serviska cruze

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza H.
Příspěvky: 601
Registrován: pon čer 11, 2012 09:44
Bydliště: Praha/Vyškov

Re: serviska cruze

Příspěvek od Honza H. »

Takže finální cena 4.800 - Car for you, Tuklaty u Prahy + zapůjčení Cruze 2.0 LTZ, automat zadarmo... ještě teď slintám
Bývalý majitel Cruze LT+ 1,6 Hatchback, Černá Carbon Flash, 2012

Carthell Prg
Reklama
 

Cheboyss
Příspěvky: 43
Registrován: úte bře 20, 2012 13:04
Bydliště: Cheb

Re: serviska cruze

Příspěvek od Cheboyss »

Mě prodejce přímo sám řekl,že je tady volba svýho oleje a filtrů.V Karlových Varech zatím supr jednání -i Zatím... 8)
Chevrolet cruze 1.6LT+ 91kw 2012 LPG
Uživatelský avatar
Mato_PP
Příspěvky: 156
Registrován: čtv kvě 03, 2012 16:53
Bydliště: Poprad

Re: serviska cruze

Příspěvek od Mato_PP »

je problem pri prvej prehliadke ked budem mat vlastny olej caka ma prehladka v PK auto Poprad
Chevrolet Aveo LTZ 1,3D SDE 95 k
Renault Megane II 1,4 16 V (predané)
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: serviska cruze

Příspěvek od Scorpion.11 »

Bohužel problém to je, protože ne každý servis to dělá a nebo pak zaplatíš likvidaci starého oleje, takže nejlepší je se v servisu informovat na jejich podmínky ať pak nejsi mile překvapený -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: serviska cruze

Příspěvek od Poky Ul »

Taky tě budou strašit tím že pak za olej neručí a že když se ti stím něco stane tak stratíš záruku . :roll:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: serviska cruze

Příspěvek od Scorpion.11 »

Tak záruku ztratit nemůžeš, protože to by nejdřív museli dokázat, že je to kvůli špatnému oleji a zas na olej máš též 2roky záruku :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: serviska cruze

Příspěvek od Poky Ul »

No právě když májí na 1l olleji 300% cenu tak se budou snažit tvrdit že se tam smí dávat pouze ten jejich olej :roll:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: serviska cruze

Příspěvek od Scorpion.11 »

Tak tvrdit to můžou a asi i budou, ale není to pravda. S osobních zkušeností kupuji olej originální Dexos 2, buďto Ti nechají zaplatiti likvidaci oleje, protože nebudeš mít jejich olej a nebo Ti jen zapíšou do servisní knížky vlastní olej, ale záleží jak se k tomu servis postaví a jak se domluvíš :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: serviska cruze

Příspěvek od Franta P. »

Včera jsem vezl známému co má servis tátovu Vectru B, před !!!!!!!!!!!!55.000 km!!!!!!!!!!!! v roce 2008 V OPEL CHEVROLET AUTODOBROLNÝ JIHLAVA dělali rozvody. Vectra min. týden začala mít chrastivý zvuk v motoru.
Výsledek rozvody úplně na kaši všude špony z kladek. a navíc dle faktury, co jsem našel měnily 2 kladky a jsou tam 3 a řemen. Vodní pumpa je asi taky netrápila. Takže podchyceno za 5 min 12 před potkáním!!!!!!!!!! vezmu ty zbytky a dovezu jim to tam ukázat. a asi to bude na stížnost
ZLODĚJI CO OKRÁDAJÍ LIDI.
TO BYLA POSLEDNÍ KAPKA CO SE TÝKÁ AUTOR. SERVISŮ. SERU NA ZÁRUKU, CRUZE SI BUDU SERVISOVAT SÁM.
to VIP dávej si tam na ně pozor.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: serviska cruze

Příspěvek od Scorpion.11 »

Co k tomu dodat, že i takový servis se najde -P
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: serviska cruze

Příspěvek od tomask »

Šílený,jsou to koko...... já mám někdy pocit že je to všude stejný. pokud nestojíš u auta, tak tě ojeb..... Vsadím se že za chvíly budou servisy nabízet a učtovat poplatek za stání u auta počas servisní kontroly.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: serviska cruze

Příspěvek od Franta P. »

Každý kdo dělal v Autor. servisu řekne jedno, ojebávka, ojebávka, ojebávka ani jedna věc se neudělá pořádně. oleje se vypustí půlka a naúčtuje se celý, pak si to technici odlejou a prodají pod pultem, atd atd, brzdovka se vysaje jen z nádoby a dolije nová, v trubkách zůstává ta stará, Starline díly a olej o tom ani nemluvím. Když tam dělá technik za 14 tis tak si k těm penězum musí přijít jinak -P -P -P -P
a v této krizi, Servisy musí mít co nejnižší náklady a co nejvíc vydělat. a bohužel to tak je.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: serviska cruze

Příspěvek od VIP »

Franto, díky za upozornění. Ale já jsem si o Dobrovolným v Jihlavě udělal už dávno svůj obrázek. Nasrali mě a to jsem ještě ani auto neměl :twisted: . A nedávno skrz to bouchání a reklamace spínače kufru, že co k nim lezu reklamovat, když jsem tam auto nekupoval?!!!!!!!!!!! Neumím pochopit, jak se můžou takhle chovat!!!!!!!!! Ale je jim to jedno, jsou si jistí, že všichni k nim chodit nepřestanou a jeden vůl jako já je nemůže ohrozit. Zítra mi má přijít olej a za 2400km tam jdu na druhou prohlídku. To zas bude, že mám svůj olej :shock: :lol: a taky si nechci nechat měnit pylový filtr. Loni mi ho měnili a nemuseli, stačí po dvou letech, tak teď ho měnit nechci. A mám se připomenout s tím boucháním. To jsem zvědavej, co si vymyslí tentokrát. Minule to bylo povolený kolo a když nebylo, tak je to prej zmrzlej sníh :D a nakonec ani sníh, ale zadní tlumiče. A klepání je na autě pořád............... :lol: -P -P -P -P -P
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: serviska cruze

Příspěvek od Franta P. »

Tak tam dej panu Hulovi, Hulanovi nebo jak se jmenuje facku za mě. Já tam s těma rozvodama dojedu. co mi tam schválně bude koktat. Nejlepší je ten kryplík v modrým plášti na náhr. dílech. ten je na přesdržku jen co jí otevře.

To se chci zeptat. co klepe na nerovnostech vzadu na Cruzovi? mě se ozývá taky klepání a vím že když jsem jel předváděčkou tak to klepalo také, to bylo první čeho jsem si všiml zdá se mi to jako něco na nápravě.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: serviska cruze

Příspěvek od VIP »

Něco tam klepe, ale mě to připadá jako něco venvitř, nějakej plast apod. Jinak nevím. Jo jo, facku jim dám všem až mě naserou a pak ještě jednu za tebe. :PP:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“