pomóc neuznání tech. problému

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

micho
Příspěvky: 74
Registrován: pon črc 18, 2011 13:52
Bydliště: Košice / Trebišov, SK

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od micho »

Toto je ukážkový príklad slovenského podnikateľa,zmýšlania tzv.SLOVAČ
Sympatie som nemyslel samozrejme, že na prvý pohľad mi je niekto nesympatický, tak sa nesnažím. Ale uź keď som sa s niekým do konfliktu dostal, asi tie sympatie nebudú ktovie aké... Zase každý sme nejaký a každý ma inú hranicu tolerancie :)
Ak už tam ta vzájomná dôvera nie je, radšej by som si hľadal iný servis. Presne ako napísal mzprx -i
Boeing737 - verím, že ty si iný a určite takto k iným ľuďom nepristupuješ, k čomu ti naozaj úprimne gratulujem.
Cruze 1.8 LS+, MY2011
Reklama
 

Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od Kjub »

micho píše:
Toto je ukážkový príklad slovenského podnikateľa,zmýšlania tzv.SLOVAČ
Sympatie som nemyslel samozrejme, že na prvý pohľad mi je niekto nesympatický, tak sa nesnažím. Ale uź keď som sa s niekým do konfliktu dostal, asi tie sympatie nebudú ktovie aké... Zase každý sme nejaký a každý ma inú hranicu tolerancie :)
Ak už tam ta vzájomná dôvera nie je, radšej by som si hľadal iný servis. Presne ako napísal mzprx -i
Boeing737 - verím, že ty si iný a určite takto k iným ľuďom nepristupuješ, k čomu ti naozaj úprimne gratulujem.
To je preto ze veci beries moc osobne. Nikto na svete ma nemoze nahnevat a ak sa to stane, viem ze je to len kvoli mne, kvoli tomu ako sa ja pozeram na vec a nevidim druhy uhol pohladu. Cize nie som objektivny.
Ziaden konflikt nemoze ani vzniknut ak vie aspon jedna strana komunikovat na objektivnej urovni ( co by mala byt firma ). Vsetky utoky zo strany cloveka vyplyvaju len zo strachu. Napriklad v autoservise moze zakaznik vyletiet a nasrat sa, lebo sa boji ze nedostane to naco ma narok a co mu druha strana slubila na zaklade zmluvy, ktora predstavuje iba hole fakty. Nic osobne v tom nieje.

Vsetci dobre vieme ze to takto je, ale len malo ludi si to uvedomuje a radsej budu vstupovat do konfliktov a zneprijemnovat si sami zivot, ako som uz pisal.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
micho
Příspěvky: 74
Registrován: pon črc 18, 2011 13:52
Bydliště: Košice / Trebišov, SK

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od micho »

Netrvrdím, že nemáš pravdu. Ale v tomto prípade sú už vzťahy narušené.
To čo som písal o sympatiách som myslel tak trochu s humorom. Je však zaujímavé, že za tie slová som bol odsúdený a zatratený. No ruku na srdce, kolegovia, kto dokáže byť VŽDY objektívny nech sa prihlási :-)
Ja to vždy nedokážem a nebojím sa to priznať. A neverím, že je to iba preto, že som slovač :-D
Cruze 1.8 LS+, MY2011
Uživatelský avatar
stanley16
Příspěvky: 23
Registrován: pon črc 25, 2011 20:08

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od stanley16 »

Neviem ci je normalne, ked s technik s Vami jedna rozvaleny na stolicke ako ozran... Stalo sa mi to niekolkokrat. Aj po upozorneni veduceho. Bol som tam objednany s niecim na pol osmu, ale servis zacal uradovat uz o stvrt na na devät. Tak si tam vazia zakaznika.
Inak olej pouzivam original GM Dexos2 5litrov za 28€.
V Roznave mi menili zamok kufru a tyc stabilizatora max. spokojnost, auto som dostal umyte, na tri dni som mal nahradne vozidlo zadarmo. Takto si predstavujem sluzby.
Vo Fancare umyju auto len ked si to objednam a zaplatim nepouzivali ani ochranne navleky na volant a sedadla...Ked som ich na to upozornil, vsak oni nejsu spinavi. Jednanie jak hovado.
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od Kjub »

