Orlando a LPG

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od Hanzy »

No jsou to jejich prachy tak co jdou po nich doporučujou jinak kdo se bojí může si nechat zvednout teplotu na přepnutí a vybrat na přestavbu pojištěnou firmu a nemusí se ničeho bát...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
ta3s
Příspěvky: 149
Registrován: pát čer 08, 2012 13:51
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od ta3s »

ta3s píše:
Aldv píše:Dobra zprava pro slovenske majitele Orlanda, kteri uvazuji o LPG prestavbe. Zilinsky prodejce Chevroletu, pracuje na uzavreni smlouvy s jednou nejmenovanou montazni firmou na LPG instalace. Momentalne je to ve fazy dohadovani podminek ale cca za mesic by melo byt moznou zakoupit Orlando s LPG instalaci. Take by melo by mozna i montaz LPG do jiz zakoupenych vozu i u jinych prodejcu Chevrolet.
Predpokladam, ze rovnez tento prodejce Chevrolet podrzi zaruku na vozidlo.

S pozdavem Aldv
paráda..úplne super by bolo keby sa môj žilinský predajca Chevrolet dohodol ale s montážnou firmou v ktorej LPG montovali mne 8) .. v tej dobe samozrejme so stratou záruky -P .. možno by mi záruku obnovili :PP:
potvrdene -i môj žilinský predajca Chevrolet má dohodu s firmou kde mi montovali LPG (Autoklinika Holčík). Telefonicky mám zo servisu Chevrolet retrospektívne akceptovanú moju prerábku na LPG vďaka nainštalovanému primazávaniu, ktoré je podmienkou pre udržanie záruky
2011 Cruze HB 1,8 LTZ Silver Metalic + LPG Technology Gas/V-Lube
verny
Příspěvky: 58
Registrován: stř srp 31, 2011 16:51
Bydliště: Příbram

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od verny »

Zdar chlapi, 28.5. jsem objednanej na LPG, rozmýšlím co dát za systém, má někdo zkušenosti se Stagem? Díky za info.....Verny
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od 357 »

Vše polské ve mně vyvolává pocity nevolnosti... :( To bych já svýmu orlíkovi nikdy neudělal :cry:
Já šel do Lovata s přívstřikem benzínu a přimazáváním VapSaverem.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od Hanzy »

Zas tak bych to já neviděl mám odježděno s BRC Lovato Elpigas 3 auta dokonce aktuálně a Stag a Landi renzo.
Co bych bral jako důležité ddosah a blízkost servisu jinak je to uplně jedno co tam bude...
A jinak Poláci na rozdíl od zdechlých Italů makají a i co je u nás problém Polák ho nemá udělá levou zadní nebo mu nikdo neřek že to nejde :D -i
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
verny
Příspěvky: 58
Registrován: stř srp 31, 2011 16:51
Bydliště: Příbram

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od verny »

357 píše:Vše polské ve mně vyvolává pocity nevolnosti... :( To bych já svýmu orlíkovi nikdy neudělal :cry:
Já šel do Lovata s přívstřikem benzínu a přimazáváním VapSaverem.
jídlo kupovat nechci, do toho bych taky nešel.....
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od 357 »

Pokud solej mršiny posypovou solí, tak kdovíjak šiděj i to ostatní. Zatímco špatný žrádlo vyšlo najevo tím, že se po něm spousta lidí pos...., tak nehodlám riskovat, že se mi pos.... i můj plechovej miláček! Taliáni jsou sice shnilí makat, ale naštěstí jsou stejnětak líný i něco ošidit! Ale na druhou stranu, měl jsem osm let Fiata a neměl za celou tu dobu jedinou závadu, a přitom byl vlastně taky polskej...
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Uživatelský avatar
majkii
Příspěvky: 133
Registrován: ned črc 15, 2012 16:09
Bydliště: Žilina

