Orlando by Gowster

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Orlando by Gowster

Příspěvek od Mefisto »

Ze budou stejne :mrgreen:
Naposledy upravil(a) Mefisto dne úte dub 02, 2013 18:07, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Orlando by Gowster

Příspěvek od Joztar »

Gowster píše: Jinak mám na prodej: Pneu viz: (sundáno z nového Orlanda na podzim, najeto cca 25km na nich)
http://auto.bazos.cz/inzerat/22551153/L ... 17-94V.php
inac tie Continental ContiSportContact 3 som mal aj ja na mojom orlande neviem ci ich davaju na vsetky nove ale zda sa mi ze poniektori mali nejake ine ... no tie continentalky si neviem vynachvalit ... kus dobrej pneumatiky :!:

predpokladam jak si tu pisal tak budes kupovat asi nove gumy s 18" alu ... uz mas vybrate disky :?:
Naposledy upravil(a) Joztar dne stř bře 13, 2013 08:19, celkem upraveno 1 x.
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
Gowster
Příspěvky: 133
Registrován: pon bře 11, 2013 08:23
Bydliště: Dobříš

Re: Orlando by Gowster

Příspěvek od Gowster »

Přesně tak, budou 18" a to tyhle ;)

Borbet CW1 Black 8x18 5x115 ET40 a pneu Dunlop SP Sport Maxx GT 235/45 R18 94Y

Už se těším až botičky nazuju :-)
Přílohy
4783a824f966b6dacc885ee31335c40b_big.jpg
Orlando 2.0 VCDI LTZ AT - Antracit matt + Borbet Wheels. ;)
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Orlando by Gowster

Příspěvek od Joztar »

kraasne kolesa :D no tak ti poviem ze s takymi kolami a s tou foliu tu budes mat najkrajsie orlando :mrgreen:

kazdopadne jak prezujes tak sem hod fotku nech aspon poslintam klavesnicu :o)

edit:

http://www.elektrony.cz/cs/alu-kola/kon ... Priority=1
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
Gowster
Příspěvky: 133
Registrován: pon bře 11, 2013 08:23
Bydliště: Dobříš

Re: Orlando by Gowster

Příspěvek od Gowster »

Sem na ně zvědavej, přesně tam jsem je objednával i s nazutím pneu atd, dneska dorazí PPLkou, tak to pak aspoň nafotím u auta, dneska tady napadala zase ta bílá sračka a budou muset ještě nějakej pátek chudinky čekat v garáži :-D
Orlando 2.0 VCDI LTZ AT - Antracit matt + Borbet Wheels. ;)
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Orlando by Gowster

Příspěvek od Joztar »

hej tiez som myslel ze tento vikend prezujem no asi este tyzden pockam. sice ku nam to este nedoslo Kosice su predsa len kusok na vychode ale dneska uz prsi a od zajtra sa ma rapidne ochladit :x

inac 17" co si mal doteraz nechavas na zimu ?
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
golias
Příspěvky: 73
Registrován: stř dub 11, 2012 20:52

Re: Orlando by Gowster

Příspěvek od golias »

Tak já si nechal montovat HF sadu Parrot v MotoMorava a celou palubovku vyndávat nemuseli, myslím, že za 3 hoďky bylo hotovo. Jinak ty pneu klidně prodám taky Continental ContiSportContact3 225/50 r17 za 8000.- najetý mají cca 2000km.
Orlando 2.0VCDI LTZ AT. Bílá.
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Orlando by Gowster

Příspěvek od hoza »

kola krásný ale komfort jízdy 0 a v terénu -10 :) mlácení tlumičů zdar
Uživatelský avatar
Gowster
Příspěvky: 133
Registrován: pon bře 11, 2013 08:23
Bydliště: Dobříš

Re: Orlando by Gowster

Příspěvek od Gowster »

17tky nechávám na zimu, když už mi je na ty kola daly. :-) komfort to žádnej super nebude, ale předtím jsem měl OII RS 2.0TFSI, tak že proti tomu je Orlando měkký jako franzouský vozítka. :)

Takhle nějak to bude vypadat, zkoušel sem to dát jenom před půjčený bílý Orlando, co mám půjčený kvůli montáži tažnýho. :)

To bílý Orlando je 1.4 turbo se start/stop systémem. Na ten obsah to jezdí poměrně dobře (jsem zvědavej na výdrž motoru). Ten start/stop bych hodil okamžitě přes palubu, dneska mi to dvakrát totálně chcíplo, když jsem vždycky dojel na neutrál na křižovatku a hned se chtěl rozjet start/stop auto chcípnul, ale už nestačil nastartovat. Najel sem s tím 300km s průměrnou spotřebou 8l/100km což na váhu auta a obsah motoru není špatný. ;)
Přílohy
WP_20130313_004.jpg
WP_20130313_002.jpg
Orlando 2.0 VCDI LTZ AT - Antracit matt + Borbet Wheels. ;)
Uživatelský avatar
Gowster
Příspěvky: 133
Registrován: pon bře 11, 2013 08:23
Bydliště: Dobříš

Re: Orlando by Gowster

Příspěvek od Gowster »

golias píše:Tak já si nechal montovat HF sadu Parrot v MotoMorava a celou palubovku vyndávat nemuseli, myslím, že za 3 hoďky bylo hotovo. Jinak ty pneu klidně prodám taky Continental ContiSportContact3 225/50 r17 za 8000.- najetý mají cca 2000km.
No mě hlavně dostal ten automechanik v Srba servisu v Modřanech, když mi řekl, že: "Noo řídící jednotka je někde támhle, celou palubku musím vyndat, já sem to ještě nikdy nedělal"... tak to mě odradilo kompletně... :twisted: :D

