Joztars KlepoTurboEagle

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Joztars KlepoTurboEagle

Příspěvek od Joztar »

Ahojte, tak po necolom roku som sa rozhodol sem aj ja hodit sem nejake tie fotky a cosi popisat o nasom orlovi, aj ked to tu uz asi vsetci poznaju a nic nove v podstate nenapisem. :)

Auto sme kupovali z dovodu ze sa nam rozrastla rodinka. Pred tym sme jazdili Citrak c4 2008 1.6b ... musim povedat ze som s tym autom bol taktiez spokojny, jak spotreba tak spolahlivost (aj ked si myslim ze za 80tis by sa nemalo na aute nic menit krom beznej udrzby) no na druhej strane ... aj ked sme boli spokojny tak francuza si uz asi nekupim :twisted:

Teraz k tomu nasmu: je to klasika Chevi Orlando vo vybave LTZ s dizlovym motorom 120kw/163ps, carbon flash -> cierna metaliza, M6, + zaclonky na oknach + rezerva + gumene rohoze pod nohy a do kufra (dokupena dodatocne za 1/4 cenu jak original chevi guma :D ) + predne senzory + deflektory na prednych oknach + zasterky na blatnikoch ... :PP: ziaden dalsi tuning som nerobil a ani v blizkej buducnosti nemam v plane :arrow: auto som kupoval na uzivanie a beriem ho ako uzitkovu vec ... aj ked na nejake tie vychytavky by som sa dal nahovorit, no momentalne nieto bubakov na take srandy.

max do buducnosti rozmyslam o taznom a hagusy na strechu + box.

S autom som spokojny aj ked na zivot s DPF som si chvilu zvykal, ale koniec koncov da sa s tym zit. Od zaciatku co to auto vlastnim priemerka je 7.11 no teraz priemer na nadrz je tak 6.7 co je si myslim na tu vahu a aerodynamiku spokojnost.

jak bolo new -> prve fota:
Přílohy
Orlandonew.jpg
Orlando1new.jpg
2012-09-04-050.jpg
Naposledy upravil(a) Joztar dne čtv srp 22, 2013 11:59, celkem upraveno 4 x.
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Joztars KlepoTurboEagle

Příspěvek od Joztar »

pred blokom:
Přílohy
2013-04-17-438.jpg
2013-04-17-440.jpg
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Joztars KlepoTurboEagle

Příspěvek od Joztar »

Ta3 + Zima + nas doubledecker ... vsimnite tu cistotu orla + moja tuningova zimna clona ktora sluzi v zime na -i
Přílohy
doubledecker
doubledecker
2013-01-25-298.jpg
2013-01-25-297.jpg
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Joztars KlepoTurboEagle

Příspěvek od Joztar »

zima
Přílohy
kto som?
kto som?
kto som ?
kto som ?
cistota pol zivota !
cistota pol zivota !
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Joztars KlepoTurboEagle

Příspěvek od Joztar »

len tak z parkoviska
Přílohy
velky + maly brat
velky + maly brat
my eagle + new aveo
my eagle + new aveo
dodge durango V8 LPG ! masaker !
dodge durango V8 LPG ! masaker !
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Joztars KlepoTurboEagle

Příspěvek od milosh »

Na tech plechach ty velky auta vypadaj hrozne, chtelo by to nejaky hliny klido mensi o palec a proste ne plechac -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Joztars KlepoTurboEagle

Příspěvek od Joztar »

hej pravdu mas :!: do buducnosti planujem 16ky chevi co sa davaju na lt+... ale ako sa poznam to skor puklice kupim ... aspon nieco ale furt lepsie jak ciste plechy :PP:
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
peterv
Příspěvky: 220
Registrován: sob črc 02, 2011 13:33
Bydliště: Michalovce

Re: Joztars KlepoTurboEagle

Příspěvek od peterv »

