autoradio

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Blapes
Příspěvky: 6
Registrován: čtv lis 22, 2007 14:25
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

autoradio

Příspěvek od Blapes »

Ahoj potřeboval bych poradit chtel bych si do Matízka koupit toto radio:
Eonon E0821, ale nikde jsem nenasel nejaké hodnocení ani test. Proto se chci zeptat jestly ho nekdo nemate nebo jste o nem neco nezaslechly jestly je dobry nebo to stoji za H.... atd. :?:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Kup si značkové, tohle s největší pravděpodobností opravdu bude stát za H :lol:

Značková, kvalitní rádia se dnes dají koupit už od 2.500,-, takže není co řešit.
Addithem
Příspěvky: 37
Registrován: stř dub 18, 2007 18:51

Příspěvek od Addithem »

Ja som si akurat kupil Sony CDXGT121.EUR..... Neviem staci to vymenit za povodne, alebo tam treba nejaku specialnu korekciu????
Nemam s montazou ziadne skusenosti preto sa mi kazda rada hodi....
Dakujem
Blapes
Příspěvky: 6
Registrován: čtv lis 22, 2007 14:25
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Blapes »

Addithem píše:Ja som si akurat kupil Sony CDXGT121.EUR..... Neviem staci to vymenit za povodne, alebo tam treba nejaku specialnu korekciu????
Nemam s montazou ziadne skusenosti preto sa mi kazda rada hodi....
Dakujem
Pokud máš v autě iso konektor(taková černá krabička s drátkama) tak žádnou redukci mít nemusíš,stačí přehodit(zapojit) iso konektor, zapojit anténu a mělo by ti to valit.
midar
Příspěvky: 21
Registrován: čtv úno 10, 2005 21:02
Bydliště: u Brna

Příspěvek od midar »

Pokud to nikdo nepredelaval tak tam asi budou konektory Daewoo. Jsou tusim jednorade, ale nejsu si jistej. Pripojoval jsem to pred 4ma rokama. Na barvu "krabicky" nekoukej. Podle vyrobce jsou konektory bily, cerny i fialovej jsem videl. ISO je dvouradej a je rozdelenej na napajeci a reproduktorovej konektor. Staci koupit redukci Daewoo -Iso a pro jistotu prekontrolovat zapojeni napajeciho konektoru. Obcas byva dle vyrobce neco prehozeny. Zapojeni v radiu bys mel mit v manualu a redukce to miva napsany na konektoru nebo dratkach.
Cervenej Matiz II 0.8l,r.v. 2004
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

To viem presne,od technika,že pre výrobky Sony (ale aj iné) musia vozy koncernu GM,ale aj Hyundai a VW meniť konektory,bez výmeny a úprav,rovno na parkovisku to ide s výrobkami Blaupunkt a Pioneer, s tým Blaupunktom mám vlastnú skusenosť s GETZu, stačilo ho tam zapojiť na všuchnúť dnu,práca cca na 2 minutky :D :D :D
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Addithem
Příspěvky: 37
Registrován: stř dub 18, 2007 18:51

Příspěvek od Addithem »

Hotovo..... Podarilo sa, vsetko hra a dokonca som vymenil aj repraciky v predu.... Mam uz aj zosilovac a chcem zohnat nejake tie ovaly do zadu do plata... S tym bude trosku viac prace.....
Chcel som sa opytat ako zapojim zosilovac na bateriu??
Radio je ok som spokojny..
Dakujem za rady dost mi pomohli.....
Uživatelský avatar
saxin
Příspěvky: 9
Registrován: čtv bře 21, 2013 14:31
Bydliště: Loštice

Re: autoradio

Příspěvek od saxin »

Ahoj,prosím o radu.Koupil jsem Matize rok 2001.Rádio co tam bylo stálo za.......,tak jsem koupil Grundig a napojil ho.
Ale hraje mi jen pravé repro,levé jen hodně slabě.Ale když si s tím pohraju tak se levé repro při otáčení volume doprava v jednom místečku chytne a hraje normálně.
Nesetkal se s tím někdo?
Anténa i repro je v pořádku a kabeláž se zdá taky.Že by nějaké relátko?už si nevím rady.
Díky za každou snahu.
Uživatelský avatar
Skodovak
Příspěvky: 143
Registrován: pon pro 10, 2012 08:01
Bydliště: Plzeň

Re: autoradio

Příspěvek od Skodovak »

Saxin: Viděl bych to na nalomený drát v průchodce dveří (jak se otvírají a zavírají, hejbe se, a uhejbe se pomalu. Zvýšíš volume, jde víc šťávy, která překoná i přechodový odpor, tak se chytne). Mě taky tu a tam ztichne jedno repro, tak jen pootevřu a bouchnu dveřma, a zas hraje. Už se chystám, že to zkusím natáhnout nanovo do těch dveří. Jo, a při původních repro, možná taky koroze na kontaktech drát-repro. Když jsem staré vyndával, bylo to tam takové všelijaké. Zkus a dej vědět, rád se taky poučím ;)
Dokud nás STK nerozdělí!!
EX Daewoo Matiz S0,8 rv. 1998, najeto 200 000km (už na něj nebyl čas)
Daewoo Leganza 2.0 LPG rv. 1999, najeto 306 000km
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“