Neviditelné stěrače

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Neviditelné stěrače

Příspěvek od slaza »

Myslím, že to je téma, které zvýší komfort jízdy a bohužel se oněm mluví v úplně jiné sekci, tak ho pro nové uživatele dávám sem a samostatně. Díky SAJNERovi, jsem si také jedny nano stěrače pořídil a jsem s nimi velmi spokojen. Bohužel jsem za ně dal ještě 400,- a nyní jej vidím za polovinu asi proto, že se jedná už o náš výrobek i když vypadá na shodný s tím původním. Přínosem podle mne není ani tak to, že nemusím používat stěrače (stejně mám zapnuto "auto" a nestarám se o ně), jako to, že sklo je pefektně hladké, takže kdo zažil po dlouhé cestě seškrabávání mušek, nebo po zaschlé špíně pracné odtraňování, tak to jde velmi lehce. Po pár setřeních je sklo perfektní, takže o sklo se vůbec nestarám.
Šetří se tak stěrače i sklo. Cena je zanedbatelná, ale je trochu pracnější to pečlivě vyčistit a nanést, ale pak to stojí za to.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Reklama
 

Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Neviditelné stěrače

Příspěvek od Iacobus »

To je všetko pekné, ale už by to chcelo len napísať ako sa volá ten výrobok, alebo dať link. :PP:
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Neviditelné stěrače

Příspěvek od slaza »

http://www.nanofuture-produkty.cz/nano/ ... ce-newcar/
Tyto mám já, ale nyní jsou i jiné, stačí zadat "neviditelné stěrače". Když tam nějaké napíšu, hned se najde někdo, kdo najde lepší a lacinější, proto je neuvádím, které koupit.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Neviditelné stěrače

Příspěvek od lomngi »

ja používam už 2rok toto.
super čistí okno ,a hlavne nad 40km rýchlosťou vôbec nepoužívam stierače.
Na hmyz Stačí suchá handra, a na prach stačí sa pohnúť autom a prievan odfukne.
Přílohy
IMAG0345.jpg
IMAG0345.jpg (158.94 KiB) Zobrazeno 4941 x
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Neviditelné stěrače

Příspěvek od slaza »

Já jen, že někteří z těch jednosložkových nejsou odvázaní, tak jsem vzal tu dražší. Ale od toho je tu ta diskuze a zkušenosti.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Uživatelský avatar
luke1
Příspěvky: 173
Registrován: sob črc 09, 2011 23:28
Bydliště: okres FM

Re: Neviditelné stěrače

Příspěvek od luke1 »

Nejdrive jsem si koupil "tekute sterace" v Auto Kelly za asi 150 Kc a bylo to uplne o nicem -P
Pak jsem koupil totez co psal Sajner, tedy toto:
http://www.adusservis.cz/autokosmetika- ... a-autoskla
Zezacatku jsem byl nadseny, hlavne tim jak v noci pri rychlejsi jizde neni videt ze vubec prsi :lol:
Ted mam najeto skoro 9 000 km a mam pocit, ze je to vyrazne horsi...tak nevim, Sajner rikal ze mu to vydrzi cely rok, mozna jsem to nenanesl uplne dobre...
Orlando 1.8 LTZ Smoke Grey s navi, LPG
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Neviditelné stěrače

Příspěvek od slaza »

Jako ve všem, beru to s rezervou, budu rád, když to vydrží půl roku (dával jsem v květnu) do října (to na ten hmyz) a pak to obnovím na námrazu. Půlka mně zbyla. Příští rok koupím ty levnější a zase nanovo. Ty 200,- za to stojí.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Neviditelné stěrače

