na iny a aj sa program trochu zmenil uz niekomu vyhovovat nemusi to je jasne. Dovtedy bol clovek zvyknuty na nieco a tazko sa zvyka na nove. Ale bohuzial doba ide dopredu a tak sa k novym autam dostavaju mlade deturence a starsie auta a starsich ludi vytlacaju ale nie naschval proste to tak je vsade. Ja viem ze najlepsie je v starej parti ludia ktori sa poznaju a tak ale treba sa prisposobit a je to aj o chceni. Tym som na nikoho nic nechcel pokazat ze ty a ty si stary chuja preto a ty mlady chuj a preto s tym nehces atd atd. Len si treba uvedomit ze doba je uz ina. Ja osobne nemam olsovec rad od prveho stretka na ktore som prisiel ale vzdy som prisiel. No bohuzial vzdy sam kedze ex polovicky mali problem so socialnym stavom atd. Je to normalne kazdy sme daky a mame svoje anvyky standart atd. Taktiez ubytovanie na Manine sa mi absolutne nepaci. Kazdy vie ze som choval cez 200 pavukov ale ked som prisiel na manin dostal zhnitu chatu s kopec pavucinama a pavukama tak som z tade hcel rychlo utiect :) Taktiez je kopec inych lokalit ktorym by som dal prednost pred maninom a taktiez pred olsovcom ale nikomu to nevykrykujem a podobne. Taktiez som na zrazy zvyknuty, ze ked ide kolona aut tak na pomoc sa volaju prilsusnici policaneho zboru aj ked je to len kratka cesta. Tiez som zvyknuty na malicke sutaze a daky ten program aby si kazdy clovek prisiel na voje. Pridu ludia ktori debatuju o aute cely vikend ako napr ja. Ale pride rodinky kde mazel je zhavy do aut chce kecat a manzelka s detmi by radsej nieco ine aby sa nenudila a chlapovi kazdu chvilku do ucha nekricala pome uz nudim sa. Zraz sa da spravit tak aby bolo vela veci fajn a hlavne pre kazdeho nieco ale najprv by sa to muselo chciet, prisposobit a hlavne spolocnymi silamy a pomocou dohodnut.

Joooj to bude zase gramatika.

Vacsina vie ze som presedlal z istych dovodov na octaviu a teraz uz na seat. Ked som bol na zraze skody bolo super. Bol uplne iny program ako doteraz, bol gulas, sutaze pre dospelych, pre deti a bolo fajn. Ziadne drifty ci sprinty ci diskoteka na pol dediny ale sutaze, pri ktorich sa ludia proste aj zabavili a neobstavali cely den s reznom ci klobasou v ruke a v druhej frtana a vecer sa nemohli najst :)

Ako sa pise sto ludi sto chuti a ja ako nadsenec daewoo a chvrolet klubu a ludi ktorych poznam som za nove veci ale nie som ani proti starym.

A uz sa nehadajte leba ma tu uz neuvidite :o)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Jacknikol
Příspěvky: 126
Registrován: čtv led 19, 2012 12:46
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Jacknikol »

-i
žádný koment ,jak už jsem také psal vždy a všude se co najde ..
-i
Aveo 9 / 2011
1,2 LT+/63 kw
Barva: Modrošedá Lake

Aveo sedan 2006-2011
Ford Siera
Skoda 120
Opel Manta 2.0
Dacia
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Scorpion.11 »

Marku už jsi tu dlouho nebyl, takže komentář taky za to stál -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

