re. leganza spaduje mi benzin ak dlho stoji 2-3 dni

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
leganza1984
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 15, 2013 17:50

re. leganza spaduje mi benzin ak dlho stoji 2-3 dni

Příspěvek od leganza1984 »

Zdravim panove moztemi poradit co treba vymenit mam leganzu 1998 v plnej vybave spadujemi benzin co stim sviecky mam nove i kable atd. -i
Reklama
 

Uživatelský avatar
Patrick
Příspěvky: 262
Registrován: čtv zář 20, 2007 19:21
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Re: re. leganza spaduje mi benzin ak dlho stoji 2-3 dni

Příspěvek od Patrick »

Zdravim, nejsem žadnej znalec a tyto problémy se mi vyhybají zatím, tak bych se jen chtěl zeptat, jestli pokud se rozjedeš jede motor normálně kultivovaně a výkon je pořád stejný? zsae jsi napsal jen kdyz stoji dva až tři dny jo? kdyz stoji jeden den tak je vše v pohodě? jinak bych ještě mrknul na filtry hlavně na palivový a na krokový motorek-klasika..popřípadě vyčistit čkrtící klapku jestli je hodně zanešená..možná i baterka v některých případech by to mohla dělat nebo i v některých případech pouze stačí koupit kvalitnější benzin..nevím přesně co znamená "spaduje" :/...samozřejmě to mohou být i jiné horší věci, ale toto je taková klasika, co se často stává a pak motor po nastartování neví co s otáčkama..

Mě stala Lega tři týdny, pak jsem jen sednul, nastartoval a vše bylo v pohodě..tak snad to u tebe bude nějaká maličkost :)
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: re. leganza spaduje mi benzin ak dlho stoji 2-3 dni

Příspěvek od conpet »

leganza1984 píše: spadujemi benzin
?? poradil bych , ale nerozumím otázce , nechápu souvislosti ;) trochu to rozepiš ;)
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
pagino
Příspěvky: 9
Registrován: ned kvě 25, 2014 17:19

Re: re. leganza spaduje mi benzin ak dlho stoji 2-3 dni

Příspěvek od pagino »

MOTOR NENASKOCI
A. PREJAVUJE SA pri nizkej hladine benzinu v nadrzi, kontrolky s rozvietia, starter sa toci, ale motor nenaskoci
B. PRICINA spadne benzin z palivoveho cerpadla ktore je umiestnene v nadrzi
C. NAPRAVA vybrat cerpadlo paliva, rozobrat, vymenit elektromotor. Cena cca 30 EUR. Drahšie riešenie je vymeniť cele cerpadlo paliva (cca 200 EUR?).
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“