pomóc neuznání tech. problému

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od 18lukin18 »

Tak jako si dělaj srandu :?: :?: Trvej si na výměně zdarma,tohle je síla -P
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Reklama
 

Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od smire666 »

Súhlas, pokiaľ to nemáš vyslovene spomenuté v kúpnej zmluve, záruka platí ako na prácu, tak aj na diely...
To nie sú brzdy, ktoré sa prirodzene opotrebúvajú, tam pôjde o zmetok z výroby...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od 18lukin18 »

Kolik máš prosím tě najeto :?: :?:
Já bych se ještě odvolal na centrálu (tak jak to tu už někdo myslím udělal) a hlavně buď nekompromisní a stůj si za svém -i -i
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
čmelák
Příspěvky: 18
Registrován: ned dub 07, 2013 12:35

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od čmelák »

No je to masakr, mrknul jsem se na ceny těch vyměněných dílů a myslím že jsou těžce přeplacený, zkuste na to mrknout,
jinak najeto je 72000km.
Udělám ještě dotaz na chevrolet cz, tedy na výměnu zdarma a zeptám se jich na cenu těchto dílů -P
Jinak mám právníka v praze a ten má dva kámoše z prodejen chevroletu, projevil zájem jakoby na koupi auta co mám já a zeptal se na nekryté části a jejich záruky a řekli to samé 3roky nebo 100tisíc.
Druhýmu řekl že se mu podělal dvouhmoťák ale že má auto v záruce a tam už byla odpověď , že se na to záruka nevztahuje.
Mají to soudruzi dobře vymyšleno :evil:
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od lomngi »

NA auto je záruka 3 roky alebo 100 tisíc km pri predĺženéj záruke ďalšie 2 roky na motor a prevodovku je to ale percentuálne definované spoluúčasťou podľa najazdených km. Na spotrebný materiál ako brzdy, sviečky žiarovky, lamela spojky sa to netýka.
Ja by som požiadal centrálu nech Ti písomne zašlú presný zoznam spotrebného materiálu na ktoré sa záruka nevzťahuje, alebo je obmedzená s počtom najazdených km ako napríklad tička stabilizátora čo má 40tisíc. Ale zahlás sa ako nový majiteľ auta . že v zarucných podmienkach si to nenašiel a chceš to mať presne definované. Alebo že máš záujem o kúpu nového voza a preto chceš tie informácie. Nech Ti to zašlú písomne. A potom podla toho máš možnosť ďalej postupovať. Ja osobne pre taký prípad Mám DAS POISTKU.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od Doyle »

čmelák píše:No jó, no jsem z Náchoda...
Jinak ten zvuk je vteřinové hý při rozjezdu. vyšší tón . V podstatě jsem se dočetl že dvouhmoťák v problémech by měl vybrovat v nízkých otáčkách, ale takovýho nic nepozoruju. Zato jsem zpozoroval tu obrovskou nechuť servisu přistoupit na to, že to je vlastně asi nějakej problém.
Proč platit za něco, co je v záruce? Když koupíš pračku a něco se s ní stane co uděláš? Vrátíš to a oni ji opravěj, nebo daj novou a nebo vrátěj peníze. Tvrdit že na to do dvou let záruka není je nesmysl, když novej stál 537 tis.
Vyjádření chevroletu dovozce je tady:
Záruka na uvedené díly se řídí stejnými záručními podmínkami jako na celé vozidlo. To znamená 3 roky / 100.000 km.
Je však samozřejmě nutné uvažovat o omezení záruky na běžné opotřebení, poškození nevhodným používáním apod. Toto omezení se obvykle týká spojky, vyjímečně setrvačníku. Omezení záručního plnění u turbodmychadla z uvedených důvodů je velmi ojedinělé. V každém případě servisní partner Chevrolet je vždy kompetentní posuzovat konkrétní případy individuálně.
Ještě napsali ,,vyjímečně,, setrvačníku.
Přemýšlel jsem o obchodní inspekci, ale počkám si v klidu až se sami projeví.
Dát to někomu jinýmu znamená přijít o servisku, ale o jakou když dělaj jakoby se nic na ní nevztahovalo... :evil:
Zvolením jiného autorizovaného servisu kdekoliv v republice rozhodně nepřicházíš o servisku ani o žádnou záruku. To je jen nesmyslný mýtus a klamání případného servisu který to tvrdí. Nicméně platí že pro trvání záruky bys měl volit vždy autorizovaný servis. Ale je uplně jedno kde jsi auto koupil jestli ho servisuješ v Brně Ostravě nebo Olomouci
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od Franta P. »