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od majkii »

ta3s píše: potvrdene -i môj žilinský predajca Chevrolet má dohodu s firmou kde mi montovali LPG (Autoklinika Holčík). Telefonicky mám zo servisu Chevrolet retrospektívne akceptovanú moju prerábku na LPG vďaka nainštalovanému primazávaniu, ktoré je podmienkou pre udržanie záruky
bol som sa pýtať v Žilinskom Autotipe ohľadom dodatočnej montáže LPG stojí to 1 550,- € komplet s primazávaním. Nepýtal som sa bližšie info, aky systém tam montujú.
Reálne uvažujem, že by som LPG dal namontovať, ale obávam sa niektorých vecí.
Zrejme sa mi zníži užitočná hmotnosť vozidla, ale niekde v diskusii som čítal, že môžem prísť o jedno miesto v techničáku, čo by som nerádl. Druhá vec, či budem musieť chodiť na STK a emisné kontroly každý rok? Alebo sú to kontroly, ktoré vykonáva firma, ktorá montovala LPG zariadenie do auta?
Ďlšia otázka je, chcel by som umiestniť tankovací ventil vedľa tankovania benzínu, niekde som čítal, že ten plast je slabý a tankovací ventil sa môže vylomiť. Má niekto takto umiestnený tankovací ventil? Ešte mám otázku, aká veľká nádrž na LPG sa dá namontovať, je možné do Orlanda dať 50-60 l nádrž?
Renault Thalia 2007 1.2 16V, modrá
Orlando 1.8 104 kW LT+ Pewter grey+BT

Obrázek
roklseky
Příspěvky: 20
Registrován: sob bře 16, 2013 15:06
Bydliště: Holomóc

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od roklseky »

LPG mam od prodejce od zacatku. Drzi mi zaruku. Nadrz 62l. Pocet mist 7, k sezeni 7 v TP. Uvazoval jsem on napusti pod vickem, ale nakonec mi to rozmluvili. Jsem rad, protoze kdyz vidim, jak tam tu pistoli rvou, tak uz by ten plast pod vikem byl davno znicenej. Jen si to zkus, je to spis guma. Osobne to nedoporucuju. Jinak na tu nadrz najedu neco malo pres 400 km. Spotrebu zatim nekomentuju, mam najeto 2000km. Na emise chodis normalne, jen ja to mam kazdych 10000 km na servisni prohlidku LPG. Nevim jak ostatni, zda se mi to casto. Nejlepsi by to bylo po 15000 jak normalni prohlidka, ale to jsem neukecal. ;-) Zatim to jede...

odeslano z tapatalk
Orlando 1.8 LT+ AT
Uživatelský avatar
Orlando Tour
Příspěvky: 51
Registrován: pon pro 10, 2012 20:58
Bydliště: Brno okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od Orlando Tour »

To roklseky,
ta spotřeba LPG je zarážející. Doporučuji seřídit. Mám také 62 l a najedu téměř 700 km. Průměrná spotřeba lpg 8,2 plus 0,8 l benzin na rozjezdy. A to udávám přesnou spotřebu podle dotankování .Viz: http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/547386.html. Podle PC by vycházela spotřeba ještě o cca 0,8 l méně.
VW Caddy 1,4 i LPG 402 000 km jezdí dosud
Škoda Fabia 1,4 Mpi LPG 140000 km jezdí dosud
VW Caddy 1,4 i LPG 130 000
Chevrolet Orlando LTZ bílá 1,8 , LPG od http://www.autolpg.cz/
spotřeba: https://www.spritmonitor.de/en/detail/547386.html
www.brnolowcost.com
www.dobresyry.cz
Uživatelský avatar
solda
Příspěvky: 56
Registrován: pon led 09, 2012 07:10
Bydliště: Brno

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od solda »

roklseky píše:LPG mam od prodejce od zacatku. Drzi mi zaruku. Nadrz 62l. Pocet mist 7, k sezeni 7 v TP. Uvazoval jsem on napusti pod vickem, ale nakonec mi to rozmluvili. Jsem rad, protoze kdyz vidim, jak tam tu pistoli rvou, tak uz by ten plast pod vikem byl davno znicenej. Jen si to zkus, je to spis guma. Osobne to nedoporucuju. Jinak na tu nadrz najedu neco malo pres 400 km. Spotrebu zatim nekomentuju, mam najeto 2000km. Na emise chodis normalne, jen ja to mam kazdych 10000 km na servisni prohlidku LPG. Nevim jak ostatni, zda se mi to casto. Nejlepsi by to bylo po 15000 jak normalni prohlidka, ale to jsem neukecal. ;-) Zatim to jede...

