Oprava po krupobití + VAG na VW

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Oprava po krupobití + VAG na VW

Příspěvek od Franta P. »

Zdarec kolegové.
Mám dotaz. přítelkyně si koupila (nové) autíčko. VW Golf IV v krásném stavu i bohaté výbavě po prvním majiteli najeto poctivých 92.000km je to 1.8 20V - jede to jako sviňa myslím si že můj cruze 1.8 by s nim měl co dělat je to rok výroby 98 ale už jsem se v tom pohrabal a co se týká okolo zpracování a logiky sestavení věcí atd by se měl chevy v roce 2013 asi ještě co učit. u mě vedou vytápěné trysky ostřikovačů regulované vnější teplotou -i -i -i a hlavně na tom autě neni špetka rzi, na karoserii kromě předních blatníků - to byla bolest golfů IV bez zástěrek. nikdy jsem nebyl zastánce vw ale teď měním o 360 stupnů názor. :D :D :D :D :P - za 46.000 díky kroupám kára jak prase :D
no nic k věci. to auto je lehce chycené pražskými kroupami. pani to nevadí ale mě jo:-) lze to vůbec svépomocí doma nějak opravit? nechci dávat x tisíc servisu který mi to vytáhne PDR metodou bez poškození laku. říkám není to moc ale nějaké důlky tam jsou. tak bych to chtěl nějak vytáhnout doma. nebo si pořídit nějaké náčiní no prostě cokoliv. díky.
Další : má někdo zkušenost s diagnostikou VAG na VW? chtěl bych zkusit pozapínat některé konfortní krávovinky jako např pří zpátěčce se sklopí skla zrcátek na obrubníky atd. prý to všechno jde.
nebo je tu někdo kdo má s tímto autem zkušenost?
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Reklama
 

Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Oprava po krupobití + VAG na VW

Příspěvek od lomngi »

Opraviet sa to dá. Ja osobne poznám človeka ktorý to robí. ale celkom je to drahá sranda.
Moje prevalené dvere vyrovnával a stálo ma to 50eur ale bez poškodenia farby.
:PP:
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
slidil
Příspěvky: 1126
Registrován: pon úno 06, 2012 22:04
Bydliště: Koštice, okr. Louny

Re: Oprava po krupobití + VAG na VW

Příspěvek od slidil »

Co tohle:
http://www.ebay.com/itm/Car-Dent-Ding-D ... 73&vxp=mtr

Mám doma podobný. Jde to pomalu, ne všechno, ale vyrovnal jsem s tím celkem slušně dceři na Peugeotu promáčlý dveře od jinýho auta, a sobě dva důlky na střeše.
Nesmí být ostrý hrany, a dvojtý plech.
Vypadá to jako hračka, ale za tu cenu to práci odvede.
Nevím teda jak to zvládne drobný důlky po kroupách. Co jsem vytahoval já na Aveu tak mělo v průměru cca 15cm. To tavný lepidlo jsem z kastle odstraňoval tak, že jsem ho opatrně nahřál teplovzduškou a utřel hadrem. Pak jsem to vzal leštěnkou.
Captiva 2,2VCDi LTZ 135kW - 2012 (4x4 - 7míst)

Bylo:
Chevrolet Aveo 1,4 74kW - 2010
Hyundai Santamo 2,0i 102kW - 1999 (4x4 - 7míst)
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Oprava po krupobití + VAG na VW

Příspěvek od Franta P. »

objednal jsem to a uvidim. za 140 korun mě to nezabije:-)
Karol mi píše zkusit to nahřátím a prudkým ochlazením se plech vrací také vyzkouším. a uvidím
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Oprava po krupobití + VAG na VW

Příspěvek od Franta P. »

Vag už je doma jen ty kroupy mě nenechjí spát. asi nezbude nic jiného než pošetřit a postupně to nechat udělat u odborníků.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Oprava po krupobití + VAG na VW

Příspěvek od Scorpion.11 »

Tady ta reklama či SPAM znamené jako co??
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „POKEC“