Vždyť to řikám, zloději!!!! proto já budu jen do autor. servisu jezdit jen pro výmaz servisu z displaye při najetí km na olej.
jinak cenu výměny tlačítka kzfru ti může říct Tomask.
jinak já mám origo chrom lištu s tlačítkem a lampičkymi spz za 1500,- jako celek z Carmaxu. tak kolik to tlačítko může stát? a kolik si na něm přihodí servis?
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od Boeing737 »

Už ste si kolegovia mohli zvyknúť,že Chevrolet má KATASTROFÁLNY PRÍSTUP zo strany SERVISOV...česť tým dvom,trom servisom v SR a ČR. Ak je problém,najprv sa poradte tu,potom chodte za nejakým mechanikom a až potom-poučený,naučený,múdrejší a hlavne pripravení...chodte do Chevrolet servisu a rovno im povedzte,čo vášmu autu je! :((
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
stanley16
Příspěvky: 23
Registrován: pon črc 25, 2011 20:08

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od stanley16 »

Boeing737 píše:Už ste si kolegovia mohli zvyknúť,že Chevrolet má KATASTROFÁLNY PRÍSTUP zo strany SERVISOV...česť tým dvom,trom servisom v SR a ČR. Ak je problém,najprv sa poradte tu,potom chodte za nejakým mechanikom a až potom-poučený,naučený,múdrejší a hlavne pripravení...chodte do Chevrolet servisu a rovno im povedzte,čo vášmu autu je! :((

Zdravim, som majitelom Cruza na LPG. Prestala mi fungovat klimatizacia. V Bratislave mi nechcu zobrat auto do servisu kvoli plynu, ze nemaju podmienky atd. Pritom v zarucnych podmienkach maju napisane, ze pokial je vo vozidle namontovany plyn oficialnou firmou, zaruka nepada. Dnes mi na Slovenskej obchodnej inspekcii povedali, ze za tychto podmienok su povinni taketo vozidla servisovat. Uz som poslal staznost aj importerovi na Slovensko do Ceska(!). Inak arogantne spravanie prijimacieho technika, absolutna neschopnost a nevedomost. Je to servis FANCAR Bratislava. Chcel by som vediet Vase skusenosti s tymto servisom, hlavne majitelia plynovych aut, nielen Cruzov. Idem to dat na SOI, tak mozno by mi tieto prispevky pomohli proti nim. Dakujem
Uživatelský avatar
Eugo
Příspěvky: 792
Registrován: úte led 13, 2009 21:04
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od Eugo »

stanley16 píše:
Boeing737 píše:Už ste si kolegovia mohli zvyknúť,že Chevrolet má KATASTROFÁLNY PRÍSTUP zo strany SERVISOV...česť tým dvom,trom servisom v SR a ČR. Ak je problém,najprv sa poradte tu,potom chodte za nejakým mechanikom a až potom-poučený,naučený,múdrejší a hlavne pripravení...chodte do Chevrolet servisu a rovno im povedzte,čo vášmu autu je! :((