odeslano z tapatalk
No s tím tvým názorem, že by ten plast u plnění pod víčkem by byl už dávno zničený určitě nesouhlasím... Já to mám cca 17 měsíců a nemám tam nic poškozeného, nemusím se nikam shýbat, našroubuji redukci a super… Vše kolem je vyztužené plechem… Já to mám odzkoušené :D Osobně doporučuji, má to i můj kolega a názor má stejný... Jinak držím palce, ať jsi max spokojený s LPG, já jsem. -i
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ, zakoupen v Renocar Brno
roklseky
Příspěvky: 20
Registrován: sob bře 16, 2013 15:06
Bydliště: Holomóc

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od roklseky »

@Orlando Tour
No, jsem z toho trosku nervozni, ale porad si rikam, ze auto je nove (nemam ho ani mesic), ze by to melo postupne klesat. V benzinu uz bych byl asi na mizine. :? Mam automat, coz spotrebu taky zvysuje. Merim po dotankovani od prvniho natankovani. Podle palubniho pocitace to je 9.7, ale podle dotankovani 11,8 coz je trosku rozdil. Zatim to zere jako malej tank a to jezdim delsi trasy, takze zitra zkusim zavolat do servisu. Dik za info. Kolik mas najeto? Ta tvoje spotreba by me bavila.

@solda
No ja to pod tim vickem chtel taky, ale jak jsem psal, rozmluvili mi to. Potom jsem zkousel ten plast a je tam fakt dost vlacnej, ale pokud to mas vyztuzene plechem, tak to musi byt fajn. To mi ale nenabidli, lenosi. Ted uz s tim nic nenadelam.. ;) To LPG ti delali v Renocaru v Brne? Tam mi to rozmluvili... :shock:
Uživatelský avatar
solda
Příspěvky: 56
Registrován: pon led 09, 2012 07:10
Bydliště: Brno

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od solda »

roklseky píše:@Orlando Tour
No, jsem z toho trosku nervozni, ale porad si rikam, ze auto je nove (nemam ho ani mesic), ze by to melo postupne klesat. V benzinu uz bych byl asi na mizine. :? Mam automat, coz spotrebu taky zvysuje. Merim po dotankovani od prvniho natankovani. Podle palubniho pocitace to je 9.7, ale podle dotankovani 11,8 coz je trosku rozdil. Zatim to zere jako malej tank a to jezdim delsi trasy, takze zitra zkusim zavolat do servisu. Dik za info. Kolik mas najeto? Ta tvoje spotreba by me bavila.

@solda
No ja to pod tim vickem chtel taky, ale jak jsem psal, rozmluvili mi to. Potom jsem zkousel ten plast a je tam fakt dost vlacnej, ale pokud to mas vyztuzene plechem, tak to musi byt fajn. To mi ale nenabidli, lenosi. Ted uz s tim nic nenadelam.. ;)
jj, ale naštěstí podstatné je to, že jezdíš na LPG a ne na benzin, Orlík je nenasyta :)
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ, zakoupen v Renocar Brno
chevychevy
Příspěvky: 22
Registrován: čtv lis 29, 2012 21:31
Bydliště: Most

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od chevychevy »

Asi zkusit seřídit-máme 4500km ,LPG.Spotřeba dle tankování(ne PP) je 8,1l LPG + asi 0,8l benzin. A to se jezdí spíše kratší trasy + město,případně dálnice 120km/hod. Tankování u hrdla na benzin-zatím bez problémů-jen jednou měli krátkou hadici na plyn a vzhledem k páce bylo lepší ji trochu přidržet......
Uživatelský avatar
solda
Příspěvky: 56
Registrován: pon led 09, 2012 07:10
Bydliště: Brno

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od solda »

chevychevy píše:Asi zkusit seřídit-máme 4500km ,LPG.Spotřeba dle tankování(ne PP) je 8,1l LPG + asi 0,8l benzin. A to se jezdí spíše kratší trasy + město,případně dálnice 120km/hod. Tankování u hrdla na benzin-zatím bez problémů-jen jednou měli krátkou hadici na plyn a vzhledem k páce bylo lepší ji trochu přidržet......
8,1l plynu je teda krutý -i Je tu ještě někdo takový? Já to nechával seřídit a pořád stejné. Kamoš je na tom s Orlíkem tay stejně. Asi to bude i systémem LPG...
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ, zakoupen v Renocar Brno
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Motory“