Ahoj Foxíku :D
Poslouchej loni jsme to tady nějak uzavřeli a dohodli se bohužel je tady pan Scorpion který si jede po svém přes mrtvoly -P
Já jsem jezdil na srazy taky dávno před Olšovcem spal jsem ve stanu v chatce jen s válendou v autě bylo mi to jedno ale už mám rodinu malé děti a to už je jiné a jsou jiné potřeby i co se týče zázemí kempu.
Škoda sraz je snad megapárty jen když se sejde vesnice :D
Takhle se to loni uzavřelo:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak teraz niečo poviem ja.
CHCEM VÁS ALE POŽIADAŤ ABY STE SEM PÍSALI BEZ EMOCII A SNAŽTE SA NIKOHO NEURÁŽAŤ A OBVINOVAŤ. Toho to už tu bolo dosť .
Na začiatok by som povedal že aby to fungovalo musíme sa zmeniť všetci . Tak chevroletaci ako aj daewaci alebo clenovia klubov či Aveaci alebo Matizaci či hoci
ktorý z nemenovaných. Tým nechcem povedať že niekto robi niečo zlé.
Foxo má pravdu . robíme tu s našej značky neviem čo a pri tom sme ostatným iba na smich že sa nevieme dohodnuť a držať spolu.Kto chodi na vedšina srazi alebo na motorkárske vie o čom hovorím . pri tom aj tam je malá sútaživá rivalita a predsa držia spolu.
Preto sme sa spojili s Hanzym a snažime si nájsť spoločné riešenie pre vsetkých vyhovujúce a prijatelné.
Keď sa dohodneme vedšina - viem že vsetkým nevyhovieme tak môžeme to začať už od jesene.
Na začiatok sme sa dohodli že pokúsime sa oba jarné srazi propagovať rovnakým spôsobom. každý je predsa pre ludí a nie pre určite skupiny alebo značky aut. tak že Olšovec aj Frenštat je rovnaký. A každý na každom je vítaný. bez ohladu na značku alebo či je členom nijakeho klubu, ktorú reprezentuje na sraze. Predsa malá rivalita medzi klubmi je zdravá . Hanzymu som vysvetlil situaciu a ako rozumný človek - zvláštnym humorom -pochopil situaciu .
Zhodli sme sa v tom že bolo by dobré keby na Frenštat prišli ludia aj s Olšovca tak opačne. Predsa ako by to vyzeralo daeowwo Chevrolet sraz bez jednej značky.A dalšia vec tiež by to zle vyzeralo že pridú zahraničný daewaci a domací tam nebudú.
Neviem čo si budú myslieť
Ďalej sme sa dohodli že dostane poverenie 6 ludi s fóra ktorý budu mať na starosti organizovať jarný aj jesenný sraz . Budu tam 3 Daewaci a 3 Chevroletaci aby to bolo spravodlivé.
Predsa 6 ludi sa lachšie dohodne ako 6 tisic tu na fóre.
Oni sa potom rozhodnú kde a kedy bude sraz. Či to bude na Frenštate alebo na Manine alebo si zvolia iné miesto. A budú poverený to organizovať.
Vsetci ostaný návrhy týkajúce sa srazu budú mocť Im poslať a oni to prehodnotia.
Mne je jedno kto tam bude či František Mrkvička alebo Eugene Zajačik.
Upozornujem mená sú vymyslené a pre prípad zhody mien sa dopredu ospravedlňujem . nikoho nechcem tým dotknuť.
Tak že pouvažujte a skúste spravodlivo sem navrhnút ludi ktorým dôverujete .
aby to bolo spravodlive nech sú to ludia tak z Čiech ako aj zo Slovenska.Kto bude mať Vašu dôveru a bude s tým súhlasiť bude mať volnú ruku Organizovať Hlavné srazi.
Dúfam aj Hanzy s týmto súhlasi a potvrdi pripadne doblni informacie.
To je zatial všetko.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bohužel Skorpion si jede po svém a je otázka PROČ???
Už teď dokud to není uměle ovlivněno je jasné podle hlasování že Olšovec prohrává i v něm.
Nechápu proč nemohlo být nové místo aby vyhovovalo většině a bylo nezávislé...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Sraz 2014

Příspěvek od smire666 »

No zatiaľ nikto nové miesto nenavrhol :PP:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

Řešilo se ale utlo se to opět oznámením Olšovce takže bohužel i letos srazy 2.
Olšovec pro nové členy
Frenštát pro všechny nebo staří už tam asi nikdo nepojede a kdo je chce poznat je vítán samozřejmě ve Frenštátě -i :PP:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „Srazy“