Příspěvek od Sajner »

luke1 píše:Nejdrive jsem si koupil "tekute sterace" v Auto Kelly za asi 150 Kc a bylo to uplne o nicem -P
Pak jsem koupil totez co psal Sajner, tedy toto:
http://www.adusservis.cz/autokosmetika- ... a-autoskla
Zezacatku jsem byl nadseny, hlavne tim jak v noci pri rychlejsi jizde neni videt ze vubec prsi :lol:
Ted mam najeto skoro 9 000 km a mam pocit, ze je to vyrazne horsi...tak nevim, Sajner rikal ze mu to vydrzi cely rok, mozna jsem to nenanesl uplne dobre...
az teraz som si vsimol tuto temu. asi si to ozaj naniesol nespravne :-) mam to naozaj spolahlivo vyskusane, ze 20000 km vydrzi bez problemov a to aj v lete aj v zime. ja mam najazdene 47000 km, tekute stierace som daval pri kupe noveho vozidla, potom po 15000 km na jesen pred zimou a potom tretikrat po 22000 km na jar. ak nemate garaz, tak najidealnejsie je to davat bud na jar alebo na jesen, aby ste dodrzali teplotu skla do 25 stupnov.
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: Neviditelné stěrače

Příspěvek od naky »

ja mam tyto, uvadeji ze maji vydrzet az 2 roky: http://nanobala.eshop-zdarma.cz/g42.Nan ... omety.html
mam je uz skoro rok a porad jeste funguji (30.000km)
Ted v zime ani menusim tak moc skrabat, moc to nenamrza. Napatlal sem to na predni okno, predni bocni skla (tam se pak odvaluje voda z celniho skla kdyz hooodne prsi) pak zrcatka, aby se na nich nedrzela moc voda a zadni sklo. Na vse mi vystacilo jedno baleni. Je ale dulezite nanaset pri spravne okolni teplote a vyhnout se 24 hodin primemu slunci (to bylo v navodu, tak sem se toho drzel)
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
wsskAT
Příspěvky: 136
Registrován: stř črc 17, 2013 14:31

Re: Neviditelné stěrače

Příspěvek od wsskAT »

jsem si poridil wurth reseni.
jen me prekvapilo, ze to je nejaka pena, ale zase muchy slezly v pohode. To jsem jeste nevidel.
Napred tyden prselo tak, jsem cekal s aplikaci. No a tedka uz tyden zase pro zmenu neprsi.
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Neviditelné stěrače

Příspěvek od 357 »

Tímto bych ti tedy rád poděkoval za slunečné počasí! :lol:
Asi to pořídím taky... :o)
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
wsskAT
Příspěvky: 136
Registrován: stř črc 17, 2013 14:31

Re: Neviditelné stěrače

Příspěvek od wsskAT »

Tak konecne prselo. Vyjel jsem cely natesen, ze vyzkousim ty super sterace wurt. Nooo jak to napsat..... videl jsem kulovy. Sterace nestiraly ani hladce a voda se drzela porad. Podle me to jen cisti jen okna a to umi dobre odstrano at muchy a dalsi veci. Jinak pulku cesty jsem nevidel kam jedu. Pak to slezlo dolu mechanicky. To uz je kepsi rain off od shellu.
Predoš
Příspěvky: 103
Registrován: pon kvě 13, 2013 14:30
Bydliště: Praha

Re: Neviditelné stěrače

Příspěvek od Predoš »

Mám tyto a vlastně všechny další přípravky na údržbu (interiér i exteriér) a dobrý -i
http://www.nigrin-info.cz/barva-lak-a-i ... 73905.html
nyní: Honda CBR 600F 2012 - Akrapovič a CHEVROLET ORLANDO LTZ 2.0 VCDi 120kW/163k MT6 Start/Stop - bílá
dříve: Škoda 1000 Mb, Škoda 100, Škoda 105 M, Oltcit, Renault Twingo, Peugeot 307 Hdi, Suzuki Bandit 600N, Honda VTR 1000F
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Neviditelné stěrače

Příspěvek od slaza »

Za ten rok co mám ty "stěrače", jsem jel poprvé v pořádném děšti. V Brně sice prší, ale při padesátce to fakt nemá efekt. Jel jsem do Znojma, Brňáci ví, celkem rychlá silnice, lilo, rychlost 80-90 a byl jsem nadšen. To jsem si je letos dal před prázdninami, půlka mi zbyla z loňska. Na dovolené jdou zase pěkně dolů ty mouchy. Teď už je mají do 200,- Kč, za tu bezpečnost to stojí. Dobrý dárek pro motoristu. Fakt to vypadalo, jako na tom videu
http://www.nano-sterace.cz/video_nanosterace.htm
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Technická sekce“