Montážní rámeček rádia

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
cottam
Příspěvky: 2
Registrován: čtv zář 26, 2013 12:51

Montážní rámeček rádia

Příspěvek od cottam »

Dobrý den.
Moje dcera (čerstvý řidič) si koupila Matize r.v. 1998. Chci ji vyměnit původní rádio, které nehraje za nové s ISO konektorem. To co tam teď má se pouze vsune do kastlíku a tím dojde k propojení konektoru a antény jenž jsou v rámečku napevno.
Redukci Matiz Iso jsem si již objednal, ale nevím jestli budu muset vyměnit montážní rámeček a nebo jestli ten konektor a anténa z rámečku jde uvolnit abych to mohl propojit s novým rádiem. Předem děkuji za radu a nebo odkaz na link kde se o tomto již píše.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kristian_PM
Příspěvky: 280
Registrován: pát srp 31, 2012 17:55
Bydliště: Beladice (SR)

Re: Montážní rámeček rádia

Příspěvek od Kristian_PM »

Zdravím, celý "rámeček" daj preč, nové rádio bude mať svoj, konektor rozbi kombinačkami, aby ostalo 13 holých káblikov a nové ISO konektory na ne pripoj čokoládkami. Kabeláž mám rozpísanú v predchádzajúcej téme s názvom "Radio". Dovi Dopo. 8)
Přílohy
IMG_9081.JPG
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2000 (strieborný) - 126 000 km V/RS
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2001 (strieborný) - † 226 492 km
Volkswagen Golf IV 1,4 - 1998 (tmavomodrý) - 202 000 km
Fiat 600D 0,8 - 1964 (fialový) - 90 000 km
cottam
Příspěvky: 2
Registrován: čtv zář 26, 2013 12:51

Re: Montážní rámeček rádia

Příspěvek od cottam »

Dík za radu s tou kabeláží si dle obrázků poradím, ale mám strach z toho plastu co musím sundat abych odstranil rámeček, aby mi ty nácvaky nepopraskaly.
Uživatelský avatar
Kristian_PM
Příspěvky: 280
Registrován: pát srp 31, 2012 17:55
Bydliště: Beladice (SR)

Re: Montážní rámeček rádia

Příspěvek od Kristian_PM »

cottam píše:...ale mám strach z toho plastu co musím sundat abych odstranil rámeček, aby mi ty nácvaky nepopraskaly.
Asi myslíš ten čierny uchytený troma krížovými samorezkami - tak ten je nezničiteľný, ani na jednom Matizovi sa mi nepoškodil. Už dosť mudrovania a pusti sa do toho :D
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2000 (strieborný) - 126 000 km V/RS
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2001 (strieborný) - † 226 492 km
Volkswagen Golf IV 1,4 - 1998 (tmavomodrý) - 202 000 km
Fiat 600D 0,8 - 1964 (fialový) - 90 000 km
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montážní rámeček rádia

Příspěvek od J.Bad »

Kristian_PM píše:Zdravím, celý "rámeček" daj preč, nové rádio bude mať svoj, konektor rozbi kombinačkami, aby ostalo 13 holých káblikov a nové ISO konektory na ne pripoj čokoládkami. Kabeláž mám rozpísanú v predchádzajúcej téme s názvom "Radio". Dovi Dopo. 8)
Teda Kristiane - ty seš hroznej bastlíř - nedivím že máš tolik aut - jedno v horším stavu než druhé... vezmi si příklad z tohohle...
http://www.hw.cz/files/imagecache/full/ ... lir002.jpg
myslím to ironicky...koupit ISO konektor je otázka 120 ,- kč /cca 5€ tak to nebudu bastlit nějakou čokoládou... tohle přece není o penězích...
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Kristian_PM
Příspěvky: 280
Registrován: pát srp 31, 2012 17:55
Bydliště: Beladice (SR)

Re: Montážní rámeček rádia

Příspěvek od Kristian_PM »

J.Bad píše: Teda Kristiane - ty seš hroznej bastlíř - nedivím že máš tolik aut - jedno v horším stavu než druhé... vezmi si příklad z tohohle...
Kedy si odfotil moju izbu? :D A čo je na čokoládkach zlé? Všetko funguje a nikto to nevidí, nikdy s tým nebol problém, ba naopak, čokoládka umožňuje prepnúť napájanie kľúčikom a stále napájanie bez letovania. Moje autá sú v pohode, len ten Golf... ale na ten som nešiahal a na stav som nemal vplyv :( Môj Matiz je v takom stave akom je nie kvôli nejakému bastleniu, ale kvôli neustálemu požívaniu - zneužívaniu, ktoré by nevydržal ani MB Sprinter. Jasné, že v takýchto prkotinách to nie je o peniazoch, ale povedz mi, kde mám v nedeľu zobrať prechodku ISOkonektora alebo čo si to myslel, ja to potrebujem zapojiť a dovidenia... Zdá sa mi, že si to ale myslel priateľsky a zo srandy takže v pohode. Pekné od teba, že si myslíš, že sú to "moje" autá, ale ja mám akurát bicykel :)

Ale možno sme sa nepochopili. ISO konektory mám aj ja, sú zastrčené v rádiu, ale ich káble s kabelážou auta mám spojené takto. Nevidím chybu.
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2000 (strieborný) - 126 000 km V/RS
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2001 (strieborný) - † 226 492 km
Volkswagen Golf IV 1,4 - 1998 (tmavomodrý) - 202 000 km
Fiat 600D 0,8 - 1964 (fialový) - 90 000 km
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“