gps a mylink

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
robo628
Příspěvky: 18
Registrován: čtv lis 08, 2012 18:52

gps a mylink

Příspěvek od robo628 »

neviete ako to je s tou navigaciou cez smartphone v mylinku? v iphone uz mam vsetky aplikacie co by mali s mylinkom fungovat (pandora, stitcher, navigaciu BringGo). funguje to niekomu? bude potrebny nejaky upgrade? mate o tom nejake info?
cruze hb 1.8 white MY 2013
Reklama
 

AndroidCZ
Příspěvky: 69
Registrován: ned led 27, 2013 00:07
Bydliště: Brno

Re: gps a mylink

Příspěvek od AndroidCZ »

Ahoj, totéž jsem řešil ve vlákně o MyLinku - se tam mrkni. TObě tedy něco jede? Mi zatím ne, položku "Smartphone odkaz" v Mylinku mám prázdnou a mám pocit, že dokud se tam nějakým update v servise nenahrají ty "ikonky" pro Stitcher a Pandoru, tak to fungovat nebude... Pokud ti to ale i tak nějak funguje, dej sem prosím vědět.
Cruze SW 1.8 LTZ, najeto 70000 km
robo628
Příspěvky: 18
Registrován: čtv lis 08, 2012 18:52

Re: gps a mylink

Příspěvek od robo628 »

prave ze tam nemam nic... takze cakame na upgrade... len kedy to uz bude... ak viete o niecom dajte to sem
cruze hb 1.8 white MY 2013
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: gps a mylink

Příspěvek od Mike Mad »

na strankach chevroletu i bringgo je ze si mate zajet k dealerovi a on vam upgrade nahraje ZDARMA. akorat tutove nebudou vedet co po nich chcete az tam prijedete :lol:

pokud je nekdo z Liberce, Kladna, Usti, Chomutova tak muzem zkusit s novou verzi mylinku kterou uz snad pristi tyden budu mit vymenenou. ja musim pockat na novej sluzebni telefon s androidem do kvetna :o
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Re: gps a mylink

Příspěvek od Damek »

Ja na tu navigaciu tiez cakam jak na spasenie. Ak to dobre chapem, navigacia bude fungovat nezavisle od internetu?
Bohuzial, moj telefon s Windows 5 s mylinkom funguje len ciastocne. Aj by som kupil novy, ale ak to naoniec nebude fungovat :twisted:

Skusal som tu aplikaciu dostat do manzelkinho telefonu. Ma sice androida, ale nejde mi to
Uživatelský avatar
miltík
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 05, 2012 09:13
Bydliště: Karlovarsko

Re: gps a mylink

Příspěvek od miltík »

..taky mám androida a taky se mi to nepodařilo ztáhnout -P
Chevrolet CRUZE SW 1.8 LTZ - LPG
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: gps a mylink

Příspěvek od Mike Mad »

a uz ti odpovedeli z podpory BringGo? nekdo psal ze jim psal
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
robo628
Příspěvky: 18
Registrován: čtv lis 08, 2012 18:52

Re: gps a mylink

Příspěvek od robo628 »

ja ten bringgo nainstalovany mam v iphone... navigacia funguje bezproblemovo... len neviem ako to dostat do mylinku :?:
cruze hb 1.8 white MY 2013
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: gps a mylink

Příspěvek od Mike Mad »

jo, zatim to jde vsem co maji iphonu a nikomu co ma android.

do mylinku se ma ikona objevit samam ve Smartphone odkazu po pripojeni USBckem(iphone) nebo BT(android). pokud se vam tam nic neukaze tak je nutny upgrade mylinku. takze supky dupky k dealerovi a udelat z nich debili az nebudou vedet co po nich chcete :lol:
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“