micho píše:Netrvrdím, že nemáš pravdu. Ale v tomto prípade sú už vzťahy narušené.
To čo som písal o sympatiách som myslel tak trochu s humorom. Je však zaujímavé, že za tie slová som bol odsúdený a zatratený. No ruku na srdce, kolegovia, kto dokáže byť VŽDY objektívny nech sa prihlási :-)
Ja to vždy nedokážem a nebojím sa to priznať. A neverím, že je to iba preto, že som slovač :-D
Nikto ta neudsudzuje samozrejme a uz vobec nezatracuje! :PP: To si len ty myslis, chapes? To je to co som myslel. Ale nad tymito vecami sa musi clovek pozamyslat a snazit sa rozpoznat situacie ktore ti toto ukazuju. To je to co by sa ludia mali ucit. Venovat sa sami sebe- to znamena vsetko vnimat presnejsie, sustredit sa na moment ktory prezivaju, dat tomu momentu 100%.
Ja to viem na sebe, az ked som sa na tieto veci zacal viac sustredit, som zistil ze to je naozaj pravda. Az mi to bolo smiesne. A teraz uz vnimam veci len takto...ako som pisal predtym... A ano, dokazem vidiet veci ovela objektivnejsie ako predtym. Najprv to moje stare ja hodnoti situaciu subjektivne a ked si to uvedomim prestanem sudit, hned vnimam objektivne a dokazem presne pochopit aj ine uhly pohladu. Napr. objektivne je ze stolicka je. A je drevena, kovova... Subjektivne je ze je pekna, skareda, velka, mala atd...
Ale to je na dlhsie...vnimanie ludi je ovela hlbsie ako si dokazu niektori predstavit, mohlo by to zmenit cely svet... je este za tym ovela viac... :PP:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od Kjub »

A hlavne ti moze byt jedno co si kto mysli. Kazdy ma iny pohlad na tuto realitu a vzdy prezentuje iba SVOJ uhol pohladu...tych pohladov je vela ktore niesu ozajstna pravda. Objektivna pravda je len jedna a len ta je skutocna, vsetko ostatne je fikcia. Treba pocuvat, ale treba sa pytat "je to naozaj pravda?" Priklad stolicky...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od Iacobus »

Neviem čo to je, ale už to neber ! :D :D :D
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od Kjub »

Ale to nieje vtip. Nevadi, vsetko ma svoj cas Iacobus. Vidim ze ty si neni moc otvoreny, zelam ti aby si sa nad tym zamyslel. :o) Niekto na to pride skor niekto neskor... Nemame kazdy rovnake dannosti. ;)
Inak da sa to aj cez Ayawasku, ale nie je to prirodzene aj ked je to prirodne.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od Iacobus »

Tak vidíš čmeldo. Sme si mysleli že máš rozje..nú spojku a ty máš nakoniec rozje..nú čakru. :D :D :D :D
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od Kjub »

:mrgreen: cakry mam ok :PP:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od Iacobus »

Ty si sršeň kua, čmeliak založil túto tému. :mrgreen: :PP: :mrgreen:
čmelák
Příspěvky: 18
Registrován: ned dub 07, 2013 12:35

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od čmelák »

Sršeň , tak mi ještě nikdo neřekl, beru to jako povýšení 8)
Tak jsem pořád čekal do včerejška, jestli se něco nezmění k výměně toho mikrospínače kufru a musím říct, že mi ho fakt vyměnili :shock: ani teda jako neproběhlo nic ve smyslu, že bych ho umačkal k smrti . V pohodě. Teda kafe mi už nenabídli, jsem si ho od minulý návštěvy už asi nezasloužil :lol:
Docela se to tady rozběhlo, tak jsem rád že to má nějakej smysl.
Nemáte někdo možnost splašit ceny náhradních dílů v chevrolet servisech? Chtěl bych vědět jestli souhlasej tyhle cifry
TALÍŘ PŘÍTLAČNÝ ORLANDO 7 697 KČ vč. DPH
LAMELA SPOJKY ORLANDO 4 829 kč vč. DPH
Jinak, mám novou zkušenost : parkuju proti sklu a když auto natočím vydím, že svítěj obě dvě světla, jel jsem zrovna do toho servisu mám puštěný rádio a najednou to během jízdy samo od sebe cvaklo a celej audiosystém včetně navigace zhasnul. Říkám si kur.a co je? Ani ten zlatej kříž nesvítil , tak jsem zastavil a spustil znovu rádio, oběvil se ten kříž a na druhý spuštění už to zase hrálo. Tak jsem se v duchu děsil, že mi řeknou, že ty mp3ky moc pouštím a tím se to ohrálo, ale v servisu jsem si všiml, že jedna žárovka (potkávačka) ukončila svůj život a asi v tom momentu to vyhodilo celej audiosystém, nemáte někdo podobnou zkušenost?
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od Scorpion.11 »

Ale ty nejsi sršeň, jsi jen čmelák, protože to "Kjub" je zelený sršeň :lol: :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
čmelák
Příspěvky: 18
Registrován: ned dub 07, 2013 12:35

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od čmelák »

No tak jsem nepovýšil... :mrgreen: :PP:
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od Kjub »

Mhmhmmmm....tak jako to je teda? :mrgreen: :PP:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“