Porucha klimatizácie

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
jarulenko
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 26, 2009 03:00
Bydliště: Slovensko Spisska Nova Ves

Porucha klimatizácie

Příspěvek od jarulenko »

Mám problém s klimatizáciou. Pred týždňom som ju dal do servisu prečistiť a doplniť pretože prestala chladiť. Aj po naplnení stále nechladí. Nevie niekto či to je kompresorom, alebo nejakým ventilom? Spojka zapína normálne, pred naplnením nebola bez náplne len som chcel mať istotu či neuniká médium.
Pred rokom som bol v Chorvátsku a už sa mi zdalo že slabne no nebolo času a išla zima. O týždeň idem znova do Chorvátska a klima by bodla.
Nubira 2.0 cdx 1988 120000 km.
Reklama
 

paul08
Příspěvky: 120
Registrován: čtv pro 23, 2010 03:04
Bydliště: okr.NZ

Re: Porucha klimatizácie

Příspěvek od paul08 »

Pravdepodobne kompresor,olej si v nom mal?Rad lubi vytiect a potom mas po kompresore.Treba vytiahnut chlad.medium a niekde zohnat kompresor a naplnit naspat.
Uživatelský avatar
jarulenko
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 26, 2009 03:00
Bydliště: Slovensko Spisska Nova Ves

Re: Porucha klimatizácie

Příspěvek od jarulenko »

Keď som bol naplniť klimu v servise povedali že nie je prázdna. Ak to bude komresor tak to asi cvaknem. Dočítal som sa že by to mohol byť aj ventil.
Nubira 2.0 cdx 1988 120000 km.
paul08
Příspěvky: 120
Registrován: čtv pro 23, 2010 03:04
Bydliště: okr.NZ

Re: Porucha klimatizácie

Příspěvek od paul08 »

Nehovorim ze nie,ale toto sa mi stalo dva krat,prvy raz to mal pokazene predchadzajuci majitel,tak som zohnal druhy kompresor,pekne fungoval, az zrazu prestalo chladit,medium tam bolo,aj pekne cvaklo,ale chlad.medium netlacilo,len na zaciatku rury bolo studene.Tak som dal stiahnut chlad. medium a dal druhy pouz.kompr.a odvtedy uz dva roky ide. -i Ja som zohnal kompr.za 40e,takze to nebolo take financne narocne :PP:
Uživatelský avatar
jarulenko
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 26, 2009 03:00
Bydliště: Slovensko Spisska Nova Ves

Re: Porucha klimatizácie

Příspěvek od jarulenko »

Pripravujem sa že ma to bude niečo stáť. Najprv do servisu nech zistia čo a ako a potom budem zháňať nd.
Nubira 2.0 cdx 1988 120000 km.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“