To je jako bych v práci na žádost šéfa na přeinstalaci serveru řekl, noo já to zkusím a maximálně se ty data za posledních 5 let, co tam jsou smažou :D
Orlando 2.0 VCDI LTZ AT - Antracit matt + Borbet Wheels. ;)
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Orlando by Gowster

Příspěvek od Poky Ul »

Gowster píše:17tky nechávám na zimu, když už mi je na ty kola daly. :-) komfort to žádnej super nebude, ale předtím jsem měl OII RS 2.0TFSI, tak že proti tomu je Orlando měkký jako franzouský vozítka. :)

Takhle nějak to bude vypadat, zkoušel sem to dát jenom před půjčený bílý Orlando, co mám půjčený kvůli montáži tažnýho. :)

To bílý Orlando je 1.4 turbo se start/stop systémem. Na ten obsah to jezdí poměrně dobře (jsem zvědavej na výdrž motoru). Ten start/stop bych hodil okamžitě přes palubu, dneska mi to dvakrát totálně chcíplo, když jsem vždycky dojel na neutrál na křižovatku a hned se chtěl rozjet start/stop auto chcípnul, ale už nestačil nastartovat. Najel sem s tím 300km s průměrnou spotřebou 8l/100km což na váhu auta a obsah motoru není špatný. ;)
To bilé Orlando 1.4 je teda model MY2013 nevíš jestli jde sedadlo s polujezdce sklopit :?: Někde psali že by se u modelu MY013 mělo sklápět :idea: :?:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Orlando by Gowster

Příspěvek od Dannik91 »

Vítám tě tu ;-) .. folie pěkná, máš to přesně jako Marphy, škoda, že ho prodal nedávno. Já chtěl původně taky celý auto přelepit, ale už jsem od toho dal ruce pryč, do budoucna počítám s plastidipem.
S tim TP by mě to zajímalo jak to je, když si vymyslíš nějakou malou reklamu tak už je to reklamní polep a ten nemusíš hlásit? Máš ověřený? Vím, že změnu barvy na více jak polovině auta hlásit musíš.
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Orlando by Gowster

Příspěvek od hoza »

Pak dej echo jak se ty ET40tky chovají oproti 46tkám co máme psaný v techničáku tuším. Aby ti měkký autíčko nedřelo pneu v terénu o blatník :) Faktem je že netuším jestli je to tak brutální rozdíl ve vysunutí kola ven.
Uživatelský avatar
Gowster
Příspěvky: 133
Registrován: pon bře 11, 2013 08:23
Bydliště: Dobříš

Re: Orlando by Gowster

Příspěvek od Gowster »

Poky Ul píše:
Gowster píše:17tky nechávám na zimu, když už mi je na ty kola daly. :-) komfort to žádnej super nebude, ale předtím jsem měl OII RS 2.0TFSI, tak že proti tomu je Orlando měkký jako franzouský vozítka. :)

Takhle nějak to bude vypadat, zkoušel sem to dát jenom před půjčený bílý Orlando, co mám půjčený kvůli montáži tažnýho. :)

To bílý Orlando je 1.4 turbo se start/stop systémem. Na ten obsah to jezdí poměrně dobře (jsem zvědavej na výdrž motoru). Ten start/stop bych hodil okamžitě přes palubu, dneska mi to dvakrát totálně chcíplo, když jsem vždycky dojel na neutrál na křižovatku a hned se chtěl rozjet start/stop auto chcípnul, ale už nestačil nastartovat. Najel sem s tím 300km s průměrnou spotřebou 8l/100km což na váhu auta a obsah motoru není špatný. ;)
To bilé Orlando 1.4 je teda model MY2013 nevíš jestli jde sedadlo s polujezdce sklopit :?: Někde psali že by se u modelu MY013 mělo sklápět :idea: :?:
Testnu to :)
Orlando 2.0 VCDI LTZ AT - Antracit matt + Borbet Wheels. ;)
Uživatelský avatar
Gowster
Příspěvky: 133
Registrován: pon bře 11, 2013 08:23
Bydliště: Dobříš

Re: Orlando by Gowster

Příspěvek od Gowster »

Dannik91 píše:Vítám tě tu ;-) .. folie pěkná, máš to přesně jako Marphy, škoda, že ho prodal nedávno. Já chtěl původně taky celý auto přelepit, ale už jsem od toho dal ruce pryč, do budoucna počítám s plastidipem.
S tim TP by mě to zajímalo jak to je, když si vymyslíš nějakou malou reklamu tak už je to reklamní polep a ten nemusíš hlásit? Máš ověřený? Vím, že změnu barvy na více jak polovině auta hlásit musíš.
Tuhle informaci mám od kámoše co lepí profi folie již několik let a ověřím to, až mě poprvé zastaví benga... :-) Na plastidip sem se taky díval, ale je to cenově nic moc a tak nějak tomu moc nevěřím, nehledě na to, že je tam podstatně menší výběr barvy a nevěřím, že vydrží třeba dva roky.
Orlando 2.0 VCDI LTZ AT - Antracit matt + Borbet Wheels. ;)
Zamčeno

Zpět na „Orlando - Club Cars - Auta členů“