Ja som si myslel, ža jazdíš na tom Orlande, čo máš na obrázku vľavo ... :D
Škoda 130 Rapid
Škoda Fabia Combi 1.4 16V
Škoda Fabia Combi II 1.6 16V
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ biela
Obrázek
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Joztars KlepoTurboEagle

Příspěvek od Joztar »

noo nepohneval by som sa mat takto vyzdobeneho orlika ... zatial si musim vystacit s plechacmi bez puklic a s tuningovou zimnou clonou :PP:
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
Stanoduso
Příspěvky: 73
Registrován: stř čer 22, 2011 20:30

Re: Joztars KlepoTurboEagle

Příspěvek od Stanoduso »

Orlando je tiez pekne auticko.Aj nad nim som premyslal.Bal som sa spotreby ale aj cena bola vyssia a cruze sa mi paci.Ako citam tak tu spotrebu mas naozaj skvelu -i :lol: -i !!Farba je tiez pekna ja mam rad ciernu na autach -i

Kolko mas uz najazdene?Mal si s motorom uz nejake problemi?Ja zatial len 2950km na mojom cruze.
Chevrolet cruze cierny 2vcdi 163k lt+
Ford Focus 1,6 74kw 2011
Ex:Skoda Fabia RS 1,9tdi 130k
Peugeot 206
Uživatelský avatar
nahox
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 04, 2012 11:37
Bydliště: Ružomberok

Re: Joztars KlepoTurboEagle

Příspěvek od nahox »

no ako si to pekne popisal -i a ten zimny face -P nemam rad spinave auto :D
Chevrolet Orlando 2.0 VDCI 96 Kw strieborna metaliza
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON

este jedna Thalia 2009 v garazi

po novom mamina ma ceed 2018
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Joztars KlepoTurboEagle

Příspěvek od Joztar »

Stanoduso píše:Orlando je tiez pekne auticko.Aj nad nim som premyslal.Bal som sa spotreby ale aj cena bola vyssia a cruze sa mi paci.Ako citam tak tu spotrebu mas naozaj skvelu -i :lol: -i !!Farba je tiez pekna ja mam rad ciernu na autach -i

Kolko mas uz najazdene?Mal si s motorom uz nejake problemi?Ja zatial len 2950km na mojom cruze.
hej ked sme kupovali orlando tak Cruze SW este nebol oficialne dostupny a nejak cakat dlhsie kym ho uvedu na trh sa nam nechcelo ... no keby vtedy bol v ponuke asi by sme kupili cruza sw dizel! cierne auta sa aj mne pacia preto sme ho zobrali -> nastastie na centralnom sklade bol cierny orol ltz bez akychkolvek dalsich priplatkovych veciciek tak to sme hned brali ... lebo tiez keby ze mame cakat 5-6 mesiacov na vyrobu from Korea tak asi kupim uplne ine auto :mrgreen:

co sa spotreby tyka tak je este skoro hovorit o realnej spotrebe pretoze spotreba klesa pri kazdom dotankovani a to jazdim stale rovnako ... cize podla toho usudzujem ze si to este uplne nesadlo ... mozno tak na 30t sa to ustaly.

najazdene zztial nemame nejak vela (cca16nieco) ale ono sa to rozbehne jak podrastu deti ... s motorom samotnym ani problemy neocakavam ... mozno tak na 200000:D zatial sme s autom spokojny a svoj ucel plni na 200%.
Nahox píše:no ako si to pekne popisal a ten zimny face nemam rad spinave auto
je to zimna clona v.1 (vyrobena z kusu linolea a ani nie nejak presne vyrezana ... je to spravene dost na rychlo + strieknute na cierno) tuto zimu bud pouzijem tu istu alebo skusim nejaku inu chcelo by to nejaky pekny plast (plexi alebo laminat) nalakovat na cierno aby to vyzeralo lepsie, no ked nebude casu alebo nepridem na nic ine pouzijem v.1 clonu :D mne ide hlavne o ten ucel ktory to plni na jednotku a motor sa mi ohreje raz tak rychlo. + v zime auto zasadne neumyvam :PP:
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Club Cars - Auta členů“