čelní sklo

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
hrstda
Příspěvky: 9
Registrován: čtv čer 06, 2013 16:59

čelní sklo

Příspěvek od hrstda »

zdravím nedávno sem si pořídil chevroleta nubiru z roku 2006 dovoz z itálie a teď budu muset vyměnit čelní sklo a chtěl jsem se zeptat v modrym pruhu mám dešťový senzor pak je čelní sklo vybaveno vyhříváním ale nějak nemůžu zjisti kde je vlastně anténa k rádiu protože to vypadá že je taky v čelním skle tak ať vím co si mám hlídat při výměně díky za rady
Reklama
 

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: čelní sklo

Příspěvek od Krtek »

Mam pocit že anténa je v zadnim skle. A koukam to máš celkem rozmařilovu výbavu. Dešťovej senzor a vyhřívaný přední sklo jsem u lacíka ještě neviděl.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Honza K.
Příspěvky: 178
Registrován: pon říj 29, 2012 09:52
Bydliště: Praha 7

Re: čelní sklo

Příspěvek od Honza K. »

Výbavu mám taky takovou a anténa v předním skle může být. Jsem přesvědčen, že jí tam mám, konektor je před vnitřním zpětným zrcátkem ve směru jízdy, modul se zesilovačem je podle servisního manuálu nad zrcátkem nad stropním obložením. Jsou to ty 2 linky v zeleném zatmavení skla, které vypadají jako vyhřívání na zadním skle.
Vyhřívání skla je nějak zespodu, nevím, jestli součástí skla nebo je spirála pod sklem a fouká přes to vzduch, ale funguje to dobře. V zimě mi to uvolnilo přimrzlé stěrače, než jsem obešel auto a očistil ostatní skla. Dešťový senzor mi nefunguje úplně podle představ, hranice namočení, kdy spouští, hodně kolísá, ale pořád je to lepší, než cyklovač -i
Honza K.
_________________________
Suzuki Swift 1.2 Dualjet
Ex.: Fiat Idea 1.4 16V
Ex.: Lacetti 1.8 CDX, HB, automat
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: čelní sklo

Příspěvek od kesko »

Snad sa ozve JRD čko, tiež ma nubiru 1,8, sice kombi ale tiež so senzorom a spominal že menil sklo a je rozdiel podla VINka, alebo motorizacie.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
hrstda
Příspěvky: 9
Registrován: čtv čer 06, 2013 16:59

Re: čelní sklo

Příspěvek od hrstda »

tak ja jak sem se dival tak v tom tmavym hornim pruhu sou přesně dvě linky co vypadají jak vyhřivání na zadním skle a je k tomu taková ,,malá krabička" tak sem si řikal že by to mohlo byt ono
Uživatelský avatar
Jalan-Aajav
Příspěvky: 149
Registrován: pát dub 09, 2010 02:09

Re: čelní sklo

Příspěvek od Jalan-Aajav »

pokial sa spravne pamatam ked som menil ja, celne skla sa nerobia vyhrievane... ta krabicka je dazdovy senzor a to co povazujes za vyhrievanie je antena
jima2007
Příspěvky: 1
Registrován: úte črc 23, 2013 12:33

Re: čelní sklo

Příspěvek od jima2007 »

Dobrý den,
mám 3 Chevrolety Nubira combi r.v. 2006,2007,2009 ve firmě ( autosklo ), jsem s nimi maximálně spokojen.

Na vozidle máte 3 možnosti,toto jsou skla na Nubiru/Lacetti od roku 2004 a výš,tyto vozidla se liší pouze v látkovém provedení interiéru,a výbavě (manuální klima,automatická,výhřev oken,apod.)

1, zelené sklo s MP (modrý pruh) - 3016 AGNBLA /+ anténa,ta je zalisovaná v MP,na vnitřní straně skla vpravo vedle zpětného zrcátka, kde je konektor pro připojení antény.
2, zelené sklo s MP - 3016 AGNBLAM1B / anténa + dešťový senzor
3, zelený sklo s MP - 3016 AGNBLAHM1B / anténa + dešťový senzor + vyhřívání čelního skla ( 2 spínací knoflíky na palubce,zadní sklo,čelní sklo)

Ke všem sklům potřebujete ještě bauset 3016 ASMS.

Pokud máte čelní sklo připojištěné potřebujete limit minimálně 10.000,-Kč a výš,jsme schopni toto vyměnit přímo u Vás doma.Pojistnou událost za Vás na pojišťovně nahlásíme, provedeme prohlídku + foto pro pojišťovnu,výměnu skla.Vy podepíšete pouze plnou moc.

V případě zájmu napište na info@asdama.cz , nebo volejte 777 816 555

Přeji hezký den
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“