Regulátor teploty a topení

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Regulátor teploty a topení

Příspěvek od sandruš »

Kluci..comám dělat...? Už nějakou dobu mi nejde kolečko od regulátoru topení otočit aby foukal jen na okno..Když jsem to měla z jedné strany rozebrané tak jsem se dostala jen na lanko od regulátoru teploty :-( Poraďtemi
Jo a když chcu aby foukalo jen na nohy tak to funí všude a na nohy pomalu vůbec.

Pak zadalší..Když pustím větřák na plno pomalu to nefouká a trvá než se auto vytopí.Podotknu auto nestojí na mrazech a je v garáži..
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Reklama
 

prcek1
Příspěvky: 132
Registrován: pát kvě 13, 2011 13:35

Re: Regulátor teploty a topení

Příspěvek od prcek1 »

sandruš píše: Pak zadalší..Když pustím větřák na plno pomalu to nefouká a trvá než se auto vytopí.Podotknu auto nestojí na mrazech a je v garáži..
No tenhle problém jsem měl když jsem se vykašlal na výměnu kabinového filtru. Pak jsem se nestačil divit, jak to funí s čistým...
Tacuma 2.0 CDX, LPG D.T.Gas, 2004
Praha 9
Uživatelský avatar
blackjohn
Příspěvky: 559
Registrován: čtv čer 08, 2006 11:29
Bydliště: Soběslav

Re: Regulátor teploty a topení

Příspěvek od blackjohn »

Ty lanka jsou překřížená, ovládání teploty je u spolujezdce(musí se demontovat přihrádka na doklady, tím se dá dostat i ke kabinovému filtru). U řidiče je ovládání směrů, je tam vidět zespodu, jak se posunují ozubená kolečka. Může být vypadlý nebo ulomený držák bovdenu.
Citroen C4 Grand Picasso 1.8i, 92kW
Daewoo Tacuma 1.8i, 66kW
Daewoo Espero 1.8i, 70kW ...opustilo nás v nedojetých 133tkm
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Regulátor teploty a topení

Příspěvek od rudla »

Já mám s tím taky problémy. Přepínač mě nejde do poslední polohy.
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
prcek1
Příspěvky: 132
Registrován: pát kvě 13, 2011 13:35

Re: Regulátor teploty a topení

Příspěvek od prcek1 »

rudla píše:Já mám s tím taky problémy. Přepínač mě nejde do poslední polohy.
Mě taky - ale do tý opačný úplně vlevo, tj. vzduch jen dopředu. Někdy to jde a někdy se lanko jen bezmocně prohýbá ale s tím kolem nehne. Už jsem se naučil šáhnout tam a trochu mu rukou pomoct. Teda musím při zastavení, za jízdy to fakt nejde :)
Držák bowdenu jsem taky měl ulomený, ale opravil jsem to omotáním kusem fáče promáčeném v epoxidu a drží to už několik let.
Tacuma 2.0 CDX, LPG D.T.Gas, 2004
Praha 9
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“