Zdravim, som majitelom Cruza na LPG. Prestala mi fungovat klimatizacia. V Bratislave mi nechcu zobrat auto do servisu kvoli plynu, ze nemaju podmienky atd. Pritom v zarucnych podmienkach maju napisane, ze pokial je vo vozidle namontovany plyn oficialnou firmou, zaruka nepada. Dnes mi na Slovenskej obchodnej inspekcii povedali, ze za tychto podmienok su povinni taketo vozidla servisovat. Uz som poslal staznost aj importerovi na Slovensko do Ceska(!). Inak arogantne spravanie prijimacieho technika, absolutna neschopnost a nevedomost. Je to servis FANCAR Bratislava. Chcel by som vediet Vase skusenosti s tymto servisom, hlavne majitelia plynovych aut, nielen Cruzov. Idem to dat na SOI, tak mozno by mi tieto prispevky pomohli proti nim. Dakujem
Mal som tiez takyto problem s fancarom ked som asi pred rokom chcel dat auto do servisu .komunikoval som so sefom servisu cez mail.Nedavno mi prisla zvolavacka a siel som sa osobne obiednat.Tentokrat nebol ziadny problem kedze mam lpg jedina podmienka bola prazdna nadrz lpg a uzavrety privod lpg.To som urobil a auto v pohode zobrali.Podotykam ze auto v zaruke nemam a bola to zvolavacka.Ale pytali sa ci to je vsetko alebo este si nieco na aute zelam urobit.
Nissan NV200 1,6 81kw
Mazda 3 2,0 benzin 121kw r.v.2014
Kia Pregio 2,7 D
Chevrolet Aveo 1,4 74 kW r.v.2008+LPG
Honda Shadow vt 750 c6
člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od Scorpion.11 »

No s tým plynem to bude asi jako v Brně a to, že autorizovaný servis chevrolet nemá plynové filtry čili klimatizaci, takže proto neberou auta s plynem. :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
stanley16
Příspěvky: 23
Registrován: pon črc 25, 2011 20:08

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od stanley16 »

Scorpion.11 píše:No s tým plynem to bude asi jako v Brně a to, že autorizovaný servis chevrolet nemá plynové filtry čili klimatizaci, takže proto neberou auta s plynem. :PP:
To *Scorpion.11 : Ja nepotrebujem servis plynovej casti, ale normalnu interierovu klimatizaciu. Oni sa vyhovaraju na to, ze nemaju odvetravanie a podobne. Lebo z plynovych aut bezne unika plyn... Benzin je nebezpecnejsi, ale to asi nechcu pochopit.
Uživatelský avatar
Eugo
Příspěvky: 792
Registrován: úte led 13, 2009 21:04
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od Eugo »

stanley16 píše:
Scorpion.11 píše:No s tým plynem to bude asi jako v Brně a to, že autorizovaný servis chevrolet nemá plynové filtry čili klimatizaci, takže proto neberou auta s plynem. :PP:
To *Scorpion.11 : Ja nepotrebujem servis plynovej casti, ale normalnu interierovu klimatizaciu. Oni sa vyhovaraju na to, ze nemaju odvetravanie a podobne. Lebo z plynovych aut bezne unika plyn... Benzin je nebezpecnejsi, ale to asi nechcu pochopit.
ja som sa ich opytal ci je problem ze auto ma namontovane lpg a odpovedali ze to nieje ziadny problem len musi byt prazdna nadrz a uzavrety ventil.
Nissan NV200 1,6 81kw
Mazda 3 2,0 benzin 121kw r.v.2014
Kia Pregio 2,7 D
Chevrolet Aveo 1,4 74 kW r.v.2008+LPG
Honda Shadow vt 750 c6
člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
stanley16
Příspěvky: 23
Registrován: pon črc 25, 2011 20:08

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od stanley16 »

Eugo píše:
stanley16 píše:
Scorpion.11 píše:No s tým plynem to bude asi jako v Brně a to, že autorizovaný servis chevrolet nemá plynové filtry čili klimatizaci, takže proto neberou auta s plynem. :PP:
To *Scorpion.11 : Ja nepotrebujem servis plynovej casti, ale normalnu interierovu klimatizaciu. Oni sa vyhovaraju na to, ze nemaju odvetravanie a podobne. Lebo z plynovych aut bezne unika plyn... Benzin je nebezpecnejsi, ale to asi nechcu pochopit.
ja som sa ich opytal ci je problem ze auto ma namontovane lpg a odpovedali ze to nieje ziadny problem len musi byt prazdna nadrz a uzavrety ventil.
Manzelke tiez povedali ze moze ho doniest, ale potom volali naspät, overili si cislo SPZ a povedali, ze veduci zakazal. V minulosti som uz s nimi mal spor kvoli plynu. Tak to povazujem za pomstu.
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od lomngi »

Odkiaľ si? Možno viem pomôcť... cez sz.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“